No já čumim. Pokračování nářezového Kick-Assu jsem nevěřil, ale onen "nudný rutinér" a "videoklipař bez fantazie" Jeff Wadlow, jak je mu tu "povinně" přezdíváno, se nemá vůbec za co stydět. Klidně bych věřil, že na režijní sesli zůstal Matthew Vaughn. Má to drajv, má to super akční scény, boží soundtrack a dobrý komediální timing. Jediné neduhy plynou ze scénáře (a možná i z komiksové předlohy), který odminule hůře balancuje mezi vážností a nadhledem. Jinak je to more of the same, což si v případě Kick-Ass nechám rád líbit.(26.8.2013)

Možná kompaktnější než první část, ale bez špetky invence. Zbytečný sequel, potažmo film. Aaron Taylor-Johnson dospěl a "zkickassovatěl" už ve Stoneových Divoších.(19.11.2013)

Slabá, ale nakonec trojka hlavně díky miss Moretz. Zbytek nestojí za řeč. 50%(20.8.2013)

Veliká spokojenost - po daších nutných zhlédnutích bude hodnocení už jen stoupat. Místama bych fakt neřekl, že to netočil Vaughn, takže v tomhle směru rozhodně ohromná poklona. Nakonec je to úplně stejně cáklá comicsově-komediální jízda, jako originál před třemi lety, i když s tím, že kdo se tentokrát před filmem popasuje s papírovou předlohou, zamrzí jej v sále pár detailů. V mém případě se takto vše "podělalo" od scény s policejním masakrem ala Sam Raimi, a já tak posledních dvacet minut prozíval (samotný nářez na konci je ale paradoxně celkem fajn, až na to, že nejen choreograficky kopíruje finish z prequelu). Ke konci tomu prostě chyběla naléhavost. A jinak? Jinak je to v podstatě jedna epická, přisprostlá R-ková lovestory o sexbombě jménem Hit-Girl, na níž vás nejvíce rozesměje Kick-Assovo geekovské triko na spaní nebo odkaz na Pána Prstenů. Při zpětném ohlédnutí mě nejvíce štve, že jsme zaručeně viděli minimálně půlku chystaného booku s českým názvem Zabijačka. P.S. Středoškolská linie ruluje nejen díky tomu, že jsem se asi poprvé v životě od srdce zasmál nad fekálním humorem.(19.8.2013)

Není to zbytečné pokračování a vlastně to není ani nepovedené pokračování; jen jde o smutnou ukázku, jak by vypadala jednička, kdyby jí točil rutinér bez stylu, který by hlavní přednosti látky viděl primárně (a vlastně jedině) ve všech těch úchylnostech, kontroverzi, sprostých slovech a násilí pro násilí. Tam kde jednička byla o děckách, ale nebyla pro děcka, tak tam je dvojka o teenagerech a je pouze pro ně.(23.8.2013)

• - Jedná se o násilný snímek, a tak je paradoxem, že jedné z hlavních rolí se zhostil Jim Carrey, který se označil za odpůrce násilí. Sám později prohlásil, že na film moc hrdý není. (vyfuk)

• - V prvním díle je jedna ze skladeb ze soundtracku "Bad Reputation" od Joan Jett. Ve druhém díle se od stejného interpreta objevuje píseň "I hate Myself For Lovin You". (Creonik)

• - Dave (Aaron Taylor-Johnson) má vo svojej izbe plagáty komiksov nakreslených Markom Millarom, autorom komiksového Kick-assa. Jeho meno možno taktiež vidieť na vrchu plagátu počas flashbacku na cintoríne. (sugy1)