enceees

Komedie obalena do nostalgicky-sentimentalniho havu. Ovsem nutno rict, ze i kdyz misty toho bylo pozehnane, zabave to prilis neubralo a v mysli se mi evokovaly vzpominky na nezapomenutelne predchudce (Nepocitam radoby vtipne dily s pseudo Stiflerovymi bratranci apod.) Kazdopadne stopaz by neuskodilo stopaz filmu o nekolik minutek zkratit. Diky nepohodlnym sedackam v kine jsem se posledni minuty modlil, at uz se konecne Jimbo s nablblou fletnistkou usmiri a muzu spokojene odejit domu... ()

StorWik

Málem jsem se pochcal smíchy :D opravdu jsem nečekal, že se to vyrovná předešlím dílům, ale pravda je, že většinu dokonce předčil. Možná proto, že hlavní hrdinové jsou už třicátníci, kteří se snaží naposled naskočit do vlaku jménem bezstarostné mládí, který jim ujíždí, má tenhle biják super tempo. Prostě vřele doporučuju :) ()

PetrMinarik

Nemohl jsem se dočkat, jak z kina okamžitě napíšu komentář k této pro mě fantastické komedii. Můžu vřele doporučit pro ty, co váhají, jestli na Školní sraz zajít do kina nebo ne. Můsím Vás však upozornit, že by bylo dobré, kdyby jste měli alespoň základní znalosti této série.(hlavně první 3 díly) Jinak zpět ke Školnímu srazu. Vůbec nejlepší díl série. Postavy se ani tak nezměnily, jak byste možná čekali. Trochu více prostoru dostal Jimův táta a Stiflerova máma. Všechny vedlejší postavy (z prvních 3 dílů) se postupně objeví v průběhu filmu. Myslím si, že se máte na co těšit. ()

Pilouš

Příjemná komedie, určitě o úroveň výš, než všechny předešlé pokračování (tím myslím i původní trilogii). Vzhledem k tržbám to vidím na další díl a tvůrci si sami nechali otevřená vrátka, když úspěšně zavdali převodu z teenager komedie na trochu dospělejší žánr. To mi připomíná, že v tomto souboji vyhrává Hangover a to i přes pořádnou dávku nostalgie Prciček. *** ()

SgS_Sarge

Jsem fandou původní trilogie, které je pro mne kultovní. Když jsem se proto dozvěděl, že jsou nové prcičky, nadšeně jsem vyrazil do kina a... nebyl sklamán. Tohle je prostě plnohodnotný 4. díl. Což potvrzují i sami autoři tím, že v titulkách běží postupně jen fotky z jedničky, dvojjky, trojky a čtverky... ()

musolini

Po tom co jsem tu četl veliké ohlasy,jsem byl natěšený,ale na konci filmu musím říci,že na první 3 díly to prostě nemá...snaží se to být vtipný,ale je to jen takový nastavovaný a něco tomu chybí...jde jen o prodloužení série a to dost nešťastně...byly tam vtipné momenty,neříkám,že jsem se nebavil,ale měli to nechat tak jak to bylo...na druhou stranu,člověk si vzpomněl a oživil hlavní hrdiny...bohužel jen 3 hvězdy... ()

Phoeniyx

Velice jsem se těšil po všech katastrofách co předcházely se vrací stará skupina, starší vtipnější a prostě musím uznat že jsem čekal nějaký debakl ale stálo za to s na to dívat Stifler je prostě nejlepší. Smál sem se po hodně dlouhé době v prcičkách režiséři dokázaly že stará banda vítězí skvělá komedie a tenhle rok jedna z nejlepších. ()

