Jurský masakr

Tom Pridham

Scénografie:

Franz Lewis
  • Dellamorte

Netušila som ani v najdivśích snoch, že sa dá sfilmovať kdejaký dokument takouto dobrodružnou formou, ktorá sa tvári neuveriteľne innnn, lebo kamera neostala v štúdiu a Parkinson zase vedie nad Alzheimerom. Nemám nič proti podobným snímkom, ale tento vytŕča svojou stupídnosťou a zbytočnosťou aź do nebies. Mongoloidný blábol patriaci do vysielacieho času 4.am. a to pre deti, ktoré trávia nočnú službu na vrátnici s papá. Ostatné to dospia v teple domova a ráno si v pohode pozrú " Dinosaura" animák. Zlatá to " Cesta do pravěku ".(6.9.2012)

• JohnMiller

To som sa zase nechal nachytať.. Je to absolútne klišoidný found footage. ničím neoriginálny ktorému sa dá vyčítať nereálnosť viac ako hociktorému zombie hororu ktorý sa berie vážne. Celí čas sa to hralo na vážny dokument s dvadsiatimi kamerami ktoré boli neustále ON AIR. čo ma štvalo popri nelogickom správaní charakterov boli hrozne odfláknuté efekty na to že je dokonca samotný režisér expert na CGI to bola slabota. Ale nebojte sa filtre sú tam nas()ané jedna báseň. Jediné čo tu stojí za to je jedna slušná lakačka. Holt tajomná vodná hĺbka plná neznámych stvorení je vždy hrôzostrašná..1,5*.(15.3.2014)

• korbitch22

No to byla ale příšerná sračka. Nejde mi vůbec o found footage, tenhle styl mě vyhovuje a mám takový filmy rád, jenže u Dinosaur Project jsou úplně jiný problémy a to především neskutečná imbecilita scénáře, ono je totiž super leteť do afriky, bez odpovídajícího doprovdu , beze zbraní a co nejromantičtější bez satelitního telefonu. Nesympatické obsazení , hrozivá výprava a komické efekty z Pinnacel studio. Z těch stupidních dialogů jsem umíral co vteřinu a nejpříšernější je, že je to snad natočený v pg ratingu nebo co, ani kapka krve, žádný vnitřnosti, roztrhaný maso nic. Takovejch komparzistů na vybití né a vůbec se nedočkáte žádné pořádné killovačky. 1* ušmudlanou za 3 dobrý lekačky, jinak snad nejhorší found footage a nejhorší film o dinosaurech, věřím že ten proslulej spektál od Hayemse je zábavnější. Příšerné dvd céčko. 15%-.(1.10.2012)

Tak tenhle film je vážně zajímavý. Začátek (jak už bývá zvykem) je nudný, ale jakmile výprava havaruje v džungli a střetává se s dinosaury tak pak to nabere to správné tempo. Provedení dinosaurů pěkné (nemám mu co vytknout), a ruční kamera se v tomhle filmu dá v pohodě přežít. Pro mě to bylo příjemné překvapení.(12.10.2012)

• J*A*S*M

Zcela tradiční (dobrodružně) hororová found footage expedice do lesů. Jen si na místo duchů / čarodějnice / yettiho / zabijáka dosaďte dinosaury. Prostředí je pěkné, triky o něco méně, ale to by zas tak nevadilo, tvůrci to naštěstí s ukazováním prehistorických zvířátek nijak nepřehánějí. Co film posílá do podprůměru, jsou postavy. K žádné z nich si divák nevybuduje jakýkoli pozitivní vztah. A závěrečná dvacetiminutovka, to je tak krystalické klišé na klišé, že to dokonce i v tomto žánru docela vadí. Že se jedná o nejlepší hraný film s dinosaury od dob Jurských parků, to je asi pravda, nicméně výpovědní hodnota takového tvrzení je směšně nízká.(5.9.2012)

• - Natáčení probíhalo v Jižní Africe. (Pod)