No já čumim. Pokračování nářezového Kick-Assu jsem nevěřil, ale onen "nudný rutinér" a "videoklipař bez fantazie" Jeff Wadlow, jak je mu tu "povinně" přezdíváno, se nemá vůbec za co stydět. Klidně bych věřil, že na režijní sesli zůstal Matthew Vaughn. Má to drajv, má to super akční scény, boží soundtrack a dobrý komediální timing. Jediné neduhy plynou ze scénáře (a možná i z komiksové předlohy), který odminule hůře balancuje mezi vážností a nadhledem. Jinak je to more of the same, což si v případě Kick-Ass nechám rád líbit.(26.8.2013)

,,…PARTA LIDÍ S VYMYŠLENÝMI JMÉNY, CO SE POFLAKUJÍ VE VYROBENÝCH KOSTÝMECH, A HLEDAJÍ NA WEBU NEVYŘEŠENÉ ZLOČINY. V KOMIKSECH MAJÍ HRDINOVÉ DRAHÉ ZÁKLADNY A VELITELSTVÍ NA MĚSÍCI. ALE TOHLE JE SKUTEČNÝ SVĚT...…“ /// …ale bez NÁŘEZE by tady nikdo z nich nebyl. A co Mindy? Jak vona zvládne skutečnej svět? Dlouho je to teenagerská jízda(?) pro teenagery, při který důchodci mýho věku zívaj a přemejšlej, jestli přiteplenej padouch fakt nahání mladejm hrůzu. (kromě Ruska, samozřejmě…) Školáci zajisté budou brát všechny ty trapácký fórky ze střední líp než já. Naštěstí s příchodem Jima a jeho komunity přibejvá násilí, drsnějších ftípků, nedůvěřuje se systému (takže dostává prostor skutečnej úděl superhrdiny) a dějou se věci, který jsou možný jenom v Americe. Miluju násilí! Miluju akci a drsnej ftip! A tak se ptám: Kdo dovolil tu homoidní první třetinu? (ne vole, Lojza Hadamczik je v tom včíl nevině!) Flákám s klidem 4*, ale jednička je někde jinde! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Přemejšlím, co jako asi vznikne spářením zloducha a ujetý ženský. 2.) ,,UNION J“ je moje biologie (ty vole, voni fakt existujou!). 3.) Chtěl bych poznat holčičího Ivana Draga! (teď nevíš že? Tak hledej šmudlo…) 4.) Thx za titule ,,krasnyprinc90“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE *** NAPĚTÍ *(4.12.2013)

Možná je to tím, že jsem mezitím přečetl komiksovou předlohu, ale dvojka mnohem slabší než její předchůdce. Zaprvé Jeff Wadlow se Vaughnovi nemůže rovnat. Jeho režie je nevyrovnaná a bez nápadu. Příběh se od předlohy odklání v těch zajímavých pasážích a těch slabších se naopak poměrně věrně drží. Chloë Moretz je fajn, bohužel příliš zestárla a já v ní tu správnou, roztomilou holčičku už prostě nevidím. Většinu času navíc chudera vězí v prostředí Muzikálu ze střední a to nejen že nudí, ale ani to nic nepřináší. Christopher Mintz-Plasse je otravný, jako záporák naprosto nevyhovující a i ten Iain Glen co na plátně strávil zhruba minutu ho hravě zastíní. A nejlepší postavy - Carrey a Leguizamo mají málo prostoru. Akce je slušná, ale místy spíš nechutná než krvavě zábavná. Přechody dramatických a zábavných scén jsou asi tak plynulé jako facka. Proč já tomu ty tři vlastně dávám?(29.11.2013)

Tohle je prostě moje kafe! Kick ass se pro mě po druhým díle stává srdcovkou. Všechno, co mi kdy chybělo v Batmanovi, Supermanovi a dalších podobných machrech, mi teď nahrazuje Kick Ass a moje milovaná Hit Girl. Jakmile začne znít ten jejich parádní soundtrack, přestávám vnímat realitu a jsem v tom až po uši. Dvojka byla navíc ještě krutější a nemilosrdnější než jednička... a to se mi líbí! 4,5*(27.1.2014)

Rozpočet $28miliónovTržby USA $28,795,985Tržby Celosvetovo $63,286,788Tržby za predaj Blu-ray v USA $6,235,178 //počet predaných kusov 273,216Tržby za predaj DVD v USA $5,485,712 //počet predaných kusov 257,060║ samozrejme že Matthew Vaughn ostáva s prvým dielom troška nedostižný ale Jeff Wadlow si nepočína najhoršie a ponúka veľmi podarené urvalé pokračovanie, kde nechýbajú drsné frky, brutalita, nadávky, výborná akcia a hlavne množstvo super hrdinov, spokojnosť, bavil som sa /videl v kine: 80%/(28.8.2013)

• - Vo filme môžeme opäť vidieť postavy z prvého dielu Kick-assa, Big Daddyho (Nicolas Cage) aj Franka d'Amica (Mark Strong) avšak len na fotografiách, ktoré majú vystavené ich deti. (sugy1)

• - Na levém předloktí Mother Russia (Olga Kurkulina) lze vidět fiktivní tetování "Neboj se – Nepros – Nevěř". S velkou pravděpodobností se sama Olga inspirovala názvem písně i v zahraničí populárního ruského dívčího dua Tatu, jež se jmenuje "Nevěř, neboj se, nepros". (Aelita)

• - V scéne, kde Mother Russia (Olga Kurkulina) zabíja policajtov, hodí po jednom z nich dvere. Po dopade na zem sa rám aj so sklom prehnú a následne vrátia do pôvodného stavu. Ide o nejaký pružný materiál. (matiisek)