Veľmi pôsobivý film, plný inteligentného humoru medzi riadkami, opäť skvelého Cranstona a všemožných praktík, či už na strane kartelu ale fízlov. Isto to niekomu príde nudné, ten to zjavne nepochopil a neprecítil. Plno rôznych charakterov, zaujímavých udalostí, vymazlenej kamery a krásnych exteriérov. 4 z 5(16.12.2016)

Trefa téměř do černého. Potom, co jsem nedávno s otevřenou hubou odsledoval brilantní Narcos, jsem naštěstí narazil na tento nový film, který si opět bere do úst medelínskou tématiku a mafii narkobaronů kolem epochálního Pavla Eskobarů. Je mi jasné, že si budu muset výhledově udělat čas a nakoukat celého Perníkového dědka, jelikož Bryan Cranston, to je opravdu třída a je vidět, že do drogové tématiky zapadá jak zadek do hrnce. Filmu prakticky nemohu nic vytknout, to stoupající napětí se dá krájet a člověk si jenom říká, kdy to těm nastrčeným agentům přestanou kolumbijci a jejich podplacené přátelé žrát. A to je asi právě jediné zrnko pochybnosti na celém filmu - Pan Musella se do kartelu dostal jako když louskne prstem a co nevidět se začal stýkat pomalu s Escobarem, ta rychle získaná důvěryhodnost mi trošku neseděla, jinak ale pecka ve svém oboru. I Benjamin Bratt už přechodil pubertu a dokazuje, že si dokáže střihnout jednu z pravých končetin největšího drogového bosse všech dob hodně uvěřitelně................moje hodnocení = 8 z 10.(18.11.2016)

Kurvadrát, to bylo ale krimidrámo. No jo, B. Cranston má zkušenosti s filmovýma drogama už z Breaking Bad a teď si střihl hlavní roli v dalším takovým počinu. A aby toho nebylo málo, tak si to i zprodukoval. Proč taky ne, že?! Role mu sedí, hraje to perfektně a divák mu tak může věřit každý slovo. Mně to vůbec nepřišlo dlouhý, jak tady někteří popisujou, naopak jsem se u toho nenudil. A že to nemělo akčnější spád? No jasně, ono taky infiltrovat nějakej gang není asi hračka na pár týdnů, takže to s hlavním hrdinou projdeme pěkně postupně, až do samýho závěru, kde už stačí říct jen: "Game over." Obdivuju tyhle lidi, kteří v reálu tuto práci dělají. Musí to být šílenej dvojí život a k tomu mít ještě rodinu, to je celkem hardcore. Mě to bavilo, nemůžu si stěžovat.(4.11.2016)

,,MYSLÍM, ŽE TO DĚLÁME OBRÁCENĚ. SLEDUJEME DROGY, ABYCHOM SE DOSTALI K TĚM GRÁZLŮM. CO KDYBYCHOM SLEDOVALI PENÍZE?...“ /// Vyprávění, který je (asi věrně) podobný týhle práci – trpělivou prací a malými krůčky pronikáme hloub a hloub k velkým rybám, který se podíleli na praní prachů pro Escobara. Oproti Narcos slabota. Možná trochu lepší než Black Mass. Baví mě hlavně přehlídka toho, na co všechno musíte mít v jistý chvíli žaludek. Film pro fandy drogový kinematografie. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Autobiografii Roberta Mazura „The Infiltrator: My Secret Life Inside the Dirty Banks Behind Pablo Escobar's Medellín Cartel“, kterou napsal v roce 2009, neznám. 2.) Peru prachy pro Vietnamce. 3.) Thx za titule „setoss0“ a „majo0007“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(3.1.2017)

Co k tomu dodat.Průměrnej rejža Fuhrman dostal do obhájce něco,co se mu už v dalších filmech nepovedlo.Atmosféru,překvapení,a hlavně parádní hlavní postavu,navíc s ksichtem M.McConaugheyho,a to se to pak natáčí..Infiltrátor je pomalej,ukecanej,tři napětí připomínající scény,jinak k zapamatování nic.Tyhle filmy podle knih jsou šedivý jak současný zimní dny.50%.(5.2.2017)

• - Film se odehrává v roce 1985 a na jedné prodejně lze vidět logo „Lotto“. Loterii bylo možné na Floridě poprvé vsadit až v roce 1988. (vojacekr)

• - Soukromé letadlo ve filmu je Learjet 40 (první let 5 .9. 2002), nebo Learjet 45 (první let 7. 10. 1995). Film se ale odehrává v roce 1985. (vojacekr)

• - Filmovanie snímky prebiehalo predovšetkým na Floride v meste Tampa, v kalifornskom San Diegu, či na viacerých miestach v Londýne a jeho okolí. Natáčalo sa aj na britskom letisku Dunsfold Aerodrome, ktoré vybudovala kanadská armáda počas 2. sv. vojny. (MikaelSVK)