Nejúspěšnější světová show znovu u nás! Originální a největší show zaměřená na hledání talentů, původní Got Talent, slaví úspěchy ve všech zemích - a nyní mohou diváci sledovat vysílání třetí série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách Prima family! Šanci zvítězit mají úplně všichni - soutěžit mohou tanečníci, zpěváci, akrobaté, žongléři, kouzelníci, kaskadéři, ale i komedianti, recitátoři, imitátoři, a to jak děti, teenageři, dospělí, tak i důchodci. Na všechny je jenom jeden metr - rozhoduje pouze kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců a publika. Cesta k úspěchu však není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola s SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci předvést svůj výkon. Hodnotit je bude opět hvězdná porota ve známém složení: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a oblíbený český herec, dabér a bavič Martin Dejdar. Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a oblíbení moderátoři Jakub Prachař a Martin "Pyco" Rausch.
V česko-slovenské verzi formátu, který budou společně vysílat Prima family a TV JOJ, čeká na vítěze pohádková výhra 100 000 eur a cesta kolem světa. I letos ale máme pro diváky připraveno několik překvapení, která show ještě více zatraktivní. Můžete se tedy těšit na souboj nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Sledujte proto úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Prima family! (oficiální text distributora)

Dromed

Nejhorší na tomto pořadu je, že člověk musí vydržet čumět 45 minut na reklamy, 30 minut na mentálně postižené spoluobčany, 25 minut na trapasy moderátorů, než uvidí 5 minutovou show co za něco stojí. ()

Gogen odpad!

...neviděl sem předchozí řady ... do dnešního dne tam byly ** ... ale oznámit účinkujícím konec telefonicky překonává všechny fantazie ... jaký smysl, mělo co bylo doteď ... hnus na entou ... ()

KoRner

Páči sa mi táto šou, len sa mi nepáči akých ľudí posielajú ďalej. Stačí aby tam niekto prišiel v spotenom tričku a zaspieval operu, či v obleku a zatancoval break-dance a porota sa ide potrhať. Tfuj! ()

Paity

Je jedno, kolikáté už je to pokračování, lepší než na jednu hvězdu to nebude. Jde o hodně vypsanou fixu, snad jen kdyby výrazně obměnili porotu. ()

Angelino

Tým, že som veľmi nepozeral predchádzajúce série, nebol som ešte unudený konceptom. Tým, že nesledujem bulvár som "veľkú" aféru o jednom z porotcov zachytil iba veľmi letmo s neprikladám tomu akúkoľvek váhu. A niektorí z účinkujúcich sa mi zdali zaujímaví a celkom ma to bavilo. I keď už niektorí na treťom vystúpení nepriniesli nič veľmi nové, Pyco a Jakub to celkom zvládli (i keď občas už boli za limitom situačného humoru a príjemnej improvizácie) a za duet Včelky Máji som pridal pol hviezdičky. ()

Asmodin

Docela zajímavá show. Vždycky se ráda podívám na talentované lidi, pokud ovšem mají, co předvést. Jen by to chtělo úplně zrušit kategorii zpěv, na to jsou snad hudební reality-show. ()

gurmanik

ti, kdo tvrdí, že se není na co koukat, tak kecaj. Tahle série přinesla dle mého soudu talentů nejvíc a hlavně se tam objevují nové věci. A zejména oceňuji, že větší prostor dostali moderátoři, protože jejich humor mi sedí :) Po utrápené dvojce přišel čerstvý závan a díky za něj! :) ()

peto580

milujem komenty typu: v česku a slovensku boli všetky talenty objavené :D Páni odborníci a vyhľadávači talentu, kiež by som si Váš ctený a hodnotný názor prečítal skôr. možno by som to ani nešiel pozerať. A odpor voči Slávokovi? Keď sa budete mať aspoň tak ako on môžte do toho kecať :) ()

RedHot

V první části se rád škodolibě vysměju antitalentům a naprostým poděsům, v prodloužení už to začíná být napínavé po jiné stránce. Dokud dobře fungují moderátoři, je pořád se na co dívat. Parádní odpočinek na neděli večer. ()

char_t

Kupodivu se ještě najde pár zábavných lidí... Ne nutně kvalitních či talentovaných, ale zábavných rozhodně :-) ()

miawallacova

První TV pořad tohoto typu byl koukatelný. vše bylo pro Českého diváka nové, všude blýskavé flitry, obyčejní lidi co si plnily své dětské sny a hlavně cool moderátoři. První takovou show jsem sledovala především kvůli Langerové. Teď už je to nudná podívaná plná trapných momentů, ubohých lidí a teatrálních porotců. ()

cerbygerby

I když si člověk říkal proč zase tak brzo, vždyt´ tam už nemůže nikdo tak dobrý být.. ale joo pořád se najdou borci a kvalitní výkony..na druhé straně je super že tam jsou i tací kteří toho umu moc nepobrali a člověk se zase fakt dobře baví.. komentátoři super, takže pro mě goood 4* a 80% ()

tančísvlky

Ak má byť koncový výstup tohto programu Pavlusík, tak neviem či to nebol stratený čas. Réžia je síce bombastická, len tak trochu tendenčná a je dopredu jasné že vyhrá posledne vystupujúci účinkujúci.Manipulácia s verejnou mienkou je očividná. Tak neviem či sa dá poslať Pavlusík do LAS VEGAS. Skôr si myslím , že nie. Prosím pošlite tam ako náhradu aj keď nevyhrali Alexa Dowisa a nech mu k tomu spieva Katka Landlová ... ()

Marfab odpad!

všechny ty podělané taneční soubory a skupiny, kapely a zpěváky, různé artisty bych ani nepustil na chodník před budovu castingu. oni totiž nemají s talentem jako takovým nic společného, protože na tohle mají svoje instruktory a trenéry. bože a ti cvičitelé psů a skákající banda dvaceti lidí kde je akorát chaos a zmatek je prostě otřesný....HRUZA ()

Crazynka odpad!

Poté co se zde opět objevil pán Patrovič a opět postoupil nelze hodnotit jinak než odpadem. Kam tento styl soutěží spěje opravdu nevím... ()