Malchy

Od začátku do konce jsme se v plném sále smáli. Po dlouhé době nějaká pořádná komedie. Film navazuje z válné většiny na první díl. Pokud jste neviděli první díl, tak vám tolik ten film neřekne a nebudete chápat každý druhý vtip, takže před zkouknutím téhlé povedé komedie doporučuju shlédnout díl první. Jinak 100% -> dokonalost! ()

kreidlp

Tato série, když nic tak obohatila slovník o výraz MILF. Stifler je tu opravdový ďábel, který si nakonec zaslouží co dostane. :-) Je to pohodový odpočinkový film, který rozhodně pobaví. ()

D||X

Stará parta opět spolu. Nebylo to dokonalé jako první tři díly, ale bavil jsem se dobře. Nostalgická podívaná se vším všudy. 4* ()

croftak

Tvůrci se vydali velmi dobrou cestou. Už to není jenom hloupá komedie, právě naopak, postavy jsou uvěřitelnější než kdy dřív, chápete jejich problémy a vidíte na každém kam a jak se posunul za ty léta. Vtipných scén je poměrně dost a celkově se na to velmi dobře kouká. ()

filutaBLACK

Nadrženci jsou po 9-ti letech od trojky zpět - a není to žádný oheň. Snaha vkormidlovat třicátníky do trapných situací někdy působí dost násilně. Nejlepší charakter asi zůstává Stifler (moc nechápu retuš jeho hand tattoo, jinak Sean William Scott je ve skvělé formě:-)), i když ve třetím dílu, kdy se vydával za slušňáka to bylo lepší. Pomsta na Finchově mámě - tomu snad nemůže nikdo uvěřit... Ale jo, jsou tam povedené scénky, a nečekaně otevřený full frontal Jasona Biggse :D Vrátí se Chris Klein a další, a dostanou i prostor. Konec je otevřen pro další (pátý, nepočítaje spin-offy, které jsou prý děsivé) díl, ale těžko říct, jestli vůbec vznikne. ()

Fellippe

Váhal jsem jestli dát čtyři nebo pět hvězdiček, ale nakonec jsem se rozhodl pro plný počet, protože se nestává často, aby pokračování už dříve úspěšné série bylo snad ještě lepší než všechny předchozí díly. Jedním slovem perfektní! Parádně jsem se pobavil a zase zavzpomínal na dobu, kdy sem se na Prcičky díval prvně - super! ()

xpavelo

Ikdyž se mi více líbil 3 díl s názvem svatba, tak musím konstatovat, že stará dobrá klasika a nostalgie je zpět! Ikdyž hrdinové o něco zestárli pořád mají co říci, hlavně Stiffler a Jimův táta, bez nich by byl film poloviční. 80% ()

blare

Čekal jsem víc než jen další "Prcičky". Možná tam pár vtipných okamžiků je, ale tak nějak po x-té už mě to prostě nebaví.. ()

Mort09

Prcičky nám dospěli. Není to už taková šílenost jako kdysi, místy je v nich až moc nostalgie, ale pořád to má koule! Vtipné, nechutné a nebité vším kolem sexu. I přes lehce přestřelenou délku, 90 minut by stačilo, je to comeback ve velkém stylu. 80% ()

aciss

Pár matných výkřiků humoru, jinak nuda prokládaná kozama a vyžilejma kecama. Hvězda za hezký holky a sochu ze skla. Nepřekvapivé zklamání. ()

Arnost Kaspar

Dlouho, dlouho se čekalo na pokračování, ale že to stálo za to. Ano jedná se o nejkvalitnější díl, který je naplněn vynikajícími hláškami a řada vtipných situací zaručuje super podívanou, která i toho největšího bručouna přivede k smíchu. Ale musím přiznat, že jsem měl obavy, jelikož pauza byla dlouhá, ale to tomu nejspíš prospělo, film a postavy zrají jako víno. Dle mého názoru jedna z nejlepších komedií poslední doby. ()

DarkViper

Rozhodně nejvtipnější z dílů, přesně takhle by měla komedie vypadat, navíc se ve filmu objeví všeci staří dobří známí a kde je Stifler tam je nehorázný peklo :D. Paráda doporučuji. ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011