Neuvěřitelně příjemný rodinný film se spoustou vtipů, emocí, popkulturních narážek pro znalé diváky a gejzírem originálních nápadů, spojených s vědomím vlastní filmovost (ježdění po mapě a podobně). Mupeti jsou v podstatě takovej univerzální lék na špatnou náladu, kterej by měl zabrat snad na každého. Apeluju na rodiče, aby přestali brát svoje děti do kina na mrdky typu High School Musical, Twilight, nebo pohádky Zdendy Trošky a chodili s nimi radši na filmy, jako jsou Mupeti - veselé, pěkné, milé, vtipné, vkusné.(11.2.2012)

Myslím, že nejen já jsem vyrůstala na mupetech a Sesame street. Tyhle srdečné loutky se člověku dokázaly dostat pod kůži a o víkendu jsem si v dětství nenechala ujít jediný díl. Tento film je stejně jako mupetí show a Sezame, otevři se! přehlídkou jednoduchosti žití. Té jasné přímé prosté krásy, té dětské. V dospělosti je totiž život obdařen spoustou povinností a strastí, zatímco děti vnímají svět pořád tak nějak krásně. Bojím se říct naivně, protože možná jsme jako dospělí příliš pragmatičtí. The Muppets je tedy snímek dětsky krásný, vrátí vás do dob, kdy vás starosti minuly a na tu hodinku a třičtvrtě vás nechá být dítětem, které se zmocnilo ovladače od televize. Opět jsem se přesvědčila, že Jason Segel je muž mnoha talentů a obdivuji jeho práci na The Muppets. Zároveň ve filmech zbožňuji ty velké taneční scény, kde sesynchronizovaně tančí klidně stovka lidí a zpívají nějakou píseň, o tom jak je všechno krásné a jednoduché. Na chvíli tomu uvěříte a dojmete se, jenomže pak musíte zpět do reality. Jsem ráda za každý návrat do bezstarostného dětství.(7.8.2012)

"Mupeti" zrovna nejsou něco, co by bylo u nás příliš známé a oblíbené. Spíš ještě známe "Sezame, otevři se", což je ovšem pořad kanadský. Mupeti nejsou o moc jiní. V Americe je to televizní poklad, nás to moc nezasáhne. No dobře, mě to zasáhlo. Film mě bavil i díky tomu, že tam hrál Jason Segel, který je prostě skvělý a bude ještě lepší. Ale hlavně nenucené propojení světa našeho se světa Mupetů funguje, navíc je to vše doplněné skvělou hudbou a písničkami, které jsou chytlavé. Jestli Američani něco umí, tak jsou to muzikály. V tomhle máme ještě obrovské mezery. Chvílemi hloupé, chvílemi zábavné, pro děti, ale hodně i pro dospělé. Hezký příběh, který neurazí, ale u nás asi opravdu ani tolik nenadchne. Tady se projevila moje obliba americké kultury. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2012/04/diar-milovnika-filmu-c-0003-eastwood.html(14.2.2013)

Osobně znám Muppety akorát tak z Family Guy, kde z nich dělají dobré paka, což ve skutečnosti trochu jsou. Cílovka je určitě pro americké děti, které z českých či evropských dětí vůbec ví, kdo sou to Muppeti, že. Takže i pro mě to bylo docela těžké na sledování. Postavy mi nic neříkali, občasné camea potěšili, ale jinak nic převratného. Lepší průměr.(24.2.2012)

Výborný svěží, hravý a nápaditý rodinný film, u kterého se ale tentokrát budou spíš bavit ti dospělejší diváci, protože děti všechny ty odkazy a camea prostě nepoberou. Písničky jsou chytlavý a celkově je vidět, že na tom dělali lidi s láskou a úctou k muppetům a všichni si to nehorázně užili. Jen ty camea mohly být lépe využitý, takhle tam pár slavných ksichtů jen projde a řekne sotva jednu větu. Jinak ale velká spokojenost.(19.3.2012)

Pohodový muzikál pro děcka, který je pro dospěláky zajímavý možná akorát tak hereckým obsazením. Znamými herci se tu opravdu nešetřilo, sice hrají jen takové štěky, ale zabaví. Nic víc. 50 %(6.7.2012)

tomuhle říkám rodinný film a věřím, že si ho užijou všichni malí i velcí. Rozhodně není hloupý a líbilo se mi, že si dokázal dělat srandu i sám ze sebe. I když na muzikály nejsem, tak se mi hudební vložky a aranžmá líbily - hlavně byly veselé, hravé a barevné ;-) Podobných příběhů je určitě spousty, ale díky mupetům (které jsem znal jen z pár ukázek) ho dokázali pěkně okořenit svými narážkami. Tentokrát to byl spíš Bollywood než Hollywood. Nakonec jsem se rozhodl dát víc, tak snad po 4hvězdičkách nezpyšní. [ PŘÍBĚH: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](10.1.2013)

Gagy jsou občas naprosto boží a kompletně mimo cílenou skupinu (byli to děti, že jo?), jindy průměrné. Mám prostě skvělej feeling z šikovně a pěkně natočenejch Muppetů, yea! A zaslouženej oscar za Man or Muppet!(6.3.2012)

• Sammya

Co to krucinál bylo? Dobře, asi jsem nepochopila tu kultovní roli Mupetů v americké kultuře, ale i tak jsem na sebe pyšná, že jsem to dokoukala do konce. Jason Segel a Amy Adams jsou mí oblíbení herci, ale nechtělo se mi na to koukat, dokud jsem nezjistila, že tam hraje i Jim Parsons. Běda mi, někde v půli filmu jsem zjistila, že je to jen asi tak půlminutové cameo. No, za blbost se platí. Většinu filmu jsem koukala s wtf výrazem, nebo se ukrutně nudila. Píseň Man or a Muppet byla asi to nejlepší, i když teda za tohle dát Oscara? Už se nedivím ničemu. Nejvíc mě pobavily závěrečné titulky, a to jen proto, že ten song má pro mě povahu soukromého vtipu.(10.6.2012)

Povedený návrat Mupetů na stříbrné plátno je milou pohádkovou podívanou, ze které musí být pravověrní fanoušci nadšení. Ostatní si můžou v klidu užívat nenápadně ale hodně ujeté vtípky a narážky ve stylu huličských vtipů z hipísáckých let, kdy tihle (ne)loutkoví hrdinové vznikli. Zpívanky se dají snést a nespočet celebrit v cameo rolích je samozřejmostí!(19.5.2012)

A nakonec proč ne, fanouškem Mupetů sice nejsem, celá tahle věc mě minula, ale film byl fajn. Svěží a barevnej, navíc Jason Segel si ho určitě užil, vybral si k sobě pěknou holku a obsadil spoustu cameo roliček. Některý nápady jsou povedený (Cestování po mapě) a hlášky taky (výbuch nebo celebrity nejsou lidi), takže jsem se vcelku solidně bavil. Navíc písničky jsou pěkný a Man or Muppet byla super a ta chytlavá v titulkách :).(8.10.2012)

Po prvních pěti minutách jsem musel přemáhat choutky na vržení toho přenosného PC z okna! Inu pozerat se na plyšáky, Marshalla Eriksena a Amy v kýčovitých pozicích není věru pro každého! Naštěstí režisér s krycím jménem Bobík sehnal sponzory ergo mohl zaplatit další víceméně profláklé hvězdy, aby na povel dělali šašky. Sheldon, Whoopy, Barney Stinson či Selena "egocentrická pizda" Gomez zapanáčkovali a divák dostal svou pravidelnou várku showbyznysu! 67% Celosvětový výdělek k 7. 6. 214: $165,184,237, což je 3,67 násobek budgetu(7.6.2014)

Natěšenej jak malý děcko a na konci stále spokojený, ale nijak unešený. Mupety jsem jako prcek miloval, ale opravdu je to zábava spíš jen pro malé děti. Film je ale naštěstí poctou těmto loutkám a věnován právě takovým fandům, jako jsem já. Takže si odrostlejší divák užije vzpomínky na některé postavičky, černý humor a camea známých herců. No a těch písniček mohlo být klidně i víc, protože i v českém znění měly svoje kouzlo - a to i přes počáteční šok z infantilnosti.(30.5.2012)

Bizarní, ale roztomilé.(17.6.2012)

• Mishqo

Po prvom pozretí som bol na film príliš krutý vo svojom hodnotení. A aj keď si stojím za väčšinou z toho čo som povedal, tak sa dalo nájsť viacero pozitívnych momentov, ktoré síce vylepšia moje hodnotenie ale i tak to bol veľmi priemerný film. Takže zvyšujem na 50%.... (pôvodný komentár: tvorcovia aj všetci ostatní spoluúčastníci šľapli týmto filmom do veľkého hovna...pesničky otravné (max. 1-2 výnimky)...postavy maximálne otravné (tento film nezachránila ani plejáda známych hercov)...celé to bolo nudné, nezáživné a extraklišovité (pár svetlých momentov som objavil v záverečnej Muppet Show)...veľmi veľmi hlboký podpriemer)(26.2.2012)

Když jsem byl ještě mladý chlapec tak se mi pořad Sezame otevři se docela líbil. Ale u nás rozhodně jeho sláva nedosahovala jako u Muppetů v západním světě. Ale i tak při sledování The Muppets musíte každou chvilku zamačkávat jednu nostalgickou slzu za druhou. Ideální film pro víkendové rodinné odpoledne, při kterém se rozhodně budou bavit jak ratolesti tak jejich rodiče. Bohužel rozjezd je dosti pomalý, ale finále spolu s nespočtem hvězdných cameí vrací misky vah na tu lepší stranu. Na 4 to u mě není, ale po shlédnutí mám nepříjemně dobrou náladu.(5.3.2012)

Oslňující comeback oscilující na hraně mezi filmově-sociální parodií a překrásnou pohádkou pro nejmenší. Ta láska a originalita (samotná promo kampaň patří k tomu nejlepšímu co kdy filmovou produkci mohlo potkat) s kterou celý projekt Jason Segel připravoval, na vás doslova stříká z každého záběru či proneseného dialogu!(17.7.2014)

• Streeper

Já jsem v tom neviděla vůbec nic kouzelného, vtipného či skvělého, proto mě dost překvapilo kolik skvělých herců a hereček se v tomhle filmu objevilo. Písně byli pro mě strašné (až na Man or a muppet), ale jinak mi to přišlo dost trapné.(6.9.2015)

To hodnocení je podle mého názoru až moc nízké, zas až tak hrozné to není. Tenhle snímek by si zasloužil více pozornosti. Jde o skvělou rodinnou komedii s muzikálovými prvky a někdy i s absurdním humorem o comebacku jedné populární skupiny. Pokud vím, tak jako menší jsem na tomhle byl v kině a moc se mi to líbilo. Nejvíc mě ale udivovalo, že máme celý kino sál jen pro sebe.(6.9.2017)

Překvapilo mě, že není film o Jasonu Seagal a okolo poskakujících maňáscích, ale Muppets mají hlavní roli, vše se točí okolo nich a lidští herci vedle opravdu jenom tlačí děj kupředu. The Muppets je prototypem rodinného filmu, za který se nemusí filmový fanoušek stydět, hlavně díky tomu, že si Muppets dělají většinou srandu ze sebe samých. Spousta cameí (a ještě další ve vystřižených scénách, viz. imdb) a cítím se snad jako bych tu rozjetou partu znal i někdy předtím a dali jsme si sraz po minimálně desetiletce abstinence. 60 %(10.4.2012)

Prosím, nezlobte se na mě s mýma dvěma hvězdičkama, mupetty mám hrozně rád, ale tenhle film mi absolutně nic neřekl. Kdyby aspoň písničky byly v originále s titulkama, ale to na moje hodnocení vliv nemá. Snímek je až moc kýčovitý - opravdu extrémně a můj oblíbenec Jason Segel hraje až moc naivně.(30.5.2012)