Stavebná firma pri demolačných prácach poškodí a pradávnu hrobku a prebudí v nej hromadu krvilačných zombíkov z dlhého spánku. Našťastie, sú tu dvaja frajeri z East Endu, ich podarení kamoši a agilní starčekovia z miestneho domova dôchodcov. Svižná antideveloperská zombícka komédia doplnená jedinečným londýnskym slangom sa zmení na krvavý kúpeľ. (TV JOJ)

Vasyl

Bavil jsem se docela dost. Zombíkárny mám rád, možná i radši když si ze sebe dělají prdel než na vážno. Tady byli nemrtví ultra pomalí, hloupí a smrtelní. Takže samá krev, střeva a hnus komentovaný východolondýnským přízvukem, ano! ()

J.Mayen odpad!

Ano souhlasím, že nejvtipnější osoba večera - černoch Mentál Mickey přišla o kejhák příliš brzo nato aby film bavil až do konce, popravdě začátek i pobavil, pár vydařených vtipů, který se postupem času sledování stávají trapnějšími a trapnějším až doslova vytaženými z paty a zahranými křečovitě, že by jim nemohlo uvěřit ani batole. Pokud má něco smysl hodnotit tak to je pár gore efektů a nakopnuté dítě. Slabý odvar tohohle žánru. ()

Veena.cz

0% horor, 40% komedie, 60% zombie, 100% BRITISH! Pokud hledáte něco lehkého na nedělní večer, nechcete si moc zavařovat mozek a máte slabost pro britský humor, je tohle ta nejlepší volba. K dokonalosti chybí už jen trochu delší příběh a lepší zpracování vtipů, které mají našlápnutý start, ale bohužel stagnující, ne-li upadající úroveň. Docela dobře bych si dokázal představit takhle udělaný seriál. ()

Vimrak158

Důchodci vs. zombíci. Myslím, že více není třeba říkat, ovšem pokud budete posilnění alkoholickým nápojem, možná se i párkrát zasmějete. Uff. (viděno na MFF KV) ()

jaqubko

Okrem posledných 20-30minút, kedy sa konečne začne vyvraždovačka je to koncentrovaná nuda. PO tomto filme som si musel pustiť už po 23krát Zombieland a stejne ma bavil viac. ()

aannemer

Slušně zábavné. V tomhle žánru už sotva kdo natočí něco originálního. Tohle je za 3,5 a rozhodně lepší než leckterý film od Romera - např. Deník mrtvých. ()

PatriciaVe

Krev mi nevadí, zombie mi přijdou vtipní, moment, kdy důchodce "prchá" před zombie rychlostí tak 5 km/h tomu dodává ten správný elán a s odhodláním Alana Forda je tento film naprosto poutavý! 5/5* ()

CrashONE

Tady jde snad jen opravdu čistě o zasmání se ve stylu Zombieland akorát s horším konceptem. Usednout na gauč, otevřít si pivko a jen sledovat, odreagovat se, nepřemýšlet nad tím. 65% ()

melfea

No co říct, žádná velká kvalita. Ovšem, kdo by jí taky čekal :-D Pobavilo mě to, místy opravdu dobré vtípky... A samozřejmě hodně krve ... přesně to, co jsem od toho čekala. ()

MiniRecenze

Při zhlédnutí trailerové kampaně jsem byl na tento snímek zvědav.Jedná se o tzv.zombie hororovou komedii.Která je natočená z Velké Británie,tudíž se očekává plno černého humoru,kvalitních herců,zajímavý scénář atd.Smůla ,ode všeho dostaneme jenom půlku,prostě budete na film koukat a čekat co z toho víc vypadne a to i přes to že film Vám rychle uteče.Přes nadějný začátek se film srovná do "roviny" a už ničím nenadchne.Za pochvalu stojí zmínit efekty,které se zaměřují na "destrukci" těl příšerně pomalých zombií.Triky jsou udělané spíš do té béčkové kategorie a i přesto nepůsobí nějak nechutně.Jedná se o průměrný snímek ,který se nijak nedostane pod kůži a na druhý den na něho zapomenete. PRŮMĚRNÉ!!! ()

O_Peki

Výborná zombie komedie. Partička důchodců a partička mladých výrostků v boji za záchranu Londýna. Je zde i malá třešínka pro fandy Jamese Bonda - hádejte ... ()

Fooler

Na zabití nudy postačuje a navíc se u toho člověk i zasměje. Rozum však zůstává stát nad tím, kterej jeliman se zase ujal "tvorby" počeštěného názvu... ()

Mainer

Nerad dávám něčemu nezasloužených pět hvězd, i přestože tady mám pochyby. Jako skvělá béčkovina se mi to ovšem líblo téměr na maximum a kromě pár chyb a mírně zvláštního scénáře (kde je sakra ta armáda??) je to super oddychovka. Spousta suchého humoru a britský přízvuk. Mňam! ()

Tomko87

Očividne chceli dosiahnuť efekt Súmraku mŕtvych. Zastali ale na pol ceste. Miestami vtipné, niekedy trápne. Na jedno pozretie bohate stačí ()

Kontryhelka

Opravdu vydařená a bláznivá zombie komedie. Důchodci kosí zombie jak na běžícím pásu, spousta hlášek a vtipných situací. Bavila jsem se od začátku do konce.Nejlepší byl ten děděk v zahradě s tím chodítkem a jak ho ty zombie nemohly chytit . To jsem měla fakt kvalitní výtlem. Kdykoliv můžu, vždycky se na tuhle super duper bláznivou komedii ráda a s chutí podívám . Protože opravdu dobrých zombie parodií fakt moc není.Za mně plný počet hvězd. ()

brasek

Horor a komédia k sebe nepatria. Tento snímok má síce niektoré dialógy kvalitne vtipné, človek sa zabaví ale má absolútne o ničom príbeh. Nuda, absurdita a nepútavosť sú základným kameňom úrazu. ()

Catella

Je to jasný, trendem dnešní doby jsou zombie filmy. A jak jinak si zajistit sledovanost i u starší populace, než prostě místo nabušenejch vojáků a nepřemožitelnejch frajerů, poslat do boje s mrtvolama důchodce ozbrojený holema, invalidníma vozejčkama a protézama? ()

Epco

Pod vplyvom upútavky, ktorú som kedysi videl som sa tešil, a priznám sa tešil som sa ako malý chlapec. Chyba lávky, skoro všetky dobré vtipy boli vystrieľané práve v nej. Ostáva však celkom slušné množstvo krvi, ktorá strieka v tom správnom rytme. Ak by bol film natočený ako kraťas so stopážou 20 až 30 min tak by kadencia vtipov dosiahla optimum a film by sa mohol pokojne zadradiť vedľa klasiky Shaun of the Dead. Ba dokonca by sa dalo povedať, že sa jedná o tú istú katastrofu akurát dej sa odohráva na inom mieste Londýna a inej partii. Takto film vnímam skôr ako nie dostatočne využitú šancu. ()