Doski

Nostalgie asi nejlíp, jak mohla dopadnout. Asi nejlepší díl (Nikdy jsem je nežral, ale i když nechcete, tak to viděl skoro každý, ne?). První polovina legendární, potom nudnější a konec skvělý. Stiflmaistr pořád stejnej hulibrk, Finch pořád nejlepší, Jim občas už nuda (ty dlouhy stereotypní rozhovory), Kevin už se nohužel neodvázal a Chris dost suchar. Jinak ale fakt vydařená práce. Tyhle kraviny jsou a budou prostě koukatelný asi vždycky. Scénář a výkony dobré. Soundtrack podtrhuje tu nostalgickou atmosféru dost obstojně. 72% ()

balcazar

Neviem. Bolo jasné, že scén zo starých častí, ktoré táto novinka obnoví a zaspomína na ne, bude hneď niekoľko. Možno by som prijal ešte viac nových nápadov a vtipov, ktoré neodkazujú na prvé dve časti, alebo originálnejšie spracovanie "spomienkových" scén. Aj vtipné, samozrejme, tradične zvrhlé, aj miestami naivné a pritiahnuté za vlasy. Či sa dalo z toho vyťažiť viac? Neviem sa zbaviť dojmu, že áno. ()

Khalia

Asi jediný díl Prciček, který za něco stál a ke kterému se ráda vracím. :) Úvodní scéna naprosto zabijácká. ()

Zikus

Bylo to tak dobrý, že jsem si to pustil hned dvakrát po sobě. //Poznámka k 16.8.2021: Dnes jsem se na tento díl podíval podruhé a musím říct, že série American pie je pro mě opravdu srdcovka. Mám tím na mysli první tři díly a tento. Je to zábavné, příjemné pohlazení po duši a zároveň trochu smutné, protože si uvědomuju, že takovéto dospívání s takovou partou už nemám šanci zažít. Ale bůh ví, nic není ztraceno a třeba se někdy dám dohromady s partou, podobné té filmové. ()

gemi

Vůbec by mě nenapadlo dívat se na další trapnou stiflerovskou bžundu, kdyby neměla na CSFD takovou palbu. A hle, ona je to příjemně nostalgická, inteligentní komedie! Milé překvapení. EDIT: 24. 11. 2022. Je úžasné, jak s námi American pie vyrostl. Od teenagerské komedie až po krásně dospělou. V tom filmu je úplně všechno! Inteligentní humor i fekální stiflerovská bžunda. Ale hlavně jsou tady EMOCE! Celá škála emocí od nostalgie, smutku přes veselí, přátelství, lásku... Mládí v hajzlu, místo divokých party jsou tady děti, kariéra, zodpovědnost. Člověk po třicítce prostě vidí, že v tom není sám. Celkově neskutečný feel-good ve vkusném balení, u kterého jsem se při druhém zhlédnutí průběžně řezal od začátku do samotného konce. Tohle jsou hodně silné čtyři! ()

ZnalecH

Už při úvodní scéně jsem věděl, že to konečně zase bude jízda. Jako by se s bývalými herci Prci, prci, prcičky vrátil i ten původní drive, vtip a energie této podívané. No a téma srazu po 13 letech taky stojí za to. Přestože jsem se bavil, tak bych za to nedal 5*, nebýt také spousty myšlenek o životě. Uvědomil jsem si, jak člověku rychle nabíhají léta a že je potřeba každou epizodu života užít tak, aby stálo za to na ni vzpomínat a rozhodl jsem se vzít si inspiraci z tohoto filmu. ()

Likan7

Kvality Školního srazu exponenciálně rostou s tím, kolik předešlých spinoff dílů jste viděli. Tady se prostě jede na vlně áčkových komedií. Herci jsou ve svým živlu, jejich chemie působí stále, po letech občas i ještě lépe a Vám je prostě strašně fajn, protože ta příjemná nostalgická atmosféra je cítit všude. Je to vtipný, přisprostlý, ale i dobrý. Což Prcičky byly vždycky, alespoň ty první. ()

