Ve jménu vlasti - Série 1

(série)
Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 2011, 10 h 50 min (Minutáž: 48–84 min)

Hudba:

Sean Callery

Claire Danes, Damian Lewis, Morena Baccarin, David Harewood, Diego Klattenhoff, Jackson Pace, Morgan Saylor, Mandy Patinkin, Hrach Titizian, David Marciano (více)

Epizody(12)

Po osmi letech se do rodné vlasti vrací seržant Nicolas Brody. Stává se národním hrdinou, který přežil nejkrutější praktiky Al-Kájdy. Jenže jedné agentce Carrie to nedá a má za to, že Brody něco skrývá. Proto pátrá po tom, na čí straně Brody opravdu je. (Varan)

PatrikP4

12 dílů... Všechny napínavé... Jen mě osobně chybělo pár věcí... Návraty: k tomu jak se dostali do zajetí, Tom Walker jak přežil a co dělal celých osm let, jak cvičily... Brody alias Damian Lewis podává jeden z nejlepších výkonů co jsem zatím viděl, na seriály je prostě borec... Sérii jsem viděl v ČJ proto nevím jestli je Claire Danes v originále opravdu tak uřvaná a to mi celkem vadilo, ale každopádně slušný výkon i když bych se bez ní obešel... ()

zigy

Frederick Forsyth by zaplesal......psychologický špionážní thriller, rozložený do dvanácti chodů, jeden lepší než druhý.....navíc s krásnou agentkou Claire Danes..... ()

JB001

O existenci tohoto seriálu jsem neměl tušení dokud jsem na něj nenarazil na Netflixu. Po první sérii musím konstatovat, že když nepočítám Papírový dům, tak už dlouho mne žádný seriál tak nezaujal. Jenom nevím, jestli ale dám všech 8 sérií ()

Alterpsyche

Můj první binge-watch. Sjel jsem to za jednu noc a ráno šel na přednášku. Zatímco ze seriálu si pamatuju téměř vše, z přednášky vůbec nic. Postavy skvěle napsané, ničí motivace mi nepřipadá přetažená za vlasy. Příběh odsýpá a ve finále opravdu graduje. Claire místy možná trochu přehrává, ale je pravda, že lidi s bipolární poruchou tak mohou působit, takže pokud to byl záměr (což se v dalších sézónách potvrdilo) tak klobouk dolů, to je čirá genialita. ()

MickV21

Malinko slabší a kolísavý rozjezd, ale tak od poloviny série je to jízda. Dlouho jsem se u ničeho tak nebavil. Promyšlený scénář, postavy, prostě všechno. Herecké obsazení na jedničku. Teď se jen modlit aby další série byli alespoň stejně tak dobré. 90% ()