Nejúspěšnější světová show znovu u nás! Originální a největší show zaměřená na hledání talentů, původní Got Talent, slaví úspěchy ve všech zemích - a nyní mohou diváci sledovat vysílání třetí série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách Prima family! Šanci zvítězit mají úplně všichni - soutěžit mohou tanečníci, zpěváci, akrobaté, žongléři, kouzelníci, kaskadéři, ale i komedianti, recitátoři, imitátoři, a to jak děti, teenageři, dospělí, tak i důchodci. Na všechny je jenom jeden metr - rozhoduje pouze kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců a publika. Cesta k úspěchu však není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola s SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci předvést svůj výkon. Hodnotit je bude opět hvězdná porota ve známém složení: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a oblíbený český herec, dabér a bavič Martin Dejdar. Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a oblíbení moderátoři Jakub Prachař a Martin "Pyco" Rausch.
V česko-slovenské verzi formátu, který budou společně vysílat Prima family a TV JOJ, čeká na vítěze pohádková výhra 100 000 eur a cesta kolem světa. I letos ale máme pro diváky připraveno několik překvapení, která show ještě více zatraktivní. Můžete se tedy těšit na souboj nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Sledujte proto úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Prima family! (oficiální text distributora)

Smerfetka88

Jedna velká zářivá hvězda za oba moderátory. Jinak se obávám, že není za co hvězdičkovat - porota okoukaná, Slávik všude byl, všecko zná, se všema spal, Bílá ječí jako o život a soutěžící kdyby někdy raději seděli doma, tak udělají líp. ()

Kinpr

Zvláštní, jak může moralizovat GayPorno herec a ještě se u toho tvářit vážně a uraženě. A ta švadlena je kapitola sama pro sebe. Hnus velebnosti. Za tu jednu hvězdu stojí jen páreček Pyco a Prachař. ()

Ferenzo

Říkejte si co chcete, ale Talent je prostě pecka na nedělní večery. Nikdy jsem nesledoval Faktor, Superstar a jiné podobně souteže, ale Talent mě prostě pobaví vždycky svou českou blbostí a nesoudností. A ty lidi tam samozřejmě nikdo nenutí. Porotu bych sice úplně vyměnil ale i tak 80%. ()

Romeroo

Prostě další série hledání talentů, takhle v neděli večer to tak aspoň "příjemně" naladí na "bezvadný" den jakým je pondělí, PS: občas se i zasměji, tak proč ne? :D ()

walkingdead odpad!

Dal jsem tomu šanci a zase se na jeden díl podíval. A nuda, nuda, nuda. Ein Kessel Buntess Revival. Od jasného přesvědčení dát odpad mě odradila jen jedna povedená zábavná vsuvka dvojice Prachař-Pyco. Porota bídná, Bílá je přehnaně hysterická a přecitlivělá, Dejdar neví, která bije a většinou čeká s hodnocením až na to, co řekne profesionální vševěd, světák a expert na všechno Jaro Slávik (který jediný ale má v té porotě aspoň co dělat). ()

MaxForValue odpad!

Úplný spodok televíznej zábavy. V socializme by sa to nazývalo asi "imperialistický" vplyv a je mi skutočne ľúto, že sme to od Miss krásy dotiahli do "talentovej" šou, kde jediný kto má talent sú producenti, ktorí dokážu ľudí stále ešte v rozumnej miere manipulovať. Ach jaj! Snáď to už raz skončí. ()

PAVLIS

50% Jako hledat diamanty v hromadě hoven... Dokud bude ale existovat dostatek talentovaných lidí, asi mě bude tento druh sebepoškozování se stále bavit. No, v této sérii jich přijde mi lehce ubylo. ()

PanJam

Bohužiaľ táto show, talentová show sa už nedá ani len porovnať s 1.sériou. Nie žeby bolo menej talentov. Veď talentovaných ľudí je v Česku a na Slovensku stále dosť. Avšak stále viac je to len o SHOW ako o skutočnom talente. Nie že len je tam porotca Jaro Slávik, ktorý nemá v sebe ani kúska hanby a bo trapase o ktorom každý vie kľudne zostal v porote akoby nič a iba sa obhajoval. Ale budiš. Avšak niektorý súťažiaci ktorý sa dostali do Veľkého Tresku tam nemali čo robiť. Iba 18 semifinalistov. To svedčí o tom, že čoraz viac do toho zasahuje aj štáb a vedenie. Patrovič v Semifinále. Vraj si ľudia vybrali. Ale okrem toho bolo na výber už len iných 5 tragédov a tak voľba bola jasná. "Najslávnejší" z nich. Plus žena, ktorá sa vyzlečie a to je celý jej talent. Jednoznačne výber Semifinalistov opäť aby bola väčšia SHOW, aby to "jednoduchý" ľudia stále pozerali. Ja som už iba prepínal. Okej vo finále sú veľmi dobré talenty, ale táto SHOW už dávno stratila na tej kvalite akú mala. ()

blekekeke

Castingy dobrý, neb jsou sestříhaný, slušně si někdo pohrál se zvukem, kamera se většinou věnuje tomu čemu se má. Semi a finále, už je z pola takové nemastné neslané. Jsou to přímé přenosy a někdy hapruje zvuk. Jinak jsem rád, že můžu vidět, to co bych jinde neviděl. Někteří to tam slušně rozbalej :o)) PS: Proč tam je furt Dejdar? Vtipnej není, sám sobě rozhodnej není, a vyloženě jej to tam nebaví. Slušně by se dalo říci, že je trapnej .... ()

ijacobo

První týdny castingů rozhodě žádná nuda a velmi jsem se těšil na každý další díl. Od velkého třesku, až po finále, bych čekal, že to bude gradovat. Bohužel se to ztratilo do podprůměru a šedi stereotypních pořadů tohoto typu. ()

mine.slayer

Už to začíná být trochu nuda a to vydělávání na smskách už začíná být vážně trapný, vzhledem k tomu kdo je tam především posílá. ()

montrose

Na to jak jsme malá země, tak máme těch talentových soutěžích nějak moc. Ale třeba vyhraje zase nějaký Rusák, jako posledně, který jen shrábne prachy a od té doby mu bude nějaký Československo u zadku. Hodnotit nebudu (i když tuším, že bych víc jak jednu hvězdu nedal), protože to už nebudu ani sledovat. No, možná finále. ()

insky

už by naozaj stačilo, jedna * fakt len za to že občas sa najde niekto kto ma talent, ale .... v tej tv už okrem reality show a serialov už skoro fakt nič normalne nie je :( ()