• Krissty

Myslela jsem, že už nikdo nic tak hrozného jako je Lazy Town nevymyslí.. Ale Královská dvojčata mohou "línému městečku" bez problému konkurovat.. Nebylo by mi proti srsti dát ani odpad, ale za Mitchela Musso dávám alespoň tu jednu hvězdičku, protože jeho mužu v jakkoliv trapné roli :))(2.8.2012)

Viděl jsem jen pár dílů, má to kolísavu kvalitu, ale některé nápady jsou skvělé (třeba mořské panny). Jasně, je to pubertální humor, kulisy ve studiu z papundeklu, ale zabaví, neurazí.(27.5.2012)

Prekvapuje ma také negatívne hodnotenie. Tí čo hodnotili nevideli určite ani jeden diel, o čom svedčí aj popis, volajú sa Brady a Boomer, nie Dude!! Dude je po anglicky kamoš. A ostrov nie je v Polynézii, ale je volá sa Kinkow...Podľa mňa je to najlepší seriál čo Disney XD natočil, aspoň 1. a 2. séria, keď v 3. sérii nahradili Mitchela (Bradyho) Adam (ako Boz,) skazili to. To, že sú dvojčatá a jeden je biely a druhý čierny bolo vysvetlené tým, že otec bol biely a matka čierna, ale tým, že sa tam objavil Boz a trojčata – za to by som dala 0 bodov, ale 1.a 2. séria obsahujú dosť humorných hlášok. Okrem vtipných scén - často paródií, je tu zaujímavé aj iskrenie medzi kráľom Bradym a Mikaylou, dcérou Masona – ochrancu, ktorý nechce aby sa nikto približoval k jeho dcére a dosť patrične to dáva aj najavo :-) Vtipný je aj ich bratranec Lanny, ktorý sa snaží Bradyho a Boomera zbaviť aby bol kráľom, má hovoriacu rybu a jeho plány vždy zlyhali.(5.10.2012)

• honajz2

A tak jo, dá se na to dívat, ale nic extra.(27.5.2012)

• Lokitre

Viděla jsem jenom několik episod a doufám, že znovu už se na tenhle seriál nebudu muset dívat. Dvě pubertální dvojčata zjistí, že jsou dědici trůnu na jednom tropickém ostrově - tohle je hlavní děj (i na Disney Channel je to dost slabý). Prozkoumávají ostrov a jsou u toho vtipní až na zvracení . Nehledě na to, že jedno z dvojčat je bílé a druhé černé barvy pleti (nejsem rasista ale tohle je vážně divný) . Kdykoli se na to sestra dívá, odcházím z pokoje. Nuda nuda, šeď šeď.(5.7.2013)

• - Další Disney XD seriály Zeke & Luther (od r. 2009) a Nakopni to! (od r. 2011) jsou součástí stejného univerza díky postavě Dale Davise (Ron Fassler), které se ve objevuje ve všech třech seriálech. (ManOfPhoenix)

• - Adam Hicks se do obsazení seriálu zapojil také díky tomu, že mu právě skončila produkce seriálu Zeke & Luther (od r. 2009). (ManOfPhoenix)

• - Třetí sérii se dostalo negativních ohlasů z důvodů odchodu Mitchela Musse a příchodu Adama Hickse. (ManOfPhoenix)