Kingjiri

Před pár lety by mě po nekonečný řadě trapnejch spin-offů původní trilogie vůbec nenapadlo, že ještě někdy uvidim starou partu pohromadě a už vůbec ne, že se staro-nový Prcičky stanou nejlepšim dílem z celý série. I když už jsou téměř ze všech hlavních protagonistů dospěláci, pořád dokážou jejich (sexuální) průsery pořádně pobavit. Stiffler jednoznačně vládnul a díky tomu, že se jeho postava narozdíl od ostatních vůbec nezměnila, je v příběhu jednim z nejdůležitějších atributů, který se postaraly o pořádnou dávku nostalgie. Vrací se Stifflerova máma, Jimův táta i Sherminátor. Velkej plus je taky povedený a nepříliš patetický finále. Jo a "potitulková" scéna je snad nejlepší z celýho filmu :) Páta hvězda jde hlavně z nostalgie, ale rozhodně se jedná o nadprůměrnou zábavu. ()

salamandrr

Nebudeme si tu nic nalhávat, Prcičky ukázali, že i když je 5 dílu na houno, tak osmý může být super. Prostě se dala dohromady stará parta a to co vás bavilo před 12 lety vás musí bavit i dnes. Jasně sem tam je něco extrémně ujeté, ale je to přeci komedie, tak je třeba na ni nahlížet jako na oddechovku ()

LyBerion

Pokračování kultovních prvních tří dílů dopadlo tak napůl. Máme zpět oblíbené postavy a s nimi i trapasy či situace, které od nich můžeme čekat, ale stejně mi přišlo že jsem byl o něco okraden. Bohužel už nemá takový nádech a spád jako první trojka. Čekal jsem že se zde setkám s již viděnými klišé a to se přesně stalo. Reunion by si neměli fandové nechat ujít, ale pokud odtrhnu přímo tenhle díl který se svezl na úspěchu od ostatních od ostatních uvidíme příjemnou lehce nadprůměrnou komedii s reunion tématikou. ()

Stíba

Zas tak převratné jak se po uvedení tvrdilo to teda nebylo. Vše stálo na sešlosti staré party, která divákům pár let chyběla což mělo svoje kouzlo ale nebýt toho, byla by to asi spíše vcelku průměrná komedie. Některé hlášky ale byly fakt originální a klasické Styflerovské a další scény rovněž neměly chybu. Jen trochu škoda toho cukrkandlu na konci, ten mi příliš neseděl. Poctivé 4*. ()

Jeand´Boa

Zřejmě ze mě hovoří nostalgie a určité souznění s hlavními postavami, neboť jsem s nimi zestárnul a také přesto prožívám ještě řadu zdánlivě nereálných situací, ale skutečně jsem se bavil...ano je to nostalgický závěr, ale copak v tomto filmu jde o něco jiného než o nostalgii? Film se nás diváků dotknul přesně tam, kde měl, copak to je chyba?!... ()

Cheeker

5 hvězd to dostane už kvůli tomu, že to jsou prcičky a ke všemu v původní sestavě. A když pominu všechny ty "kurvy a čuráky" tak je skoro polovina filmu brána dospěleji a vážněji, ale přitom se člověk skoro nepřestane smát. Prostě to nemohlo zklamat! ()

Blondy.

Od tohoto dílku do série jsem očekával opravdu hodně. Konečne se jedná o další dejme tomu originalní American Pie. Hned po tom co jsem viděl složení herců a také trailer jsem se moc tešil na celý výtvor a musim řict že zklamán jsem nebyl. Rozhodne se nedá čekat nic na úrovní a se 100% smyslem pro život ale když se clověk naladí do té Pie nálady je to užasný filmový zažitek a hlavně jsem se skvěle bavil. Reunion také znamená že humor už není tak pubertální ale v uvozovkách samozrejmě se da rict i na urovni. Ale upřímně bez Stifmaistera by to byl snad jen podprůměrný komedialní snimek. ()

Bird_house

Myslím, že to je dosti povedené pokračování ze série "Prciček".. Najde se přeměřený počet vtipných situací a hlášek a taky trochu toho dojemného.. Nečekal jsem, že takový film může být tak úspěšný.. ()

Johny M.

