Bohovské téma drog a příběh kde se mihne i ten nejpovolanější z nejpovolanějších - látka jak stvořená pro epický, nebo alespoň hodnotný film. Proto je velká škoda, že The infiltrator vypadá spíše než prvotřídní pecka jako hrdý zástupce rohových dvd půjčoven, kterého si budou půjčovat jen skalní fandové žánru. Mít to lepší layout, kultivovanější, epičtější zpracování a ostřejší tempo, určitě by to bylo mnohem zábavnější. O chlup lepší, než ultraprůser Black Mass, ale z dost podobného těsta s podobnými neduhy.(15.10.2016)

Bryan Cranston zase dokazuje, jak je velkým hercem a jak dovede svými schopnostmi ohromit. V první chvíli jsem mu jeho postavu vůbec nevěřil, ale stačilo, aby příběh trochu plynul, a všechno bylo jinak. Je zde jasnou hvězdou, ale nestrhává na sebe nutně pozornost, je hvězdou pro příběh, který bohužel ke konci vyznívá trochu obyčejně.(4.10.2016)

Co k tomu dodat.Průměrnej rejža Fuhrman dostal do obhájce něco,co se mu už v dalších filmech nepovedlo.Atmosféru,překvapení,a hlavně parádní hlavní postavu,navíc s ksichtem M.McConaugheyho,a to se to pak natáčí..Infiltrátor je pomalej,ukecanej,tři napětí připomínající scény,jinak k zapamatování nic.Tyhle filmy podle knih jsou šedivý jak současný zimní dny.50%.(5.2.2017)

Kurvadrát, to bylo ale krimidrámo. No jo, B. Cranston má zkušenosti s filmovýma drogama už z Breaking Bad a teď si střihl hlavní roli v dalším takovým počinu. A aby toho nebylo málo, tak si to i zprodukoval. Proč taky ne, že?! Role mu sedí, hraje to perfektně a divák mu tak může věřit každý slovo. Mně to vůbec nepřišlo dlouhý, jak tady někteří popisujou, naopak jsem se u toho nenudil. A že to nemělo akčnější spád? No jasně, ono taky infiltrovat nějakej gang není asi hračka na pár týdnů, takže to s hlavním hrdinou projdeme pěkně postupně, až do samýho závěru, kde už stačí říct jen: "Game over." Obdivuju tyhle lidi, kteří v reálu tuto práci dělají. Musí to být šílenej dvojí život a k tomu mít ještě rodinu, to je celkem hardcore. Mě to bavilo, nemůžu si stěžovat.(4.11.2016)

Překvapení ze Student Agency! Hodný family man Bryan Cranston musí jít undercover z domku na předměstí do prostředí úplně mimo jeho ligu, mezi drogové boháče v ohromných vilách a zabijáky, co střílí bez ptaní. Je to takové hollywoodsky uhlazené, takže všichni agenti jsou hrozně schopní a nedělají chyby, neexistuje policejní byrokracie a i nejtvrdší mafiósové jsou vlastně v pohodě pánové... takže pokud jste viděli Narcos, bude vám to připadat možná až moc sluníčkově milé. Ale je to svižné, zábavné a napínavé, takže jako příjemný, po srsti hladící thriller dobrá volba.(21.12.2017)

• - Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)

• - Film se odehrává v roce 1985, ale v bowlingové herně je možné vidět automatické počítadlo skóre, které se poprvé objevilo až v 90. letech. (vojacekr)

• - Spoiler: Na svatbě během zatýkání je možné vidět kriminalisty se psy. Ve skutečnosti však celní úřad (U.S. Customs Service) v USA při zatýkání psy nikdy nepoužívá. Psi jsou nápomocni pouze u vyhledávání (narkotik, kontrabandu). (vojacekr)