Trochu mě děsí, že nedokážu určit, kde končí nekorektní a násilí fetišizující komiks pro krvelačné geeky a kde začíná opravdová promluva do hodnotového systému diváka (respektive tvůrců?). Kick-Ass dvojka děsí ale i tím, jak samozřejmě (ve smyslu přirozeně) nejasná a rozostřená je v něm hranice mezi světem internetu a světem za oknem. Mezi dětstvím a dospělostí. Mezi hrou a kulkou v hlavě. Mě ta současnost neustále předbíhá a mate. A nebo stárnu. A nebo to tak bylo vždycky. Asi bych teď měl spíš přemýšlet o tom, jak se naučit zabíjet lidi jedním prstem, jak mít tělo jako Aaron nebo která švadlenka nejlíp zmákne kostým super hrdiny. Vždyť jsem jenom koukal na film (= prober se, debile!). Mě místo toho ale všechno výše zmíněné děsí. A vyvolává ve mně znechucení. A přitahuje.(19.12.2013)

Pro mne docela zklamání a stupeň dolů oproti jedničce ... Už první díl mne nijak nenadchl narozdíl od světové populace nadšenců, ne že by to bylo špatné, ale nic extra pro mne prostě. Druhý díl mne zaujal dosti nesedícím "gore-násilím" a krvavostí při fightech. Nějak mi to kazilo atmosféru typu, "jsme ještě v parodii pro mládež nebo již v seriozním akčním snímku, nebo v parodii pro dospělé, ale pak nesedí ta dětinská omáčka, kterou dvojka překypuje stejně jako jednička...? Je to fajn oddechovka, ale výrazně mne nijak nezasáhla a jako ne-nadšenec do "kick ass" dávám průměr ... 3/5(30.8.2013)

Tohle je prostě moje kafe! Kick ass se pro mě po druhým díle stává srdcovkou. Všechno, co mi kdy chybělo v Batmanovi, Supermanovi a dalších podobných machrech, mi teď nahrazuje Kick Ass a moje milovaná Hit Girl. Jakmile začne znít ten jejich parádní soundtrack, přestávám vnímat realitu a jsem v tom až po uši. Dvojka byla navíc ještě krutější a nemilosrdnější než jednička... a to se mi líbí! 4,5*(27.1.2014)

• D.Moore

Co do násilí je to totéž jako v prvním filmu, nicméně rozdíl je v tom, jak film násilí ukazuje. Zatímco Matthew Vaughn dovedl jeho používání jaksi ospravedlnit vlastním hravým režijním stylem, Jeffu Wadlowovi to nejde. Krev tedy opět stříká na všechny světové strany (a vlastně nejen krev), ale co z toho, že. Podle mě jde o zbytečné pokračování, horkotěžko nastavovanou kaši, která na svého předchůdce může jen závistivě zírat. Titulní hrdina mě tentokrát vůbec nezajímal, hrdinka zrovna tak, ačkoliv dostala více prostoru, a jedinou opravdu zajímavou postavu, která mě doopravdy bavila, hrál Jim Carrey. Jenže toho zase bylo tak zoufale málo...(25.9.2014)

• Wacoslav1

No nenakopava to prdele tak jako prvni dil nebo teda nakopava ale trochu jinak predevsim to nakopava do prdele divaky co se na po zkouknuti jednicky tesili coz teda neni muj pripad ja tuhle parodii na komiksy objevil nedavno ale tam kde si jednicka delala prave ze vsech moznych superhrdinu brilantni a ironickou prcu tam dvojka selhava na vsech frontach jednicka mne fakt pobavila coz jsem vubec necekal ale dvojka se stala z vetsi miry tim z ceho si v prvnim dile delali srandu no proste je o tridu slabsi a tomu odpovida i moje hodnoceni dobrych nekoretnich a trefnych forku ubylo proste tomu dochazi dech bohuzel napodruhy uz to nevyslo(21.8.2013)

• - Vo filme môžeme opäť vidieť postavy z prvého dielu Kick-assa, Big Daddyho (Nicolas Cage) aj Franka d'Amica (Mark Strong) avšak len na fotografiách, ktoré majú vystavené ich deti. (sugy1)

• - Výroky postavy Colonela Stars and Stripes "Try to have fun, otherwise, what's the point?" a "Yeah, there's a dog on your balls!" boli oba improvizáciou Jima Carreyho. (sugy1)

• - Spoiler: Když se policie rozhodne pochytat všechny superhrdiny, najde je přes jejich IP adresy, ze kterých přispívali na sociálních sítích. Dostali se tak i ke Kick-Assovi (Aaron Taylor-Johnson), jehož adresu ale zablokoval Big Daddy (Nicolas Cage) už v předchozím díle. (Yoricka)