LilyHobbit

Jsem fanoušek všech tří dílů, když jsem se dozvěděla, že vyjde tenhle díl, říkala jsem si, že už mě nic nepřekvapí, pět hvězdiček za to, že jsem se za 1. tak dlouho u žádnýho filmu nenasmála, 2. absolutně mě nezklamala žádná postava, 3. hrála typická muzika, 4. tento díl předčil má očekávání a za 5. chci vidět málokterej film dvakrát! Aboslutně doporučuju :) ()

Raggnar odpad!

Nevkusně přehnaný americký pubertální film, stejně jako předchozí díly. U žádného z dílů jsem se ještě nezasmál. ()

LucyZ

Rovnou říkám: škoda, že tam byly ty sentimentální vsuvky. Jinak by to byla moc hezká věc, ale i tak jsem se nasmála. Stifler opět nezklamal a jeho "pomsta" byla sladká. Stifler je ovšem paradoxně plus i mínus filmu - jako postava - je nejzábavnější, nejuvěřitelnější a hlavně svůj, ale na druhou stranu pak všichni ostatní působili jenom jako jeho křoví. Ale dost bylo kritiky, od toho tu máme "odborníky, za mě ****. ()

VanThomass

Je neuvěřitelné, že uběhlo již 13 let od premiéry prvního a podle mě nejlepšího dílu American Pie. Z hlavních hrdinů se stali již dospělí lidé, kteří řeší své problémy, ale když se objeví pozvánka na školní sraz, nikdo neváhá. Nakonec se totiž ukáže, že u všech a hlavně u Stiflera prostě neustálá chtivina sexu zůstala až doposud. Potkáme všechny staré známé, včetně legendární Stiflerovy mámy. Zábava je opravdu zaručená a jedná se opravdu o perfektní zakončení série. Nebo se podle ohlasů bude chystat pokračování? Necháme se překvapit. ()

de-andre

Když kapela zahlásí reunion, ne vždy pak bývá důvod k radosti, respektive zmrtvýchvstání nedopadá, tak, jak byste si představovali a interpreti za to dostanou akorát dobře zaplaceno. V tomhle případě však není třeba sklápět hlavu. Původní sestava je zpět a s ní i poměrně slušná komedie, jíž to kazí hlavně poslední dvacetiminutovka. Těžko by se to ukončovalo bez nějakých těch citových výlevů, vyřešení problémů a usmiřování, zřejmě by z toho vznikla podivná taškařice. Ale právě tyhle momenty a scénky, díky kterým si získaly diváky první Prcičky, si budete z filmu pamatovat nejvíce, zbytek je zbytečná vata, která bohužel pospolu moc nedrží. Trochu mi zde možná chyběl otravný Stiflerův smích, který jsme slyšeli naposledy u Svatby, ale je to právě/stále on, kdo tenhle snímek nejvíce vyzdvihuje. Snaha tvůrců se však cení, film pobaví a v případě dalších srazů partičce dávám zelenou. ()

Sathine

Nejlepší díl celé série. Je velmi zajímavé, jak všichni tento díl vychvalují, ale zároveň jedním dechem podotýkají, že na předchozí díly to nemá a přitom tento díl má nejlepší hodnocení ze všech... Každopádně děj byl skvělý, sice místy to trochu drhlo, některé repliky by klidně šlo vyškrtnout a hlavně scénku se stříháním obočí, to mi do Prciček absolutně nesedělo. Jinak nemám co vytknout, necelé 2 hodiny plné smíchu, lásky i životních pravd, které vždycky potěší. ()

Kubasino

Začal jsem odzadu a jako první díl série jsem viděl tenhle poslední a byla to teda veliká paráda. Prcičkám jsem se vždy vyhýbal, páč jsem tyhle pubertální blbosti nikdy neměl rád. Teď jsem se ale na to dostal do kina spíš náhodně a rozhodně toho nelituju. Přes veškerého Stiflera to nebylo tak pubertální a bylo mi to tak bližší. Pohodová komedie, na kterou se dá podívat vícekrát a to už se vidí málo. ()

fabregas1

úspěchem tohoto filmu je obsazení všech rolí původními herci.Je to komediální pařba, o jaké si většina teenagerských komedií může nechat jen zdát.Film má výborné tempo,kvalitní scénář a vůbec je povedenější než první díly.Vynikající podívanou z něj ale dělá především Stifler, každá jeho urážlivá hláška míří do černého a končí to výbuchem smíchu.Z kina jsem odcházel ve výborné náladě.Kdo je fanda téhle série,tak tomu můžu tenhle snímek jen doporučit. ()

montel

Jim (Jason Biggs) vychovává se svou ženou Michelle (Alyson Hannigan) malé dítě, ale jejich manželství už není tak pestré jako dřív, zvlášť po sexuální stránce. Odreagovat by se měli na chystaném školním srazu, který se má konat v jejich domovském městěčku. Zde se sejde celá stará parta a díky Stiflerovi (Seann William Scott), který se ani trochu nezměnil, má být před nimi opravdu divoký mejdan. Jelikož už ale nepatří mezi teenagery, musejí se nejen vypořádat s mladšími středoškoláky ale také se svými dávnými láskami...Stará dobrá parta se vrátila a úspěšně navazuje na poslední Svatbu (ostatní pokračování nepočítám). Stifler je stále stejně ujetý a sprostý a řádí v celém filmu. Známé ženské tváře jsou ještě více sexy než kdysi, což se ale nedá říct o opačném pohlaví, která převážnou část filmu nic zásadního nepředvede. Vyjímkou je samozřejmě postava Jimova táty, který dostane tentokrát o něco více prostoru. Sečteno podtrženo, na světě je další velmi dobrá komedie, která ovšem staví na úspěchu starších dílů a je se bohužel kvalitně překonat nepovedlo. 60% ()

Fhilipo

Vypredaná sála a potlesk na konci....málokedy. Viem si to predstaviť ešte lepšie ale to čo som dostal ma pobavilo. Štvrtý diel ťaží z predchádzajúcich dielov, z tej nostalgie a z toho, že sme na neho čakali takmer 9 rokov. Tentokrát nechýbal ani Oz, takže celá partia zase pokope. Každá postava opať vo svojom živle a mám na mysli hlavne Stiflera. Keď došlo na high school party with high school chicks dostal som strašnú chuť na leto. Pekné odkazy na minulé diely a možno aj na tie budúce (akože mohli by sme sa takto stretávať každý rok). Podarené pokračovanie série, ktorá na konci 90 rokov predstavovala úplnu pecku pre pre teen populáciu. Jednoznačne sa jedná o naj sériu svojho žánru. 4 hviezdicky dávam za celkový zážitok z filmu, kina atd. ()

SkeeveTulp

Je to opravdu sraz po letech. Postavy si nemají moc co říct a tak vzpomínají jak kdysi... občas nějaký ten vtípek, který ale už tolik nevyzní, takže následuje prozření "no jo, my už jsme vlastně dospělí". Část i těch dobrých vtipů kazí prkené herectví a divný střih. První dva filmy mám rád dodnes, i ten třetí je fajn, ale tohle nemělo vzniknout. ()

Sevprince

Momentů, kdy se celý sál smál jako jeden člověk, bylo nespočet...a o to by u dobré komedie mělo jít především. Momentů, kdy my, co jsme na American Pie vyrostli, jsme měli co dělat, abychom neuronili nostalgickou slzu, se našlo také dost a proto suma sumárum, vychází mi to na 5 hvězd za labužnické ukončení série. Jim výbornej, Ozův tanec boží, Stifler ve formě jako nikdy předtím a jako bonus tentokráte i Finchova máma :))... Jo a Bluntmana bych zavřel do boxu z pivama, těsně před tím, než ho navštívil Stifler! ()

joker211

na tento film som sa tesil uz pol roka do predu a vysledok bol viac nez dobry. ja aj cele kino sme sa bavili od zaciatku do konca. jedna z najlepsich komedii poslednych rokov. dufam ze sa tato partia este aspon raz zide. ()

stepanvaj

Neříkám, že jsem od toho filmu měl nějáké přehnané očekávání, ale American Reunion mě trochu zklamal. Film s několika opravdu vydařenými momenty táhne ke dnu paradoxně to co před lety atakovalo do zlatého fondu všech teens. A sice pakliže AP stvořili žánr tohoto typu komedií je otázka, zda-li se v něm dá pokračovat i když hlavní hrdinové dospějí? ...zkrátka Stiflerovi kecy začali působit trošinku trapně, Jimova táty je najednou ve filmu až moc a Finchova máma? to snad ani ne a mohl bych pokračovat...avšak poměrně vysokému ratingu jak tady tak třeba na IMDb se nedivím...průměrná, nenáročná komedie na léto, na kterou do týdne zapomenete, ale spokojených diváků si najde dost a dost... ()

B.e.r.n.y

Film mne nenadchnul ani nezklamal. Dostal jsem od toho přesně tolik kolik jsem si od dalšího dílu této série sliboval. Stifler samozřejmě jako vždy kraluje celému filmu, i když je pravda že v případě tohoto dílu, co se týče vtipných scén, hodnotím Jimova tátu o stupeň lépe než Stiflera. Nejlépe na celém filmu hodnotím konec, u kterého jsem se zasmál asi nejvíce. Zatím nejlepší letošní komedie. ()

dammit83

5 * za navrátivší se bandu! Prcičky pro mě skončily 3 dílem, pak to stálo za ... Díky bohu, že někdo konečně dostal nápad dát dohromady zase celou bandu, na kterou se dobře kouká. A Stifler?? Bez toho by to kur*a nešlo :-D ! ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011