Juwe

Nebyla chvilka, kde bych se u tohodle filmu nudil. Tenhle díl ve mě vyvolal hodně nostalgickej pocit a navíc jsem zažil pocity smutku i hlasitýho smíchu, což mě utvrdilo ve finále, že si školní sraz zaslouží maximum :) ()

dj_kure

Čekal jsem tu ulítlou teen komedii, ale možná je dobře, že jsem jí nedostal. Generace která vyrůstala na prcičkách už odrostla takže to chtělo trochu zvážnět a nasadit chytřejší humor. Což se povedlo na jedničku a "sprosťarny" vymyzely na minimum. Jen doufám, že je to poslední díl, protože pitvat se v tom dál by byla děsná škoda. Už proto, že všechny čtyři díly se povedly jako sviňa ;). 80% ()

lakiboy

Hrali tam všetci! Dokonca aj niektorí, ktorých som si nepamätal. Sakra vyrástli. Vlastne tak ako my. A ktomu boli cooloví. Proste ako za starých čias, aj vďaka Stifmajstrovi ;-). Takisto aj nostalgia zahrala, tak ako režiséri predpokladali. A odkaz pre deti: ak neviete čo je to MILF (v češtine MCBP), alebo ak vidíte v nejakom inom filme, či seriály hrať Jennifer Coolidge a nepoviete si aspoň v duchu "Stiflerova mámo" tak to ani nezapínajte. ()

hamir0

Sice má převážnou část mého hodnocení na svědomí nostalgie, ale já zkrátka nemůžu dát méně než čtyři hvězdy. Obdivuji, že se filmařům podařilo dát dohromady kompletní jádro a rozjet parádní "vzpomínačku". Jedno oko nezůstalo suché. ()

Chasida

Školní sraz. Pěkné, už jen když člověk vidí staré hrdiny po tolika letech. American Pie si stále drží určitou úroveň, což se rozhodně nedá říct o velkém množství dalších filmů z podobného teen prostředí. ()

alldo.raine

Rozhodně nejpovedenější z celé série a to z jednoho prostého důvodu. Věřím jim to. Úplně vše. Jsou starší, konečně na svůj věk vypadají, sceny jsou realističtější, tím pádem s nimi i člověk více soucití. A navíc třešnička na dortu v podobě krásné Finchovy matky. ()

slavokvasic

Konečne ! Komédia, ktorá sa na nič nehrá. Staré dobré prcičky, ale ešte v lepšom podaní. Možno, že je to tak dobré aj kvôli nostalgii, ale to sa aj od tohto filmu čakalo. Bavilo ma to, bavili ma postavy, zasmial som sa a to je najdôležitejšie pri takomto filme. 5* bez rozmýšľania. ()

frozen1

Ani neviem kedy som sa na nejakom filme takto zasmial.Celý film sa nedalo nesmiať.Stifler stále taký istý a to je len dobre.Pre mňa najlepší diel prcičiek. ()

Bezda22

Jednim slovem: úžasný. Na takovouhle komedii jsem čekal, nemá slabou chvilku. Prvních 10 minut filmu jsem se bál, že vystříleli všechen vtip, protože v těch prvních 10ti minutách jsem se smál pořád. Ale vtipu bylo až do konce dost a výbornej konec v kině taky neměl chybu. Stifler nezklamal, na toho kluka jsem se těšil a byl dobrej jako vždycky, možná lepší než jindy, ale na jeho excelentní výkon ve třetim díle (Svatba) to asi nemá, ale po Svatbě to řadim hned na druhý místo v oblíbenosti "prciček". Výborná zábava, výbornej příběh, nemám co vytknout. A jak pravil Noah Levenstein: "Skvělý film". ()

Lilien

je to takmer neuveriteľné že je to už 13 rokov, kedy sa hrdinovia stretli na filmovom plátne prvý krát. Napriek tomu nestratili nič na humore i keď sa doba za tých pár rokov trochu zmenila. Je dobré že autorom sa podarilo do filmu dostať všetkých nielen hlavných a ale i kopec vedľajších malých postav. P. stretáva sú nadpriemerne vtipná komédia s pohodovou a mierne sentimentálnou atmosférou. A i keď je Stifler strašný magor,, je to nesmierne vtipný magor. ()

Don82

Série American Pie šla tak nějak mimo mě, takže asi nedokážu úplně ocenit tento závěrečný díl, ale přesto je to stále, na novodobé poměry nadprůměrná komedie. Postavy dospěly a řeší i závažnější věci, ale to nezabránilo tvůrcům do filmu propašovat několik šíleností, u kterých jsem se hodně bavil. Je jen škoda, že jich tam bylo málo. Od poloviny filmu je tak nějak jasné, kam se bude dále děj ubírat, takže zbytek je vyplněn vysvětlováním a vyřešením vztahů mezi již známými postavami. Zde jsi přijdou na své především fanoušci celé série. Celkově: líbilo se, nebylo tam moc hluchých míst a byla to příjemná jízda, ale na jeden večer to stačí. ()

Neddo

Když jsem před lety hltal 1.díl a vyrostl jsem z toho,tak nevím proč bych měl odsoudit poslední díl. To nejlepší na konec! "Kdy už konečně pochopíš,že to nikdy nebude jako dřív...." Sbohem prcičky.....*5* ()

vozralec

Prča, prča, prčanda. Fekální humor také byl. Vydařené pokračování. I to morální poučení bylo snesitelné. Nutno sledovat i závěrečné titulky. ()

JohnZ87

Stifler ani Jim se za ta léta vůbec nezměnili a toto vymodlené pokračování oblíbené série rozhodně nezklamalo. 75% ()

Judy24

Nejsem příznivkyní série o americkém koláči a to ani vzdáleně. Před pár roky jsem tak trochu z donucení shlédla první díl a díl o hudebním táboře a potvrdila si, že to prostě není nic pro mě. Navzdory tomu jsem jednou dostala náladu pustit si ten "nový" díl. A nebylo to zdaleka tak špatné, jak jsem si namlouvala. U několika vtipů jsem si říkala, že nechápu, proč je to přípustné až od patnácti, když by to rozesmálo tak jedině třináctiletého, ale na druhou stranu jsem se několikrát i vážně pobavila a když už nic jiného, objevila pár fešných herců, kterým budu muset proklepnout filmotéku (Chrise Kleine...). Takže přimhouřím oko nad občas směšně kýčovitým dějem a myšlenkovými pochody postav, které se stále ještě nesmířily s tím, že už vyrostly a nechám to nad průměrem... ()

Zombiepod

Výborné ukončenie série, kde sme sa okrem klasického zvrhlého humoru, ktorý bol prítomný vždy, dočkali aj zopár skutočných hier na city, a my ako generácia 90s komédií zisťujeme, že to, čo sa vo filme deje, je často aj smutná pravda odrazu dnešnej doby. Jedine Stiffler nikdy nedospeje! ()

Milda003

Jednu hvězdičku jen za to že Stifler vojel Finchovu mámu, jinak absolutní kravina, sice hezký , že sehnali i vedlejší herce z prvního dílu, ale takový to nesmyslné vyskytnutí se na scéně je hodně velké mínus možná až trapas.... ()

Korn28

Po vydařených prvních třech dílech, následovala série průměrných a podprůměrných videofilmů s jinými herci. Naštěstí tuto sérii utnuli a natočili skvělou komedii s původními herci. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011