Stavebná firma pri demolačných prácach poškodí a pradávnu hrobku a prebudí v nej hromadu krvilačných zombíkov z dlhého spánku. Našťastie, sú tu dvaja frajeri z East Endu, ich podarení kamoši a agilní starčekovia z miestneho domova dôchodcov. Svižná antideveloperská zombícka komédia doplnená jedinečným londýnskym slangom sa zmení na krvavý kúpeľ. (TV JOJ)

Mexican82

nasli sa momenty, ked sa ukazalo ze vyzbrojit par seniorov Ak47 moze byt zabavne. Az prilisny tlak na pilu byt "britskym redneckom" to vstko celkom slusne utlmilo. Pozerat sa na to da, dobre straveny cas to ale rozhodne nie je ()

ErzebethB

Po pravdě - čekala jsem horší ptákovinu, ale nakonec jsem se docela pobavila... je to takové zombí klišé, jako vždycky, něco se musí stát, aby se začali svou maximálkou pohybovat ulicemi mrtvoláci a sežrali všechno, na co přijdou a tím zaplavili celou zem jako kobylky... ale dědulové pobavili a typický Anglán "všechno vykecám" taky pobavil. :-) ()

megacik

Tak by som povedal, že toto nemalo ani hlavu ani pätu. Hlavní protagonisti sú zmätenejší ako zombíci, pričom zombíci to teda zahrali dobre, ale tie ostatné herecké výkony stáli za starú bačkoru. S trhákmi ako Zombieland alebo Shaun of the dead, sa to nedá vôbec nedá zrovnávať....pritom stačilo tak málo....jedného lepšieho herca a menej britského spomaleného (ne)humoru. ()

BigJohn02

Docela jsem se pobavil, je to prostě britská komedie. Navíc jsem ji sehnal jen ve slovenském dabingu, takže to byl dokonalý bizár. ()

serbero

Podľa hodnotení som čakal väčšiu ale oveľa väčšiu srandu ako to čo som v skutočnosti videl. Toto je tak stupídny film , že až to bolí. Jednu hviezdu si to zaslúži za efekty lebo tie rozstrelené hlavy boli fakt dobre urobené . ()