Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Johny_fork
  ****

  Poctivá krimi s charismatickým hlavním hrdinou, jež má navíc téměř dokumentární hodnotu a daří se jí zachytit atmosféru doby, ve které se odehrává. Takové filmy mám rád.(20.11.2016)

 • ilemas
  ***

  Perníkový táta a Narcos se mi líbí mnohem víc. Na tomto filmu mě zaujala spíše velmi riskantní a nevděčná práce agentů, když se sblíží s lidmi byť kriminálníky a následně je musí zradit. Chápu, že to tak musí být, ale měl jsem z toho jakýsi divný pocit. Skvělý film, který mi zůstane dlouho ležet v hlavě, jen by to chtělo trochu větší šmrnc.(11.12.2016)

 • kaylin
  ****

  Bryan Cranston zase dokazuje, jak je velkým hercem a jak dovede svými schopnostmi ohromit. V první chvíli jsem mu jeho postavu vůbec nevěřil, ale stačilo, aby příběh trochu plynul, a všechno bylo jinak. Je zde jasnou hvězdou, ale nestrhává na sebe nutně pozornost, je hvězdou pro příběh, který bohužel ke konci vyznívá trochu obyčejně.(4.10.2016)

 • Sfinkter
  *****

  Začíná se mi líbit, jakým stylem točí Hollywood v posledních letech dobové kriminální pecky.(30.12.2016)

 • Fíla
  *****

  Pro mě skvělá záležitost! Diane Kruger na jedničku a Bryan Cranston také skvěle. Film má velice dobré tempo, nenudí Vás. Ani dialogy a ani tím, co se zrovna děje v akci. Neříkám, že se jedná o film, na vrcholu, ale říkám, že se jedná o film, který je srovnatelný se špičkou. Role infiltrátora, musí být neskutečně těžká. Jedna chyba, jedno chybné slovo, jeden chybný moment a může být po Vás. Pablo Escobar si nejspíš myslel, že je drsňák, ale ve skutečnosti, je pro mě drsňák Robert "Bob" Mazur. Muž, který se dokázal vměstnat i s trochou potřebného štěstí, mezi drogové bosse, spadající pod Pabla Escobara. Zde, sehrál Bryan s Diane Kruger vynikající dvojici. Zpočátku se mi esteticky nezdálo, že se Ti dva k sobě hodí, to ale vynahradili svými hereckými výkony. Nádherná Diane a zkušený Bryan. Ono se to nedá srovnávat s filmy, jako jsou Kokain. Zde se jedná o film, který nám ukáže, pohled z druhé strany a tohle dílo, se velmi povedlo.(19.2.2017)

 • - Filmovanie snímky prebiehalo predovšetkým na Floride v meste Tampa, v kalifornskom San Diegu, či na viacerých miestach v Londýne a jeho okolí. Natáčalo sa aj na britskom letisku Dunsfold Aerodrome, ktoré vybudovala kanadská armáda počas 2. sv. vojny. (MikaelSVK)

 • - Bryan Cranston stvárňuje vo filme Infiltrátor (2016) agenta Roberta Mazura, ktorý bojuje proti drogám. Paradoxne sa preslávil rolou zo seriálu Perníkový tatko (2008), kde čoby Walter White s drogami obchoduje. (Hexicek)

 • - Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace