Stavebná firma pri demolačných prácach poškodí a pradávnu hrobku a prebudí v nej hromadu krvilačných zombíkov z dlhého spánku. Našťastie, sú tu dvaja frajeri z East Endu, ich podarení kamoši a agilní starčekovia z miestneho domova dôchodcov. Svižná antideveloperská zombícka komédia doplnená jedinečným londýnskym slangom sa zmení na krvavý kúpeľ. (TV JOJ)

Guzmicz

Skvělý britský humor. Teda hlavně ten černý. Cíleně naivní film plný absurdních momentů a akčních scén. Báječné a propracované efekty. Autoři si nebrali žádné servítky. Upřímně jsem nikdy nečekal, že zažiji film, který bude při zombie apokalypse klást důraz i na důchodce. Dost jsem si to užil. Velmi doporučuji fanouškům zombie žánru. ()

Corpsegrinder

Velice slušná zombíkárna kde komediální části pomohlo hlavně obsazení důchodců. Jediná výtka snad k vzhledu zombíků, kterej je tradičně odfláknutej jelikož tam běhá jen parta lidí namaštěnejch marmeládou a víc mrtvě snad vypadali i ty důchodci. "Co jsou sakra zač?" "To je snad jasný, jsou to upíři. Potřebujem kolíky, stříbro, česnek, svěcenou vodu a Christophera Lee." ()

noby

Průměrná zombie komedie, okořeněná lidovými důchodci. Poctivě vyplní čas a neurazí. Ani neohromí, ale obsahuje nádhernou závodní scénu! ()

Burdock

Další z mnoha zaměnitelných komediálních urban zombie vyvražďovaček, kterých, i takhle bezduchých, jsou už natočený kvanta. Pokud extra milujete zombie horory, zkuste to. Pro mě to ale byla jen ztráta času. Stejný vtipy, stejnej vývoj příběhu, stokrát viděný prostředí, klasicky zas skupinka mimoňů, co se potýkaj s nastalou situací. Ze standardu vybočuje jen linie o partě důchodců, který se s tím vším potýkaj po svým, maličko pomalejším způsobu. Ale oni tenhle film nezachráněj, spíš mě i dost srali. ()

666Carnage

Mam rád tyhle srandy se zombíkama. Ale tahle Britská verze byla taková dviná nejdřív sranda pak dlouho nic, pak zase sranda, pak zase dlouho nic pak sranda a pak byl konec filmu. Zajímavý nápad s důchodci, to byli asi ti co tam dělali tu srandu. To radši doporučuju Shaun of the Dead. 50% ()

F.W.Colqhoun

Jsme na to sami. Jsme důchodci, nikdo nám nepomůže. V poslední době je v módě konfrontovat se zombies všechno možné - kovboje, nerdy, Izraelce, nácky, Jane Austenovou... Poslat do křížku s šouravými nemrtvými jejich blízké, zákeřnější příbuzné je natolik logický krok, až se jeden diví, že k němu došlo až čtyřiačtyřicet let po Noci oživlých mrtvol. Třetím vrcholem trojúhelníku zombies-důchodci-x je tedy samozřejmě upadající britský sociální stát, jehož důsledky navozují dojem, že zombie apokalypsa by v porovnání s útoky exekutorů byla přijatelná alternativa. Doufejme, že kataklyzma není jediné východisko. A taky že se to nerozšíří přes Kanál... I predict a riot / I predict a riot!!! [Kaiser Chiefs] ()

Shimargh

Pro mne velké zklamání, tohle a Zombieland bylo zcela zbytečné natáčet, dneska už se komedie točit neumějí. Soumrak mrtvých nic nepřekoná. ()

Teabag

Horší průměr, řekl bych. Postavy jsou plytké (vynikne snad jenom "granddad") , scénář nemastný neslaný, vizuál místy hrozně pixeloidní... 5/10 za snahu a že to nebyla zase úplně až taková nuda. ()

TERRORDROME

Od druhého veľkého zombie tresku sa na nás nemŕtvy obhrýzači valia zo všetkých strán. Väčšinou ide o lacný šmejd, ale dá sa medzi nimi vyšťúrať pár podarených kúskov. Minule som videl zombie striptérky a teraz sa musia invázii zdochlín postaviť seniori z domova dôchodcov. Film by sa tak mohol volať Plesnivý Proti plesnivejším, ale aj keď sú títo hrdinovia sami jednou nohou v hrobe, dokážu odrovnať pár desiatok nemŕtvych trebárs aj svojimi protézami. Ostatne, je medzi nimi aj samotný Kruťas z Podfucku a je stále poriadne naštvaný. Jeho vnuci chcú zabrániť zbúraniu domova a tak sa rozhodnú vykradnúť banku. Sú samozrejme neschopný a so sebou vláčia aj šialené hovado zvané Mentál Mike. Zombie apokalypsa tak príde celkom vhod, aby sa vyhli base. Bavil som sa, fičí to bez nejakého zádrhelu a prihadzuje slušnú nálož krvavého masakrovania podloženého čiernym humorom. V pamäti jednoznačne utkvie scéna kde starček s chodítkom "zbesilo" uniká pred rovnako šušmavými mŕtvoliakmi. Zúčtovanie v domove parádne, hlavy vybuchujú, údy sa trhajú a vo finále to kápo Kruťas rozbalí ako Rambo. Škoda že tomu Mentálovi tak skoro napchali do huby granát a nechali odfúknuť. ()

mosnak odpad!

Jediné co měl tento film společného se Soumrakem mrtvých bylo pouze to,že to vzniklo v obou případech v Anglii. Bohužel nejsem toho názoru,že se jedná o parádní superkomedii,která dostane každého fanouška zombies. Mě osobně to neoslovilo. Triky a masky katastrofální... klan z domova důchodců zbytečně trapný... hlavní hrdinové nevýrazní... Jediné co se mi líbilo,byla úvodní znělka a ty dvě holky,jinak bída za 5% ()

Illy

Tohle úplně nevyšlo. Příjemně britské to je, ale film by mohl obsahovat trochu víc vtipu. Holt Soumrak mrtvých nasadil laťku tak vysoko, že se jen obtížně byť jen přibližuje. Snad příště.... ()

Ronaldo79

Zase britská hororová komedie, musím říct, že už předem jsem byl skeptický po předchozích zkušenostech, ale toto nebylo vyloženě špatné, ale na čem si nepotrpím jsou zábavná úmrtí. Zombies i Cockneys působili značně úsměvně a to nemluvím o jejich rychlosti. 6/10* ()

Flopik

Troška sklamanie , čakal som že to bude úplne iné a hlavne vtipnejšie. Postavy super, začiatok je na môj kus hrozne dlhý vzhľadom na dĺžku filmu. Zombie nevyzerajú bohvie ako, a efekty sú občas v pohode občas úplne lacné. Koniec skvelo akčný. Za mňa 3*, jednohubková zombie komédia. ()

Meteorista

Žánrová lahůdka v britském podání s neodmyslitelným všudypřítomným skvěle dávkovaným černým humorem a důchodci k tomu! ()

dawe787

U mě je to takový britský Zombieland. Někdo tyto zombie-komedie nemusí, ale mě nějak nevadí. Samozřejmě se to nedá srovnat s např. Walking Dead, Resident Evil apod. ()