Wadlowova "dvojka" se míjí s poetikou Marka Millara, jehož komiksy adaptuje, ale v porovnání s Vaughnovou "jedničkou" je lépe odvyprávěná, i když v posledním aktu brakuje motivy z těch předchozích, a z hlediska filmového stylu je o poznání soudržnější, čímž ale ztrácí na opojnosti. Tolik ke komparaci dvou filmů, o srovnání s komiksem a o formálních strategiích více zde.(27.8.2013)

Dvojka ještě ani pořádně nezačala a už jí po první bitce došel dech. Je potřeba relaxovat, takže akci upozadíme, zabijáckou Hit-Girl přeměníme na vyjukané štěňátko přikurtované ke svému růžovému batůžku a humor okořeníme vylučováním čehokoliv a odkudkoliv. Jelikož jde o pokračování, tak je potřeba mít všeho víc (teda kromě té akce) .. takže už se o bezpečnost obyvatel nově nestará jen Nářez či Zabijačka, ale i pár dalších maskovaných magorů, což není ke škodě, protože se rozrostla i Zuřivcova armáda .. i když on už to vlastně není Zuřivec : ) Kick-Ass 2 už rozhodně není taková pecka jako byla jednička, ale jako dvouhodinový návod na to, v jakém designu si spíchnout superhrdinský oblek to nebylo tak špatné ..(20.8.2013)

Možná to nenakopává zadek jako jednička, ale stále si to drží svůj standard a svůj vtip, Hit Girl bude teď v mokrém snu každého chlapa, třeba i nějakých žen. Musím tedy vyzdvihnout střihy, které dle mého amatérského názoru byly prvotřídní. Kick-Ass se oběma díly trefil přesně do toho, co mám rád, takže pro někoho se to může zdát nadhodnocené, ale je to můj skromný, subjektivní názor. Celkově dávám 85%. Takhle nadšený jsem z kina dlouho neodcházel.(20.8.2013)

Není to zbytečné pokračování a vlastně to není ani nepovedené pokračování; jen jde o smutnou ukázku, jak by vypadala jednička, kdyby jí točil rutinér bez stylu, který by hlavní přednosti látky viděl primárně (a vlastně jedině) ve všech těch úchylnostech, kontroverzi, sprostých slovech a násilí pro násilí. Tam kde jednička byla o děckách, ale nebyla pro děcka, tak tam je dvojka o teenagerech a je pouze pro ně.(23.8.2013)

Film čistě pro děti s ratingem R, to asi neni dobrý. Největší plus je Matka Rus (rýýým!) a pak docela i Kickassova nečekaná, mladá, šťavnatá muskulatura (pro holky a Rob Roye). Největší mínus je s námahou únosný kvantum patetických keců. A to přeskakování z komedie do těžký tragédie může plně akceptovat asi jen zvláštně narušený jedinec, ani já to moc nedávám. Tak myslim, že stačilo.(21.8.2013)

• - V scéne, kde Mother Russia (Olga Kurkulina) zabíja policajtov, hodí po jednom z nich dvere. Po dopade na zem sa rám aj so sklom prehnú a následne vrátia do pôvodného stavu. Ide o nejaký pružný materiál. (matiisek)

• - Na motivy filmu vznikla i stejnojmenná počítačová hra. (Gucak)

• - Při první rvačce je Dave (Aaron Taylor-Johnson) přepaden a dostane "nakládačku", načež má zakrvácený nos a celou bradu. V dalším záběru, když leží u pneumatik, má krev ale jinak a pod nosem krev nemá vůbec. (Twyer)