• Kryšpín

Ok, holka nám trošku vyspěla, tak ji dáme do světa puberťáků a k tomu přidáme trocha fekálního humoru. To je přece důvod, proč lidi chodí na sérii Scary Movie, ne? Omyl! První část ještě šla a byl jsem napnutý, jak to půjde dál. Ale když si svoji část filmu začala ukrajovat "evil" část, tak to šlo do kytek.(20.8.2013)

Dvojka ještě ani pořádně nezačala a už jí po první bitce došel dech. Je potřeba relaxovat, takže akci upozadíme, zabijáckou Hit-Girl přeměníme na vyjukané štěňátko přikurtované ke svému růžovému batůžku a humor okořeníme vylučováním čehokoliv a odkudkoliv. Jelikož jde o pokračování, tak je potřeba mít všeho víc (teda kromě té akce) .. takže už se o bezpečnost obyvatel nově nestará jen Nářez či Zabijačka, ale i pár dalších maskovaných magorů, což není ke škodě, protože se rozrostla i Zuřivcova armáda .. i když on už to vlastně není Zuřivec : ) Kick-Ass 2 už rozhodně není taková pecka jako byla jednička, ale jako dvouhodinový návod na to, v jakém designu si spíchnout superhrdinský oblek to nebylo tak špatné ..(20.8.2013)

O superhrdinský palec lepší podívaná, než když to bylo poprvé. Jak mě jednička bavila jen chvilkama, tady jsem si blahem div neocucávala topánky, na něž jsem si v záplavě adrenalinu mimořádně dosáhla. Kill Billovskou nadsázkou líp jak flák masa prošpikovaný super-hrdinský Nářez nejen pro teenagery, před kterým se i zeleňoučký Hulk v pochvalném pokývnutí srazí jak svetr na devadesát. Carrey překvapil ještě víc jak Cage a z ústředního dua se v mých očích po herecké stránce konečně vyloupla špetka sympatií, ačkoli jsem to tak ještě včera nevnímala. Pěknej kopanec do prdele mi tenhle kousek uštědřil. 90%(6.12.2013)

• Wacoslav1

No nenakopava to prdele tak jako prvni dil nebo teda nakopava ale trochu jinak predevsim to nakopava do prdele divaky co se na po zkouknuti jednicky tesili coz teda neni muj pripad ja tuhle parodii na komiksy objevil nedavno ale tam kde si jednicka delala prave ze vsech moznych superhrdinu brilantni a ironickou prcu tam dvojka selhava na vsech frontach jednicka mne fakt pobavila coz jsem vubec necekal ale dvojka se stala z vetsi miry tim z ceho si v prvnim dile delali srandu no proste je o tridu slabsi a tomu odpovida i moje hodnoceni dobrych nekoretnich a trefnych forku ubylo proste tomu dochazi dech bohuzel napodruhy uz to nevyslo(21.8.2013)

Komiksové uncanny valley. Kde byla jednička vyvážená akční drzost, je dvojka diskutabilním způsobem násilná a přetažená. Mizí humor a s ním i zábava. Nedivím se Carreymu za distanc - tohle je opravdu nezábavný film, jehož akce působí zneklidňujícím dojmem, a nejhorší na tom, je, že dostáváme stále signály, abychom se bavili ve smyslu "komediálně". Rád bych viděl takový film jako tísnivé drama, ale bavit se jím (na rozdíl od jedničky) nedokážu, na to je tvrdost moc silná a málo vypointovaná a odlehčená, ale ne dost chytrá, abych to mohl vnímat "vážně". Navíc je to dost uondané. Uvědomuje si to sice, že střet fikce a reality je devizí série, pečuje tedy o obojí, ale nevyvažuje už jejich poměr - v obojím zachází dál, jak se od dvojky sluší, a neřeší následky. Ze strany tvůrců, především náhradního režiséra, se to podobá situaci, když chodíte sousedovi zalívat kytky, zatímco je na dovolené. Každou tak nějak v pravidelném intervalu zalijete, ale moc vás to nezajímá a nepřemýšlíte o tom, která kolik vody potřebuje ani jestli se jí zrovna dostává dost světla - prostě splníte úkol a jdete domů. 2 1/2 celkem.(19.8.2013)

• - Film je natočen podle grafického románu od nakladatelství Marvel Comics od autorské dvojice Marka Millara a Johna Romita Jr. "Kick-Ass 2", u nás jako "Kick-Ass: Nářez 2 - Na plný koule", a sólovky "Hit-Girl", která u nás byla uvedena v roce  2014. (charlie_ando)

• - Chris D' Amico (Christopher Mintz-Plasse) má ve filmu dvě pistole Para-Ordnance Nite-Tac ráže .45 ACP. (dc125)

• - Na produkci filmu se podílel také Mark Millar, tvůrce komiksové knižní předlohy. (KucC)