Reklama

Reklama

Federální agent Robert "Bob" Mazur (Bryan Cranston) se v 80. letech dostal v utajení dál než kdo před ním, když pronikl do srdce drogového kartelu samotného Pabla Escobara. Pod krycím jménem Bob Musella se stal stal klíčovou osobou při praní špinavých peněz a spolu s dvěma dalšími tajnými agenty (Diane Kruger, John Leguizamo) riskoval život, aby vybudoval solidní případ a přivedl co nejvíc drogových baronů před soud. Obklopen násilím a korupcí, Mazur se musí dostat do přízně Escobarovy pravé ruky, Roberta Alcaina (Benjamin Bratt) a přitom neudělat jediný chybný krok. (Magic Box)

(více)

Videa (30)

Trailer 2

Recenze (193)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

S ohledem na společnost o které film pojednává jsem čekal trošku jinou dávku než takovýto čajíček. Pár scén napovědělo, kudy se měl ubírat celý film, aby bylo napětí tak husté že by se dalo krájet, ale tady to rozkrájel Brad Furman dřív než bylo třeba. Víc Dianky by taky neškodilo, ale to je spíš osobní záležitost. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Musíš s nima hrát, musíš s nima chlastat, musíš s nima šoustat. Jen tak si získáš jejich důvěru." To nezní jako úplně nezajímavá pracovní nabídka, ale nejsem si zcela jist, jestli si ji pan Bob dokázal skutečně užít. Mně to vyšlo tak napůl, protože spojení drogových gangů, bankéřů a CIA mi nikdy moc nevonělo. Na druhou stranu Bobovo seznámení se svou budoucí nekomplikovanou snoubenku, zúčtování s pinglem při oslavě výročí s manželkou nebo vygradování závěrečné svatby mě pobavilo i bez kokainu v nose. Takže pokud pro mne někdo má nabídku na infiltraci do nějakého drogového gangu, tak mi ji neváhejte předložit, protože já "hrozně rád" ztrácím soukromí, ohrožuju rodinu a paktuju se s movitými zmetky. Díky, že to dělá někdo za mě. ()

Reklama

Radek99 

všechny recenze uživatele

Téměř dokonalý celovečerní kříženec vynikajících drogových seriálů Narcos a Breaking Bad s akcentovaným rozměrem dvojakosti a citové angažovanosti infiltračního nasazení z legendárního Krycího jména Donnie Brasco. Brad Furman je schopný režisér, což dokázal už třeba v atmosférou trochu podobném Obhájci, i nyní natočil staromilsky pojatý thriller (odkazující na to nejlepší ze Scorseseho), který skvěle dokresluje výše zmíněná audiovizuální díla. Bryan Cranston po neméně vynikajícím hereckém výkonu v Trumbovi znovu přesvědčivě ztvárnil part hrdiny s předobrazem ve skutečném světě, už od časů Perníkového táty je to můj oblíbený herec. Skvělé řemeslo, silný ,,drajv"... Tohle je film pro dospělého a jsem rád, že se v záplavě těch teenagersky cílených limonád podobný druh filmů ještě vůbec točí. Jen osobní douška - Pabla Escobara už by odteď měl hrát ve všech filmech výhradně jen Wagner Moura :-) ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,MYSLÍM, ŽE TO DĚLÁME OBRÁCENĚ. SLEDUJEME DROGY, ABYCHOM SE DOSTALI K TĚM GRÁZLŮM. CO KDYBYCHOM SLEDOVALI PENÍZE?...“ /// Vyprávění, který je (asi věrně) podobný týhle práci – trpělivou prací a malými krůčky pronikáme hloub a hloub k velkým rybám, který se podíleli na praní prachů pro Escobara. Oproti Narcos slabota. Možná trochu lepší než Black Mass. Baví mě hlavně přehlídka toho, na co všechno musíte mít v jistý chvíli žaludek. Film pro fandy drogový kinematografie. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Autobiografii Roberta Mazura „The Infiltrator: My Secret Life Inside the Dirty Banks Behind Pablo Escobar's Medellín Cartel“, kterou napsal v roce 2009, neznám. 2.) Peru prachy pro Vietnamce. 3.) Thx za titule „setoss0“ a „majo0007“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Neznášam obleky. Vyzerám v nich ako čašník.“ – „Tak mi dones kávu.“ – „Smotanu mám pri sebe.“ Páčilo sa mi, že to bolo cielené na dospelého diváka, ale miestami slušná nuda. Herci dobrí (ale spomedzi celej tej strašnej vážnosti ma nakoniec aj tak najviac bavil blázon John Leguizamo, ktorého hláška o Shakespearovi pobaví každého, kto vie, v čom kedysi hral). Retro osemdesiatková atmosféra tiež. Viacero scén super. Niektoré veci nesedia (spočiatku kladený dôraz na postavy, ktoré nakoniec do príbehu nič nevnesú a na dlhé obdobia miznú z plátna). A nepochopil som, prečo hneď nenabonzoval obsah kufríka, keď videl, čo je vnútri. A keďže sme s pani manželkou pár týždňov predtým videli Barry Seala s Cruiseom, potešila nás zmienka o ňom. ()

Galerie (101)

Zajímavosti (9)

  • Soukromé letadlo ve filmu je Learjet 40 (první let 5 .9. 2002), nebo Learjet 45 (první let 7. 10. 1995). Film se ale odehrává v roce 1985. (vojacekr)
  • Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)
  • Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)

Reklama

Reklama