Jurský masakr

• Velká Británie The Dinosaur Project

Výprava zoologů pod vedením Jonathana Marchanta se vydává po stopách bájné africké příšery Mokele Mbembe. Jeho syn se k nim potají přidá a ukryje se ve vrtulníku, který i s celou výpravou havaruje. Brzy se ocitnou v zapomenutém pralese, kde budou bojovat o přežití nejen s dinosaury, ale i s jedním členem týmu, který chce všechnu slávu pro sebe... (TV Prima)

Imrwere

Absolutní klišé v naprosto otřepané podobě a ve složení Otec a Syn. Je sice pravda, že od éry Jurských parků je to asi nejlepší film s dinosauří tématikou, ale to nejspíš jen díky efektům, které byly vcelku důvěryhodné. Celkem mě i potěšilo prostředí celého děje, ovšem co se týče postav, ty byly až nepřiměřeně nesympatické a jejich role snadno odhadnutelné. Kamera sice nebyla jako z Halyvůdského studia, což je dobře, ovšem střih mě moc nenadchl a celé to bylo takové nějaké, jako by to točil člověk s Parkinsnem. Ano, mělo to takhle působit, ale i na tento žánr mi to přišlo až moc směšné. Abych to podtrhnul a sečetl, na takové to Béčko, kde má tempo určovat dobrodružství za pomoci triků a celkového příběhu, dodám něco nad rámec průměrnosti, tudíž 70%. Za zhlédnutí to určitě stojí. ()

bobstock

Cesta za africkou lochneskou překvapivě nabídla slušné digitální dinosaury, bohužel vše ostatní působí lascivním dojmem dvaceti pěti procentními filmovými hity. 40% ()

mosnak

Ne není to vyloženě odpad. Škoda, že se tento film bere až moc vážně. Jako komedie by to mělo větší úspěch. 23% ()

RomeroIsGod

Sympatický překvapení v mým oblíbeným FF stylu. Slabší triky, logický kiksy a nezajímavý postavy vyvažuje prostředí Afriky, několik napínavějších scén a pěkně ubíhající tempo. Lepší průměr, příště poprosíme aspoň trochu krve. 60% ()

johnymdoe

Dobrodružný film u kterého je hlavně nutné vzít za fakt takovou nesmyslnost, že dinosauři někde mohli přežít a pak je to docela zábavná podívaná. Hodný přežije, zlý zemře...dinosauři mají pěkně udělaný a mě to stačí. 50%. ()

Matli

Scénář je sice žalostnej, spíš mi to přišlo jako pilot k zajímavýmu seriálu, ale efekty (dinosauři) byly na relativně dobrý úrovni, což jsem nečekal, ale moc jich tam taky nebylo. 27% ()

Chundys

Jednu hvězdičku dávám za celkem dobrý nápad, ale pro mne jako milovníka dinosaurů, je to obrovské zklamání, je jasné, že Jurský park je jenom jeden a tam jsou dinosauři dokonalí :-). Z jiného žánru je Godzilla a ta je také bezva oproti tomuto snímku. Ještě musím zdůraznit otřesný foundfootage, díky kterému jsem myslel, že to každou chvilku vypnu a o postavách ani nemluvím!!! ()

M.Myers

Film o dinosaurech téměř bez dinosaurů a se samejma debilama v obsazení. Ještě horší je, že těm dementům se tady dává hodně prostoru aby se projevili, hrozný... Jedna hvězda za pár hezkých lokací a těch pár záběrů s Dinosaurama. ()

Romeo5 odpad!

Spoustu mrtvých míst kterou produkce zaplnila nápovědou pro diváky jako například "nevidím,padáme atd" Už zmíněné klišé jsem neregistroval v posledních 20 minutách ale v celém filmu a velmi špatně zahrane (neautentické) prostě směšný hnus..Zbytečné dialogy postrádající logiku jako například "tady to není bezpečné musíme jinam" (když tam to nebylo bezpečné ani pod zemí) střídali jeden druhý :) Abych nebyl zas tak přísný potvůrky se povedli a příroda ze začátku taky pěkná..přesto nemůžu dát víc než nic..Směšná slátanina bez originálního nápadu..Snad první britský film bez zásahu...fuj ()

Rockerman

Slabý odvar Jurského parku. Snaha o zvýšení dramatičnosti použitím roztřesené, dokumentární kamery tentokrát nevyšlo.. Triky jsou na úrovni roku 1993, kdy vznikl první Spielbergům trhák o dinosaurech. Nesnesitelné kecy typu: "Jsme tady v bezpečí?" nebo "Musíme pryč" a "Mám tě rád tati" a "Není to tu bezpečné " (hláška z doby, kdy je už polovina expedice sežraná dinosaury), je tady požehnaně! Takže jediná hvězda je za krásnou přírodu, která je tu k vidění a za malého Dina, coby domácího mazlíčka. ()

Rathalos

Dinosaurov zboznujem,ale v tomto filme ich bolo pomenej,nebolo to zle,ale je to len priemerna dobrodruzna zalezitost,ktoru hodnotim za tri hviezdicky...:-) ()

Ondr@932

Docelá dobré putování džunglí... Pěkné prostředí, docela dobře udělané dinosaury akorár moc nesympatické postavy. Dávám 5/10 ()

AxelWers

Film by bol možno skôr na 3*, ale hodnotenie zráža prakticky žiadne napätie a slabá akcia. Exteriéry fajn, dinosaury ujdú, found footage tiež môžem, ale celé to bolo akési nezáživné a mdlé. ()

Likan7

Představte si scénu. Kluka chce sežrat dinosaurus, v poslední vteřině tam vtrhne zvukař a takovym tim velkým mikrofonem jak drží nad záběrem dinosaura majzne. Pak řekne něco ve smyslu:"zachraňte se, tohle je za Dejva" a rozběhne se za nimi. Tim mikrofonem mezi tím likviduje ty minisaury jak v nějaký videohře z devadesátek a by se pak dostal do jejich doupěte, kde se na něho vrhnou všichni najednou, střih. Vidíte ve finále prdajls a přitom se smějete, jestli nejste zhulený. Takový pocit tenhle film vyvolá a tahle scéna přesně snímek definuje. Bohužel s rozdílem, že většinou film není vtipný a už vůbec ne nějak akční nebo dobrodružný. Na nedělní odpoledne k práci asi dobrý, pokud ho ale budete sledovat na 100%, tak vás bude bolet hlava, a to nejen kvůli roztěkaný kameře. ()