Nix

Stará dobrá parta nám dozrála, ale zase to byla zábava jak předtím. Stifler byl dycky stejně nejlepší. Tohle bylo osvěžení. ()

john.h

Objektivně to jsou tak čtyři hvězdičky. Jako fanda předešlých dílů ale musím dát pět. Na novinářské projekci se dvakrát tleskalo, což se rozhodně nestává každý den, zvlášť u čtvrtého dílu teenage komedie, i když teď už to moc teenage není. Stifler jede show jako nikdy předtím a ne náhodou je to legendární postavička. A právě on byl za jeden jeho čin ke konci filmu (nebudu ani náznakem spoilerovat, je to jeden z vrcholů filmu) odměněn jedním ze dvou potlesků. Ten druhý potlesk byl u závěrečných titulků. Několikrát mi také smíchy tekly slzy, o což se většinou zase staral Jim. Největší slza ukápla asi v moment, kdy Jim držel v ruce pokličku. Potěšily taky písničky z prvního dílu, které vždy hrály u stejných postav jako v prvním díle. No, prostě se to musí vidět a doporučuju to. Lepší komedii, navíc tak hezky nasátou nostalgií, asi dlouho neuvidíme. ()

mirak2

Velmi dobry soundtrack, vtipy rozlozene rovnomerne na celu stopaz (co je skor zapor, ako klad). "Stifler, you are a dick. But you are our dick" :D PS: kto si tiez vsimol Antoine Dodsona aka Bed Intrudera na jednom plagate? :D ()

Jacccob

Příjemné překvapení. Čekal jsem slabý odvar prvních dvou ( s přimhouřeným okem tří ) dílů, dostal jsem plnohodnotné pokračování, které je navíc i dost vtipné. Každý z party se prakticky nezměnil a je pořád stejný ( což já beru jako klad ), Stiffler a Finch opět kralují, a celkově to nese takový ten nostalgický nádech, který na mě působí o to víc, protože v mém věku na této filmové sérii ujížděli úplně všichni. Spokojenost. ()

IEO10

Nejlepší díl........Stifler válí jako nikdy,návrat starý party se povedl na jedničku,už dlouho sem neodcházel z kina s tak pohodovou náladou.Pro mě osobně největší filmový překvapení za poslední dobu,měl sem trochu obavy,ale jsem rád,že byly zbytečný.Nádherně zkloubenej humor s nostalgií a nemůžu opomenout skvělej soundtrack.Prostě jedna velká paráda,samozřejmě pár hluchejch míst by se našlo,ale na ty s chutí zapomenu. :) ()

Frank1e

U tohoto filmu ani neočekáváte, že by vám mohl přinést nějaká filozofická vysvětlení a řešení. Prostě se jen bavíte od začátku do konce. Všechno nejlepší přichází opět od Stiflera, který udržuje laťku humoru na "úrovni" celkového filmu. Konec opět a jak už to bývá zvykem plný nostalgie, ale co, je to přece poslední díl a navíc setkání po letech. Musím říct, že jsem nečekal, že tento díl bude pro mě ten nejlepší, který vlastně vznikl. Určitě se na to podívám ještě jednou. P.S: "Be her daddy" ()

Lukaso1

Na prcičkách jsem pomalu vyrostl a jsou pro mě prostě nenapodobitelný. Neočekával jsem, že se školní sraz stane asi nejlepším dílem série a jednoznačně komedií roku. Je to tak přátelé, plné kino, skvěle naladění diváci a to co se dělo na plátně byla prostě bomba! Doufám, že tahle partička neřekla poslední sbohem a že kluky za nějaký ten rok zase uvidíme. Není co dodat… American Reunion it was fucking great!!! ()

Ogrb

Hrozně fajn návrat k osvědčený klasice. jednička zůstane v rámci série nepokořená (a tak nějak nechápu, jak je možný, že Sraz má momentálně 86 %, když první díl je tady v modrým! Když tu sérii všichni milujete, asi byste měli jedničku trochu přehodnotit ne??), ale tohle je prostě super shledání se starýma známýma postavama. Bylo by fajn, kdyby už další díly nikdo netočil, protože jako uzavření celý série je to dokonale vkusný a fajnový. 8/10 ()

Miro_CZ

Po dlouhé době opravdu vtipná a zábavná komedie. Hlavní hrdinové už více či méně dospěli a snaží se žít správný dospělácky život. Né vždy to ale jde tak snadno. Stifler tomu dodává ten správnej říz bez kterýho by tenhle film nemohl existovat. Já osobně si nestěžuju ani na stopáž filmu narozdíl od některých ostatních. Už dlouho jsem totiž nezažil, aby se celé kino takhle smálo skoro celej film. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011