Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Od svojho debutu v roku 2004 sa šou X Factor stala natrvalo najsledovanejšou šou vo Veľkej Británii, pričom v súčasnosti už má za sebou sedem sérií. Podobné rekordy lámali aj regionálne verzie v iných štátoch. Túto televíznu sezónu prichádza aj do Spojených štátov a práve americkú verziu X Factoru vám prinesieme v exkluzívnej slovenskej premiére.
Jedná sa o spevácku súťaž určenú pre mladé aj staršie talenty, jednotlivcov aj dvojice, pre tých, čo majú výnimočný hlas, vedia sa pohybovať na pódiu a vystupovať pred ľuďmi, no predovšetkým pre tých, ktorí majú legendárny faktor X, teda charizmu alebo nepomenovateľný element, ktorý robí z obyčajného speváka hviezdu. Posudzovať, či uchádzači o víťazstvo tento faktor majú, budú štyria porotcovia. Simon Cowell, Nicole Scherzinger, L.A. Reid a Paula Abdul rozhodujú, kto dostane šancu zabojovať o garantovaný kontrakt v hodnote 5 000 000 dolárov! Moderuje Steve Jones. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Promo 1

Recenze (56)

..Lucas.. 

všechny recenze uživatele

Horší verze britského originálu. Špatně to začalo hned na začátku, když vyhodili Cheryl a nahradili ji Nicole, která nebyla to pravé ořechové ten rok (naštěstí se úplně obrátila a byla skvělá v britské verzi). Průměrní moderátoři a celkové provedení, Britney jako porotkyně katastrofa a talentů, které bych si pamatoval, bylo poskrovnu. Je tedy možná i lepší, že další řada nebude. Alespoň, že se díky této verzi našli Alex a Sierra. ()

nirvanafan odpad!

všechny recenze uživatele

Dnes jsem si zapnula Prime Love a dala si čistou hodinku tohodle hnusu. Nevím, jestli jsem zrovna chytla špatný díl, každopádně to, že hned na začátku avizovali: "dnes máme díkuvzdání a tento díl bude o emocích", mě okamžitě vyděsilo. Nicméně koukám dál, protože po několika sériích superstar i talentu vím, jak se v podobných soutěžích každý snaží prodat svou nemocnou babičku a jiné věci. Nálož, jakou jsem schytala v tomto případě, jsem však vskutku nečekala. Pardon ale dívka, která mluví o své mrtvé sestře, dozpívá se slzami v očích a já vidím jenom ten ošklivej kulatej ksicht Demi Lovato, jak se usmívá, protože je jasné, že nic nezapůsobí na diváky víc, než mrtvé dítě a procítěný zpěv, který rozplakal samotnou interpretku. Panebože! To byl asi nejhumáčtější moment, ale zdá se mi, že v této soutěži o talenty ani tak nejde. Zpěváci sice nejsou špatní, ale je vůbec možné vyhrát takovou soutěž bez toho, abych v pubertě žila na ulici, rodiče se rozvedli a následně jeden z nich umřel na rakovinu, narodila jsem se předčasně a nebo v každé větě projevovala svou nekonečnou lásku a úctu k našemu pánu Stvořiteli? Přiznávám, že podobné soutěže, co se konaly u nás, mě bavily sledovat bez ohledu na to, o jak brakovou zábavu se jedná. Především první řady Talentu (ale jenom toho na Primě) a Superstar byly vážně fajn. Po hodně opakováních jdou už i další řady postupně do kytek a citové vydírání se tam koná vždy, ale nikdy ne v takové míře. Nicméně, co je moc, to je moc. Hodina tohoto pořadu přispěla jen k mému překvapivému zjištění, že Britney Spears je vedle kachnohuby Lovato vlastně docela sympatická a je vážně hezké, že v Americe evidentně nikdo netrpí anorexií. Se slzami v očích děkuji, už nikdy více. ()

Reklama

Anrie 

všechny recenze uživatele

Ostuda. Už jsem ani nedoufala, že uvidím něco více trapného a afektovaného než je naše "Superstar"...Pomalu a jistě začínám být na tyto soutěže alergická. Je to pořád o tom samém a nechápu, jak mohou mít neustále takovou sledovanost a tolik uchazečů. I když v USA se není čemu divit. Ty proudy slz mladých ambiciózních "zpěvaček" mi už lezou krkem, a jejich dojemné projevy, "že se stejně nic neděje. Kvůli tomu, že mě neposlali dál, nebude přeci konec světa", ale stejně brečí...Achjo! A ta porota...! Ne, na to už nemám! ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Klady: porota v čele s Britney Spears, vysoké technické zázemí, dobrý český překlad. Zápory: vleklo se to, nebylo komu fandit, žádného oblíbence jsem si nenašel, slabí účinkující, slabá a necharismatická moderátorská dvojice, nečekaně slabá podiová vystoupení, nebavil jsem se tak, jak jak jsem očekával, pro našince málo záživné. Mé hodnocení: 40% ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Nádejní, mladí speváci a speváčky, ktorí by sa radi stali hviezdami. Abiciózni niktoši, čo si chcú užiť svojich pätnásť minút slávy. Kde sú dnes všetci tí víťazovia Superstar? Koľko ich tu už bolo? Koho to ešte zaujíma? Naozaj sa ešte najde niekto, kto je zvedavý na podobných snaživcov kdesi až spoza veľkej mláky, z USA? "The X Factor" je nablískaná americká show, ktorá poslúžila ako licencovaná predloha všetkým tým našim márnym televíznym pokusom nájsť spevácku superstar. Stupidná, nehodnotná, konzumná komercia. Odpad! ()

Galerie (16)

Zajímavosti (7)

  • Soutěžící Don Philip nazpíval před deseti lety duet s porotkyní Britney Spears. Song vyšel na zpěvaččině albu Baby One More Time v roce 1999. I přes takovýto úspěch Don v soutěži dále nepostoupil. (Dlee)
  • Britney Spears inkasovala za svou účast v porotě amerického show 285 milionů Kč, čímž se stala nejdražší porotkynyní v historii hudebních soutěží. (Dlee)
  • Pravý důvod, proč Britney Spears opustila pořad, byl následující. Britney se během soutěže necítila úplně ve své kůži a nelíbila se jí její role. Moc se jí nelíbilo neustále někoho kritizovat a vůbec se jí nezamlouvalo, když na její komentáře soutěžící reagovali naštvaně. (Dlee)

Reklama

Reklama