Nevěřil jsem, že z tohohle může vzejít něco dobrýho. A přece! I po těch letech neuvěřitelná sranda a příjemná nostalgie. Děsně fajn film... ()

n3uro

Absolutně parádní zakončení celé série, na které jsem jako mnoho dalších vyrůstal. Po dlouhé době jsem se hodně nasmál. ()

Joppo88

Super... Už som si myslel, že zvrhlý a trápny humor posledných dielov bude pokračovať... Ale nie. Staré tváre a doslova "zraz" prvých troch - podľa mňa podarených dielov tejto série. Super hlášky a fantastický úvod. Režisér nemohol urobiť lepší krok, ako sa vrátiť k starým dobrým časom. Komédia, pri ktorej som sa v poslednom čase naozaj pobavil a schuti zasmial... Super! ()

bararich8

Máme tu další Sněženky a machři po 25 letech. PPP vždy jelo podle stejného scénáře.Tady trochu změna: první polovina stará kvalitka a vtípky ze starších dílů, druhá polovina je průměrný sračkoidní hnus ala usmiřování kde koho. Jinak je všechno při starém a vesele se recykluje Nejlepší na celém filmu? Závěrečné titulky. 3* ()

ZackSawyer

Pohoda, deja-vu, film na léto, pohádkové zpracování klasického srazu, taky bych takový sraz chtěl zažít. Stifler zmoudřel. Sranda a život. P.S.: Předchozí díly vyjma jedničky jsem neviděl a myslím, že tím je to tak dobré pro mě! ;-) Potěšila MCBP dvojka :-) ()

Blaogranas

Bezkonkurenční díl ze všech prciček. 113 minut naprosté zábavy. Největší obdiv si podle mě zaslouží to, že postavy jsou napsány v úplně stejných charakterových rolích jako dřív, mají pořád obdobný problémy a je neskutečná sranda, když je řeší. Za veliké uznání stojí také fakt, že se objevili všichni herci z prvního dílu, byť na krátký okamžik. Smekám, výborná komedie. I když píšu koment, pořád se musím tlemit, takže bez jakéhokoli váhání - čistých 5*, jakých jsem u komedie už dlouho nedal. ()

guri

Sice je prijemne vidiet cele osadenstvo opat spolu, no film sa v mojich ociach ani poriadne nerozbehol. Stale som cakal na nejaky hlbsi dej ci zapletku, no ta akosi neprichadzala... Napriek tomu Prcicky stale dokazu celkom solidne zabavit. ()

denisavary

Všechno stárne...tím pádem i já?! Néé :-) Bylo to příjemné si zavzpomínat na moji pubertu, jak jsem se až styděla na to koukat...co když to uslyší máma :D..dost vtipu...perfektní spojitost z díly předešlými, obsazení potěšující, Stifler ten tam zase perlil..ale bez něho by to nebyli PRCIČKY..Hezky jsem se zasmála a ani chviličku jsem se nenudila..takže super podívaná :-) ()

Torgal

Nikdy som nebol fanúšik tejto série, ale tento diel ma aj tak výrazne sklamal. Toto totiž nie je stretávka postáv, ale hercov spomínajúcich na staré časy. Tí herci sú tu všetci, a keď vravím všetci, myslím tým úplne každú postavu čo sa kedy objavila v prvých troch dieloch. Výskyt niektorých pôsobí až absurdne (viď Naďa). V jednej scéne tam niekto hovorí, že staré časy sú preč a nemá zmysel hrať sa vo svojich rokoch na stredoškolákov, lenže práve to postavy robia neustále - a pôsobí to vážne divne. 4+/10 ()

Hanoda

Klasická americká komedie, od které jsem moc nečekal. Sice je určitě lepší než předchozí díly, ale pro mě zklamání. Film moc vtipem nehýří a pohádkový konec taky moc dobrému zážitku nepřidal. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011