Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Opět se setkáváme s Davem Lizewskim alias Kick-Assem, amatérským bojovníkem proti zločinu, který je v civilu nenápadný obrýlený středoškolák. Je tu samozřejmě i Hit-Girl, která z jedenáctileté holčičky, co umí nebezpečně zacházet s nunčaky a mačetou, vyrostla v patnáctiletou slečnu Mindy, jež se snaží zapomenout na své smrtící instinkty a pokouší se zapojit do školního kolektivu. Daveovi se ale nedaří zapadnout do školní rutiny, jak si představoval, a tak se rozhodne Kick-Asse oživit. Spojí se se superhrdinským týmem sdruženým kolem plukovníka Starse a po nocích společně trestají zločiny, na něž policie nestačí. Mezitím na druhém konci města kolem sebe šikuje bizarní zločinecké kreatury další starý známý z prvního dílu - zbohatlický synek Chris, toužící po pomstě... (TV Nova)

(více)

Diskuze

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

ano, to byla hned má první výtka, možná to bude tím Torontem.. Působí to jako pořádná díra :D Nejhorší to je v té jedné fight scéně Hit-Girl a při té počmárané zdi, ale jinak to jde přežít. Ale jak napsal nerdrage, snad to nakonec do celkového pojetí filmu zapadne - protože k těm šíleným trans kostýmům to docela sedne :)) CGI, to už je jiná věc, ale jedno takové umělé pozadí už bylo i v jedničce, nejhloupěji to tedy působí u té dodávkové scény..

Don Jebal

Don Jebal (hodnocení, recenze)

Nepripadá vám ten trailer vyzuálne slabší?V niektorých momentoch vyzerá kamera lacnejšie,aspoň mne sa zdá.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

nerdrage

na efekt to možná i bylo, ale díky tomu byla ta silná interakce s veřejností a civilisty a vůbec.. A navíc, přesně něco takového bych od prvního světového superpadoucha čekal :) Ale jak říkáš, uvidíme.

Někde jsem ale četl vyjádření od Aarona, že film nebude tak zvrácený a zneklidňující jako komiks - což mě bude teda opravdu mrzet..

Folwar.

Folwar. (hodnocení, recenze)

Jo, by the way, zajímavě to vyřešili s tím věkem Hit Girl – 15 let? Neposunul se děj v komiksu jen o rok/dva?

nerdrage

nerdrage (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Závěr v jedničce je důvod, proč jsem ji nedal 5*. Mě popravdě přišla finální bitka v druhém komiksu celkem zbytečná a jen tak na efekt (aspoň, jak si to pamatuju, už je to trochu dýl, co jsem to četl). Třeba bude její menší měřítko výhodou... a nebo ne. Tak uvidíme :)

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, Tom_Lachtan

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

nerdrage

dobře na třetí shlédnutí to začíná už i fungovat.. V jedničce byl hlavní zdroj špatného cgi let s jetpackem v závěru, tady je těch záběrů na západ atd. asi víc, tak proto.. Snad bych tohle i překousl, jediné, co mi teď vadí, je ten final fight.. A jelikož je u většiny médií závěr to nejdůležitější,.. no nevím. Popravdě závěr se mi kromě Corridor scény moc nelíbil ani v jedničce

na příspěvěk reagoval nerdrage

nerdrage

nerdrage (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Ono to bude asi i tím, že mi filmové pojetí jedničky sedlo daleko víc, než komiks, tak tu adaptační stránku asi tak neprožívám :) 

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

nerdrage

no já bych proti tomu nic neměl, ale komiks na mě prostě působil mnohem velkolepěji, i přes to, že byl sakra ujetý a brutálně syrový.. 

na příspěvěk reagoval nerdrage

nerdrage

nerdrage (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

Já nadšený jsem :) Jednička taky měla viditelné CGI, ale u těhle filmů se to dá prominout. Ta studiovost... nevím, já bych to spíš nazval syrovostí. Je vidět, že to je film dělán na koleni, což tomuhle mindfuck žánru sedí. Svým způsobem mi to připomíná Ichi the Killer právě tou studiovostí (ten film sice odmítám shlédnout celej, ale co znám z videí :) )

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

ok, ten prvotní výkřik byl kvůli tomu objevení se traileru.. Po shlédnutí obsahu už tak nadšený nejsem, čerpá to z komiksu hodně, většina kostýmů vypadá parádně, vyrostlá Hit-Girl není tak rušivá, jak jsem se bál, Jim Carrey to rozjíždí ve velkém.. Ale co ta studiovost a hnusné CGI? Jednička taky v tomto nebyla nic moc, ale nijak to nerušilo.. Tady to ničí hodně v komiksu zcela zásadních scén :(( Snad jen doufat, že se jim to povede nějak dodělat, jinak vytáhnu svou kulovnici a provedu kick ass :)

na příspěvěk reagoval nerdrage

Uživatel Linkyc smazal svůj příspěvek.

Související novinky

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Zanedlouho přistane v kinech akční jednohubka od Matthew Vaughna s názvem Argylle: Tajný agent. Jakmile pak má režisér na kontě nějaké oblíbené franšízy, je nasnadě, že na ně budou padat dotazy při… (více)

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

17.12.2021

Režisér Matthew Vaughn momentálně promuje svůj nový snímek Kingsman: První mise a vedle toho, že už před pár dny potvrdil chystání klasického sequelu ke Kingsmanům s Taronem Egertonem, vyjádřil se… (více)

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

01.08.2018

Poněkud zvláštní projekt si společně vybrali režisér druhého Kick-Ass Jeff Wadlow (Vadí nevadí) a hororový producent Jason Blum (Uteč). Chtějí totiž adaptovat seriál Fantasy Island z roku 1977, ve… (více)

Dvojka Kingsman je na cestě

Dvojka Kingsman je na cestě

13.06.2015

Režisér a scenárista Matthew Vaughn (X-Men: První třída, Kick-Ass) se filmovým pokračováním vyhýbá. X-Men: Budoucí minulost i Kick-Ass 2 se museli obejít bez něj, jeho nejnovější film mu ale přirostl… (více)

Reklama

Reklama