Kurvadrát, to bylo ale krimidrámo. No jo, B. Cranston má zkušenosti s filmovýma drogama už z Breaking Bad a teď si střihl hlavní roli v dalším takovým počinu. A aby toho nebylo málo, tak si to i zprodukoval. Proč taky ne, že?! Role mu sedí, hraje to perfektně a divák mu tak může věřit každý slovo. Mně to vůbec nepřišlo dlouhý, jak tady někteří popisujou, naopak jsem se u toho nenudil. A že to nemělo akčnější spád? No jasně, ono taky infiltrovat nějakej gang není asi hračka na pár týdnů, takže to s hlavním hrdinou projdeme pěkně postupně, až do samýho závěru, kde už stačí říct jen: "Game over." Obdivuju tyhle lidi, kteří v reálu tuto práci dělají. Musí to být šílenej dvojí život a k tomu mít ještě rodinu, to je celkem hardcore. Mě to bavilo, nemůžu si stěžovat.(4.11.2016)

Bryan je teď v kurzu, to se musí nechat. Nejsou to sice nějaké megahity, ale povětšinou filmy, které (hlavně) díky němu zůstanou dlouhou v paměti. Tentokrát jako agent FBI na stopě kolumbijského drogového kartelu, který v 80. letech byl asi nejmocnější na světě. Ale když nastoupí "Bob" není jisté nic, pro nikoho na světě, ani ta veselka na konci, kde jsem úplně zapomněl na Diane, jak jsem jí dřív nemusel. Asi už stárnu, každopádně téhle vydařené výpravě s výbornou hudbou odpouštím i tenhle, pro mě dříve velmi důležitý detail.(6.11.2016)

Nemám pochybnosti o tom, že je Bryan Cranston výborným hercem, ale tady jsem mu tu roli prostě nevěřil. Jeho Bobovi chybí charisma, proplouvání světem drog působí strašně jednoduše. Celou dobu jsem přitom měl pocit, že něco nehraje. Možná je to scénářem nebo způsobem vyprávění, který třeba za seriálem Narcos o parník zaostává, ale The Infiltrator v mých očích z průměru nijak nevybočuje, i když v některých pasážích dokáže výborně zabavit. Pomyslné body navíc za příjemnou roli Diane Kruger.(21.10.2017)

Překvapení ze Student Agency! Hodný family man Bryan Cranston musí jít undercover z domku na předměstí do prostředí úplně mimo jeho ligu, mezi drogové boháče v ohromných vilách a zabijáky, co střílí bez ptaní. Je to takové hollywoodsky uhlazené, takže všichni agenti jsou hrozně schopní a nedělají chyby, neexistuje policejní byrokracie a i nejtvrdší mafiósové jsou vlastně v pohodě pánové... takže pokud jste viděli Narcos, bude vám to připadat možná až moc sluníčkově milé. Ale je to svižné, zábavné a napínavé, takže jako příjemný, po srsti hladící thriller dobrá volba.(21.12.2017)

• Zeebonk

Nerad bych si tahal info z prdele, ale po třitisícech filmech jsem došel určitému poznatku a ten je, že začátek, prostředek a konec je kurevsky důležitý faktor ve výtvorech jakéhokoli příběhového ražení. Každý dobrý film musí mít začátek, prostředek a konec či se aspoň skládat z pidizačátků, pidiprostředků a pidikonců. Když už se na to nějaký sebevědomí jožin rozhodne vysrat a dát tak sbohem gradaci děje, tak by si měl být setsakramenstky jistý, že byl políbený genialitou. Takoví tvůrci bezesporu existují. U nich se však všechny filmové aspekty snoubí v tak jiskřivé a koulelechtající symbióze, až má divák na ptáku, jestli dějová linka stoupá nebo jede vodorovně. Jeden příklad za všechny je Paul Thomas Anderson. Čímž se také menší oklikou dostávám k tomuto snímku. Mít to začátek, prostředek a konec, tak ho s neutrálním pocitem slupnu a za týden ho bezbolestně zapomenu. Takhle jsem však poměrně nasranej, na jazyk se mi dere výraz "rozbředlá sračka" a s nechutí si uvědomuju, o kolik života jsem v těch dvou hodinách přišel. Jo, robzředlá sračka je poměrně výstižné označení - rozbředlá sračka, kde tak hezky hrál Bryan Cranston.(22.10.2016)

• - Filmovanie snímky prebiehalo predovšetkým na Floride v meste Tampa, v kalifornskom San Diegu, či na viacerých miestach v Londýne a jeho okolí. Natáčalo sa aj na britskom letisku Dunsfold Aerodrome, ktoré vybudovala kanadská armáda počas 2. sv. vojny. (MikaelSVK)

• - Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)

• - Bryan Cranston stvárňuje vo filme Infiltrátor (2016) agenta Roberta Mazura, ktorý bojuje proti drogám. Paradoxne sa preslávil rolou zo seriálu Perníkový tatko (2008), kde čoby Walter White s drogami obchoduje. (Hexicek)