Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Jinými slovy - najde si na tuto práci tu nejméně vhodnou osobu. Podaří se jim však propojit nemožné: Vivaldiho a populární hudbu, serióznost a žoviální vtípky, luxusní obleky a tepláky. Bláznivým, zábavným, silným, neočekávaným a hlavně „nedotknutelným“, přesně takovým se stane jejich přátelství… Komedie s dramatickou zápletkou o tom, že ani od krku po prsty u nohou nepohyblivý člověk odkázaný na pomoc druhých, nemusí ztratit smysl života. A o tom, že i nejméně pravděpodobné spojení melancholického multimilionáře a extrovertního recidivisty může humorně zapůsobit na diváka a může se z něj stát kasovní trhák. (oficiální text distributora)

J.e.r.e.c

Byla to zábava. Nemůžu říct, že by mi překvapivý člen místní Top 10 přišel čímkoliv výjimečný, je to klasická buddy komedie vyšperkovaná příměsí nekorektního humoru. A ten humor funguje velmi dobře po celou dobu stopáže. 75 % ()

Kukolar

Do podrobna zvládnutý film, ktorý svojou hĺbkou, dobrým spracovaním, odkazom a silnou myšlienkou Vás dlho nenechá chladnými. Skvelý príbeh o dvoch rozdielnych ľuďoch, ktorí si vytvoria medzi sebou silné puto. Vycibrený dej, ktorý nasajete a nebudete mať pocit, že pozeráte presladený americký biják plný klišé, otrepaných vzorov a šablón. Perfektne zvládnuté. Po pozretí filmu zostane dobrý príjemný pocit a na tento filme nazabudnete. ()

Shitonit

Dokonale fascinující podívaná která místy po francouzsku zakopne, ale ihned se dokáže postavit na nohy a nakonec nám nakope prdel. Poučení, zamyšlení, tuny smíchu dovedou diváka k závěru že.. peníze nejsou všechno a že přítel je ten, kdo přichází až když už všichni odešli. Super pecka film. ()

Belsazar

Že je realita o něco krutější, musí být jasné každému, na to stačí elementární inteligence. Ale každopádně: Plakat, smát se, znovu plakat, znovu se smát a na závěr znovu plakat... No, to se mi už dlouho nepovedlo. Ne, tohle není film o tom, jak to většinou chodí, tohle je o tom, jak to (výjimečně) chodit může. ()

PaRi

Zajímavé, jak se dá natočit film o paraplegikovi, aniž by to sklouzlo do sentimentu. Je ale jasné, že vše bylo usnadněno tím, že paraplegik byl obrovsky bohatý. ()

Nikol10

Nemám co vytknout! Po dlouhé době film, kde mi sedlo naprosto všechno! Téma perfektní, herci jakbysmet, děj taky dobrý, takže konečně po dlouhé době můžu dát filmu pět hvězd. P.S. S tím americkým remakem si už vážně někdo dělá srandu že? ()

Knor

Skoro první polovinu filmu jsem skoro nedal a chtěl jsem to i vypnout, ale když se vztah mezi dvěmi hlavními postavami usadil tak mě to teprve chytlo. Trvalo mi fakt dlouho než mi sedl ten humor a nakonec jo. Tenhle film je příjemnej a po konci jsem měl takovej fajn pocit. Nemyslím si, že je až taková pecka jak tady ukazuje hodnocení, ale jde o fajnovej a milej film. ()

hekla

Moc pěkný snímek, zábavný, dojemný, k zamyšlení (a teď jsem se dočetla, že podle skutečné události), výborní herci (mimochodem podoba Françoise Cluzeta s Dustinem Hoffmanem je místy nerozeznatelná) a příjemná hudba. Své přední místo v žebříčku má oprávněně. Doporučuji. ()

Azrail

Film, který funguje snad ve všech aspektech, které nabízí. Obstojí jako komedie, drama i citová a emotivní vydíračka. Skvělí Omar Sy i Cluzet. Film o tom, jak spolu dokážou fungovat dvě naprosto rozdílné osoby a charaktery na bázi důvěrného přátelství. Musím říct, že žádný snímek už mě dlouho takto neoslovil, 95%. ()

Shanen29

Tak tohle byl režisérský a herecký koncert.Jen opravdu málo filmů dokáží člověka tak přilepit k tv a prožít plně děj .Čistý a pěkný film. ()

1mArc0

Krásna, jemná, plná emócií, kde sa striedajú vtipné a vážne momenty, ako na bežiacom páse. Omar Sy dostal úlohu, ktorá mu bola ako uliata. Jednak film dojme a poriadne sa nasmeje. Je tu mnoho skvelých záberov, bravo Mathieu Vadepied. Prezrite si galériu. Najdôležitejšie na tom je , že to má myšlienku, za ktorú sa oplatí si pozrieť. Ak by to bolo v obchode, tak by som neváhal nad kúpou. /90 %/ ()

Bezda22

Film je to hezkej. Docela mě zaráží to vysoký hodnocení. Každopádně jsem rád, že to má něco do sebe. Není to nějaká slátanina z americký produkce, kterejch tady bylo už požehnaně. Za mě 85% ()

Meev

Film, který dovede k zamyšlení nad životem, ale i náramně dobré zábavě, doporučuji, ale pokud chcete vyloženou komedii pro nepřetržitý smích, tak hledejte v jiných vodách. ()

Scraffy

Vcelku oddychová komédia s prvkami drámy. Hlavné duo je skvelé a nie len sa na nich dobré pozerá, ale hrajú tak dobre, že musím všetko s nimi prežívať. Ale nepovažoval by som ho až za taký dobrý. 8 najlepší film? Asi nie. ()

hazdrova

Po troch videniach som si myslela, že ma to už tak nenadchne, ale dnes som si tento francúzsky skvost pozrela znovu a musím uznať, že je to diamant modernej francúzskej filmografie, ktorý si nesmie nechať ujsť nikto. Nasmejete sa ako ste sa ešte nikdy nenasmiali, poplačete si, ako ste si ešte nikdy nepoplakali a to všetko so soundtrackom Ludovica Einaudiho. 5*** ()

Alojs

Tyhle filmy potřebuji jako sůl. Dlouho jsem se tomuto snímku vyhýbal. Bál jsem se smutku. Děsil jsem se pláče. Znervózňoval mě velmi očekávaný "drastický konec". No... nakonec se ukázalo, že jsem byl hňup. Takovou totální pohodovku (s decentně servírovaným přesahem) jsem neviděl roky. Přijměte, Nedotknutelní, mou upřímnou omluvenku. Pět hvězd a palec otočený nahoru. ()

Kevin Hart sesadil Aquamana

Kevin Hart sesadil Aquamana

14.01.2019

Je to oficiální, Aquaman je první superhrdinský film ze stáje DC od Temný rytíř povstal, který v kinech překonal miliardu. Úspěch je to zejména pokud se ohlédneme na předloňskou Ligu spravedlnosti,… (více)

Tom Hanks a švédský hit

Tom Hanks a švédský hit

22.09.2017

Hollywood momentálně neblázní jen po superhrdinech, ale i po předělávkách výrazných evropských filmů. Remake Nedotknutelných s Bryanem Cranstonem už je natočený, Jack Nicholson si zahraje v novém… (více)

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

29.08.2017

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

16.06.2017

Ačkoliv o tom ještě spousta lidí neví, francouzský hit Nedotknutelní se opravdu dočkal remakeu. Divokou roli Omara Sye převzal Kevin Hart (Centrální inteligence) a místo Françoise Cluzeta se na… (více)