Nejúspěšnější světová show znovu u nás! Originální a největší show zaměřená na hledání talentů, původní Got Talent, slaví úspěchy ve všech zemích - a nyní mohou diváci sledovat vysílání třetí série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách Prima family! Šanci zvítězit mají úplně všichni - soutěžit mohou tanečníci, zpěváci, akrobaté, žongléři, kouzelníci, kaskadéři, ale i komedianti, recitátoři, imitátoři, a to jak děti, teenageři, dospělí, tak i důchodci. Na všechny je jenom jeden metr - rozhoduje pouze kvalita předvedeného talentu a získání sympatií porotců a publika. Cesta k úspěchu však není jednoduchá. Vede přes castingy a semifinálová kola s SMS hlasováním, ve kterých má každý soutěžící jen jednu šanci předvést svůj výkon. Hodnotit je bude opět hvězdná porota ve známém složení: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a oblíbený český herec, dabér a bavič Martin Dejdar. Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a oblíbení moderátoři Jakub Prachař a Martin "Pyco" Rausch.
V česko-slovenské verzi formátu, který budou společně vysílat Prima family a TV JOJ, čeká na vítěze pohádková výhra 100 000 eur a cesta kolem světa. I letos ale máme pro diváky připraveno několik překvapení, která show ještě více zatraktivní. Můžete se tedy těšit na souboj nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Sledujte proto úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Prima family! (oficiální text distributora)

Krissty

U Slávika platí nepřímá úměrnost - Čím víc vlasů, tím míň charisma... Navíc absolutně nechápu, proč castingy zabraly mnohonásobně víc času než samotá soutěž, semifinále, finále... ()

Krt.Ek

Opět jsem zhlédl většinu epizod, proto pod 3* jít nemohu, něco mě na této show stále baví. Ale i tak už vidím více negativ než pozitiv, takže uvidíme zda půjdu do potencionální čtvrté řady. Vlastně jsem ochotný vstoupit do téže řeky počtvrté, pokud do ní nevstoupí počtvrté pan Slavík a paní Bílá, ti mě serou čím dál tím víc. A také nesmím zapomenout na produkci, jejichž snaha nalézt příběh a ždímat slzy je neskutečně trapná a silně iritující. 45% P.S.. Nechci ale jenom kritizovat, proto pochválím pár soutěžících, velmi mě zaujalo ukrajinské stínové divadlo Teulis nebo třeba karetní kouzelník Miloš Malý. I pan Dowis přišel s něčím, co jsem nikdy neviděl a hlavně s něčím, co si zaslouží obdiv, proto bych vítězství přál více mu než panu Pavlusíkovi, výhra zpěváku mi nedělá radost, je to z důvodu, že mají svou Superstar i když je pravda, že operní zpěvák by v této teenagerovské soutěží těžko vyhrál, operní zpěv je přece jenom operní zpěv. :-) ()

ivishka

Chápu ty neustálé talentové soutěže z toho důvodu, že pořád jsou lidi, kteří jsou v něčem koukatelném skutečně dobří a neměli dříve možnost to předvést(díky věkovému rozmezí či nějákým jiným událostem). Ovšem je tu velká spousta lidí, kteří se rádi vidí v televizi a nebo si skutečně myslí, že jsou v něčem opravdu dobří a není to tak ani omylem. Ovšem velká škoda, že ti kteří by si to zasloužili o tu slávu ani nezavadili a jejich uplatnění bylo naprosto nulové. 2/5ti z toho důvodu, že ti dva Kuba a Pyco(občas i Lucka) zachaňují situaci. ()

MikO_NR_1909

Najväčšou chybou je, že ľudia, ktorí majú skutočný talent sa cez tú "odbornú" porotu ani nedostanú. A miesto nich si robíme hanbu debilmi ako napr. Patrovič, alebo Slávik (ním si to totálne pohnojili) s Bílou (ktorá stále škrieka) v porote. Mentálna hanba národov Čechov a Slovákov. ()

gogos

Po fajnové první řadě jsem druhou vynechal a tejka po roční pauze si naplno vychutnávám třetí řadu. Pyco s Prachařem jsou stále vtipní, originální a Mareše strčí do kapsy, vystoupení mnoha účinkujících jsou výborná a nová talentová řada zkrátka nenudí. Přesto je inovace minimální a je to defacto pořád na jedno brdo. 3* ()

kajas

Neměla bych problém hodnotit ještě lépe, pořad jako takový se mi velice líbí, moderátoři i porota jsou rok od roku zábavnější, ALE. Proč proboha pustili do dalších kol toho psychopata Pátroviče, když mu posléze v podstatě řekli, že je blázen? Takových škraloupů měla v letošním ročníku porota více, přesto jsem ale hledání talentů sledovala se zaujetím a myslím si, že kdyby "týpek, co maluje světlem" (můj favorit na vítěze) neřekl ve finále osudové ne, jistě by vyhrál. Škoda. ()

Petroff

Proč tam vlastně jsou "Pyčo & Hanych"? Nic nekonferují, jen mají čtyřprocentní poznámky ze zákulisí. Ale asi to patří k licenci. ()

gabin(a) odpad!

