Od svojho debutu v roku 2004 sa šou X Factor stala natrvalo najsledovanejšou šou vo Veľkej Británii, pričom v súčasnosti už má za sebou sedem sérií. Podobné rekordy lámali aj regionálne verzie v iných štátoch. Túto televíznu sezónu prichádza aj do Spojených štátov a práve americkú verziu X Factoru vám prinesieme v exkluzívnej slovenskej premiére.
Jedná sa o spevácku súťaž určenú pre mladé aj staršie talenty, jednotlivcov aj dvojice, pre tých, čo majú výnimočný hlas, vedia sa pohybovať na pódiu a vystupovať pred ľuďmi, no predovšetkým pre tých, ktorí majú legendárny faktor X, teda charizmu alebo nepomenovateľný element, ktorý robí z obyčajného speváka hviezdu. Posudzovať, či uchádzači o víťazstvo tento faktor majú, budú štyria porotcovia. Simon Cowell, Nicole Scherzinger, L.A. Reid a Paula Abdul rozhodujú, kto dostane šancu zabojovať o garantovaný kontrakt v hodnote 5 000 000 dolárov! Moderuje Steve Jones. (oficiální text distributora)

route60 odpad!

Sračkáááááá jako všechny reallity-show bez rozdílu a je úplně jedno jestli je Americká nebo Česká je to nejhorší druh takzvané Tv zábavy. ()

PanJam

Skvelé, Skvelé, Skvelé !! 1.diel som síce nepozeral, ale urobil som chybu. Má to naoazj veľmi vysokú kvalitu a tí čo dali odpad, tak fakt nechápem. Premňa konečne talentová show plná desiatkami talentov, veď nakoniec aj je z čoho vyberať. Teším sa na ďalšie diely, zatiaľ naozaj super :) ! ()

BEJB

Aaaaaaah celkom príjemná zmena po ČSMT a podobných volovinách. Ale dávam tomu nejaké ďalšie 2-3 série a bude to tam kde ČSMT a spol. ()

Monika22

Musím říct, že letošní ročník se mi libí více než minulý a rozhodně se jejich úroveň nedá srovnat s tou naší, ale to je snad logický :-) ()

zodiak217

Mám rád X - factor pre jeho všestrannosť a možnosti pre všetkých bez ohľadu na vek alebo single speváka či skupinu. Príde mi, že si táto šou zobrala všetko dobré z predošlých speváckych projektov a skĺbila to veľmi vkusným a vhodným spôsobom. Na americkej verzií oceňujem okrem hviezd v porote samozrejme charizmatického Simona Cowella a tiež neskutočne talentovaných súťažiacich, čo sa však v Spojených štátoch očakáva. Baví ma celý priebeh a vždy je to trochu prekvapujúce nielen v hlasovaní divákoch, ale i ako sa z obyčajného človeka dokáže stať miláčik národa. Určite viac kvitujem túto šou ako napríklad SuperStar či The Voice of. ()

lilylove

Tak ted nevím zda se hodnotí X-Factor z roku 2011 nebo 2012.Ale tak já zhodnotím ten který jsem viděla(tudíž 2012).Mně se to moc líbí...porota je podle mě naprosto skvělá.Není to nudné jako české pěvecké soutěže.Příjemně se na to kouká,občas se i zasměju.No prostě takhle si představuju pěveckou soutěž.Já jsem naprosto nadšená a spokojená. ()

Tess.s

Dosť ma sklamalo vyradenie Phillipa Lomaxa, hlas Franka Sinatru je predsa len v dnešnej dobe vzácny... ale aj tak si myslím, že čo sa týka kvality spevákov - má to úroveň. ()