• eye candy

Hodnocení se vztahuje spíš obecně k celému pořadu, bez rozdílu jednotlivých ročníků. V zásadě bych se obešel bez všeho toho načančaného emo divadýlka (každý má svůj dojemný příběh). Celé tady té extrémně manipulativní rovině bych se nezdráhal napařit odpad. Nicméně, samotné výstupy některých účinkujících jsou skutečně kulervoucí (vlastně moc nechápu proč se tento obrat používá v pozitivním slova smyslu) a bez nadsázky jsou tím nejsilnějším co jsem v rámci živého zpěveckého přednesu kdy viděl, tudíž se i ty tisíckrát vyvařené álelůje a nessun dormy dají vstřebat. To samé platí o UK verzi, kde jsem si našel favoritů snad ještě víc. Navíc v porotě bývájí fakt velmi pěkní inteligentní lidé ženského pohlaví.(18.1.2015)

L.A. Reid mě velmi mile překvapil a jsem ráda, že je v porotě i Britney Spears, která byla obrovskou ikonou a dodnes je jednou z nejpopulárnějších zpěvaček. Bylo mi líto, že ji všichni už pomalu pohřbívali, ale jo... má na to. Demi Lovato je fajn, snaží se být na všechny milá a neponižovat je neboť toho si ve velkém užije Simon, který to občas přehání, ale už docela vyměknul...(26.9.2012)

• Anrie

Ostuda. Už jsem ani nedoufala, že uvidím něco více trapného a afektovaného než je naše "Superstar"...Pomalu a jistě začínám být na tyto soutěže alergická. Je to pořád o tom samém a nechápu, jak mohou mít neustále takovou sledovanost a tolik uchazečů. I když v USA se není čemu divit. Ty proudy slz mladých ambiciózních "zpěvaček" mi už lezou krkem, a jejich dojemné projevy, "že se stejně nic neděje. Kvůli tomu, že mě neposlali dál, nebude přeci konec světa", ale stejně brečí...Achjo! A ta porota...! Ne, na to už nemám!(20.2.2013)

Výborné. Zahraniční hledání talentů má vždy větší přínos pro svět hudby, než české a slovenské rádoby pokusy. Téměř každý vítěz americké či britské Superstar nebo nějaké jiné talentové soutěže vždy zaujmul širší obecenstvo ve světě a ne jen hrstku fanoušků ze svého rodného města. Stejně tomu je při americkém X Factoru. Talentovaní lidé, kteří se jen tak neztratí a důležité je, že máte motivaci někomu fandit (narozdíl od účastníků českých či slovenských talentových soutěží), i když samozřejmě nemusíte a můžete si jen užívat výkony soutěžících. A až nyní se děsím srovnání s českým X Factorem z roku 2008 či právě poběhlou 2 sérií ČS má talent.(20.12.2011)

• nirvanafan

Dnes jsem si zapnula Prime Love a dala si čistou hodinku tohodle hnusu. Nevím, jestli jsem zrovna chytla špatný díl, každopádně to, že hned na začátku avizovali: "dnes máme díkuvzdání a tento díl bude o emocích", mě okamžitě vyděsilo. Nicméně koukám dál, protože po několika sériích superstar i talentu vím, jak se v podobných soutěžích každý snaží prodat svou nemocnou babičku a jiné věci. Nálož, jakou jsem schytala v tomto případě, jsem však vskutku nečekala. Pardon ale dívka, která mluví o své mrtvé sestře, dozpívá se slzami v očích a já vidím jenom ten ošklivej kulatej ksicht Demi Lovato, jak se usmívá, protože je jasné, že nic nezapůsobí na diváky víc, než mrtvé dítě a procítěný zpěv, který rozplakal samotnou interpretku. Panebože! To byl asi nejhumáčtější moment, ale zdá se mi, že v této soutěži o talenty ani tak nejde. Zpěváci sice nejsou špatní, ale je vůbec možné vyhrát takovou soutěž bez toho, abych v pubertě žila na ulici, rodiče se rozvedli a následně jeden z nich umřel na rakovinu, narodila jsem se předčasně a nebo v každé větě projevovala svou nekonečnou lásku a úctu k našemu pánu Stvořiteli? Přiznávám, že podobné soutěže, co se konaly u nás, mě bavily sledovat bez ohledu na to, o jak brakovou zábavu se jedná. Především první řady Talentu (ale jenom toho na Primě) a Superstar byly vážně fajn. Po hodně opakováních jdou už i další řady postupně do kytek a citové vydírání se tam koná vždy, ale nikdy ne v takové míře. Nicméně, co je moc, to je moc. Hodina tohoto pořadu přispěla jen k mému překvapivému zjištění, že Britney Spears je vedle kachnohuby Lovato vlastně docela sympatická a je vážně hezké, že v Americe evidentně nikdo netrpí anorexií. Se slzami v očích děkuji, už nikdy více.(24.11.2012)

• - Premiéra pořadu se stala nejdiskutovanější premiérou jakéhokoliv pořadu vůbec, a to na sociálních sítích, kdy na Facebooku a Twitteru bylo v souvislosti s ní více než 1 400 000 zmínek. (Dlee)

• - Poté, co Britney Spears opustila post porotkyně, snížila se u další řady sledovanost o 40 % . (Dlee)

• - Pravý důvod, proč Britney Spears opustila pořad, byl následující. Britney se během soutěže necítila úplně ve své kůži a nelíbila se jí její role. Moc se jí nelíbilo neustále někoho kritizovat a vůbec se jí nezamlouvalo, když na její komentáře soutěžící reagovali naštvaně. (Dlee)