Odpad je jen a pouze a čistě za megaultraodporného nechutně a naprosto zbytečně namachrovaného Slávika, jinak bych za snahu některých soutěžících dala aspoň jednu hvězdičku....A že je ta naše Lucinta takové nestárnoucí sluníčko?! ()

Alfréda odpad!

Odpad všech odpadů. Prima celou tuhle show tentokrát podělala všude kde mohla. Do semifinále se volí mezi největšími blbci, kteří jsou nechvalně nazýváni hvězdnou pěchotou, mezi nimi jeden nemocný dědek, puberťačka která nic neumí a proto leze do televize, šedesátiletý dýdžej a ještě další tragédi. Na úkor těchto jsou ze hry vyřazeni soutěžící, kteří od samého začátku patří mezi favority a proto soutěž opouštějí. Porota jim jejich nepostup zdůvodnila tím, že pro ně nemohou dále najít volné místo, byť by opravdu rádi. Totálně tím na*rali oba národy a proto o dva týdny později přichází změna pravidel, kdy se najednou místo našlo a jednoho z vyhozených berou zpět. Následující týden si další změnu pravidel během pěti minut přímého přenosu stanoví slavná porota, která chce do finále pět lidí místo čtyř. Hlavně že nebylo pro další postupující místo, ale najednou to jde. A vrcholem všeho byl finálový večer, kdy se měnila pravidla potřetí, a to i bez vědomí soutěžících, kdy jim v přenosu oznámí, že finanční obnos pro vítěze lze rozdělit mezi všechny soutěžící, pokud si tak budou přát. Chvíli na to paní Bílá předvedla nesmyslný výbuch emocí, kdy vynadala jednomu ze soutěžících za to, že řekl svůj názor na tuto změnu pravidel, do očí mu řekla že výhru mu nepřeje a doufá, že jeho rozhodnutí ho bude stát fanoušky a zcela bezpochyby největšího adepta na vítězství připravila o první místo. Půl hodiny na to se paní Bílá zřejmě uklidnila, názor má najednou úplně opačný a onoho soutěžícího zase obdivuje, uctívá, a fandí mu za jeho upřímnost. Upřímně doufám, že za tohle extempore Ti milá Primo pořádně klesne sledovanost. ()

sir-dave

Talent do třetice a překvapivě mě baví ze všech dílů nejvíce. Jumbochicks, DFS Vánok, Credance, Reppy & Sharkass, Katka a Rafo... Poměrně dost talentů a hlavně se při výběru do semifinále člověk pobaví. ()

otík

Obecně tyto pořady nemám rád, ale za některé borce účinkující v této soutěži dávám jednu hvězdu. ()

H.Gordon odpad!

Když to u nás bylo poprvé, tak se to ještě dalo. Bylo to něco nového, lidi to sledovali. Ale když je to každý rok, tak to ztrácí na kouzlu a spíš je to trapné, než záživné a letos tam nebylo nic, co by mě alespoň trochu zaujalo. Nevím, kdo bude vystupovat příští rok. ()

ghatos odpad!

Jednou jsem se dobře zasmál, když ve velkém balónu předváděl týpek kreace. Zbytek je hnůj. Pan Slávik má tu drzost někoho hodnotit (porotcův výkon v gaypornu stál za nic a kam to dotáhl že)? Martin Dejdar je na facku, jeho přehrávání vyloženě otravuje. Lucina je pořád stejná. Snad už se nepustí Prima do čtverky. 10%. ()

Gerret

Mě tohle sledovat prostě baví! Nemůžu si pomoct, už teď se těším na další řadu. Stále je co sledovat, stále je po třech letech mnoho výborných talentů a určitě jich v dalších řadách ještě mnoho bude. Na moderátory už jsem si zvykl. Ve velkém třesku zase velké množství výborných talentů nepostoupilo. O to víc mě pak překvapilo, že se do semifinále dostal Patrovič. Od samého začátku byl pro mě jasným favoritem Alex Dowis, ten to skutečně dotáhl daleko. Výborný byli ale i třeba JumboChicks a Teulis. ()

Henk123

Největší zvrácenost tyhle pořady, přes tu všechnu falešnou estrádu, zesměšňování a dehonestace lidí způsobem krajně dětinským, se i tak projeví talent některých lidí a jejich konkrétní vystoupení separované od show pro ''braindead'' publikum. 1 hvězda pro výborné účinkující a 2. hvězda pro ty, který tato soutěž společensky zavraždila - z lítosti. Takže tak. ()