Komentáře uživatelů k sérii (18)

 • tron
  ***

  Od Sherlocka Holmesa mám najradšej Psa baskervillského a práve aj jeho adaptácie sme sa dočkali v druhej sérii. Avšak vzhľadom na to, že scenáre tohto seriálu sú aktualizované do súčasnosti, nakoniec je to s tým psom trocha inak, než by ste mohli čakať a za seba dodávam, že "horšie". Takisto od atmosféry som čakal viac pochmúrnosti a hmly. Škandál v Belgravii taká sherlockovská "klasika" a posledná časť... čo dodať, smrť. Ale nebojte sa, je to ako ten vtip z Doby ľadovej. "Zomrel som... Ale prežil som to."(25.12.2016)

 • malylada
  *****

  Především posledním dílem se série může plně rovnat té první. Kvalitou opět na maximu......9/10(21.12.2016)

 • Rosana
  *****

  Skvělé, jako první řada.(4.11.2017)

 • movieband
  *****

  Poslední část první série si brutálně našlápla, skončila v té nejvyhrocenější situaci a druhá série pokračuje přesně tam, kde ta první skončila a na tempu rozhodně neubírá. Z adrenalinového tempa Velké hry se celková atmosféra přehoupla ve Skandálu v Belgravii do nebezpečného thrilleru plného výborných scénáristických kliček. Cumberbatchův Sherlock neubral na svém šarmu a Freemanův Watson je víc uštěpačnější oproti první sérii. I šperkování mezi hlavními protagonisty seriálu se vyhouplo na další úroveň. Druhá série Sherlocka je výborným scénáristickým dílem, plným perfektních hereckých výkonů, plným chytrých a inteligentních zápletek a hlavně přeplněný Sherlockovým kouzlem a humorem. Posledních pár minut druhé série (stejně jako celý Reichenbach je jedno z nejlepších děl na poli seriálové tvorby. Doyle vytahuje ruce z hrobu a tleská Cumberbatchovu Sherlockovi. 100%(22.9.2016)

 • pakobylka
  *****

  Druhá série nezůstává své starší sestřičce ani sama sobě nic dlužna ... v průběhu vyšetřování neobyčejně rafinovaně - jakoby mimoděk odkrývá další stránky osobnosti milého Sherlocka ... a s poněkud marnivou, maličko nedůtklivou vzdorovitostí zakolísá jen v blízkosti vojenské základny Baskerville, aby se v pravý čas vzpamatovala a završila svůj poslední příběh vpravdě nepřekonatelným (a nepřekonaným) finále: S nedbalou elegancí .... ve velkém stylu ... zvolí cosi na způsob oslňujícího, leč vkusného, důmyslně odpalovaného ohňostroje.(6.3.2017)

 • Hanes88
  *****

  No čekal jsem, že pokračování bude spíše nudné, ale opak byl pravdou....pokračují ve velkém stylu.(15.6.2016)

 • Se7enteen
  ****

  8/10(12.4.2017)

 • H4ku11
  ***

  Pokračovanie lepšie ako prvá séria, Moriarty už aspoň na chvíľku vynikol a Irene Adler kráľovnou môjho srdca a všetkých banditov.(14.8.2016)

 • sirien
  ****

  Na druhé sérii je bohužel cítit, že autoři vlastně moc netušili, kolik těch sérií bude a co s nimi mají dělat. První díl je naprosto excelentní, nejspíš protože se nesnaží hrát si na nic moc víc - je to další případ, který Sherlock řeší. Druhý díl je pořád dobrý a zajímavý, ale už dost rozpačitý. A třetí díl který se snaží o dekonstrukci postavy Sherlocka a o jeho zobrazení jako upjatého maniaka kterého lze přimět věřit totálním šílenostem, i když se jednoduché vysvětlení přímo nabízí, sérii v závěru totálně sestřeluje - každopádně první dva díly si ty souhrné 4* zaslouží.(7.1.2017)

 • bohemia_regent
  ****

  V titulcích (všech tří dílů) série uvedeno: rok výroby 2011.(27.1.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Rozhodně všichni fandové Sherlocka se shodnou, že 2. série je NEJLEPŠÍ. Tolik nečekaných zvratů a momentů nikdo nečekal. Moriarty v podání Andrewa Scotta si právem vysloužil místo Nejlepšího televizního záporáka.(15.12.2016)

 • balcazar
  *****

  Rekapitulácia hodnotení znie nasledovne: 4-4-5. Napriek tomu nemôžem hodnotiť 2. sériu celkovo inak ako naplno, vysvetlenie je nasledovne rozvrstvené: 1. Časť s Irene Adler bola na prvé pozretie priťažká, pri druhom môžem pokojne vypáliť 5 hviezd. 2. Pes Baskervilský bol thrillerové predstavenie, z ktorého som skoro pustil do gatí, no - podobne ako v prípade S01E02 - nebol to úplne môj sherlockovský šialok kávy. A potom je tu 3. dôvod = 3. časť 2. série, ktorá je jedným z najdokonalejších filmárskych počinov, aké som kedy videl. To zmietlo akékoľvek pochyby zo stola...(14.3.2017)

 • MajklCZsk
  *****

  Druhá série je ještě lepší. Krom toho, že je vtipnější, svéráznější a zkrátka parádní.(13.7.2017)

 • Terezinka198
  *****

  Jak jsem se bála pokračování, byla jsem překvapená a nemohla jsem se dočkat další série. Jinak řečeno: Sherlock nemohl takhle skončit!(17.7.2016)

 • chrispe
  ****

  Tvůrci se pochlapili a jdou stále narohu. Po výborném prvním dílu přišel jeden trochu slabší, aby se třetí zase vyšvihl. A kdo tvrdí, že se netřese na další sérii, tak lže!(9.11.2017)

 • Tumbik
  *****

  Nejlepší série seriálu s dokonalým zakončením.(14.1.2017)

 • PetrDuda
  *****

  Už dlouho mě něco tak nedostalo, jako tahle série. Excelentní herci a skvělé zápletky. Není co vytýkat... 5*(24.11.2016)

 • gormit123
  ****

  Super! Další pořádné díly a hlavně ten konec! Cože! Jako fakt! Ta budova! Ten pád! Ten Moriarty! Ta smrt! Dokonce smrt 2x a nebo ne? Hodnocení jednotlivých epizod: Skandál v Belgravii=7/10 Psisko Baskervillské=7/10 Reichenbašský pád=10/10(30.5.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace