Trefa téměř do černého. Potom, co jsem nedávno s otevřenou hubou odsledoval brilantní Narcos, jsem naštěstí narazil na tento nový film, který si opět bere do úst medelínskou tématiku a mafii narkobaronů kolem epochálního Pavla Eskobarů. Je mi jasné, že si budu muset výhledově udělat čas a nakoukat celého Perníkového dědka, jelikož Bryan Cranston, to je opravdu třída a je vidět, že do drogové tématiky zapadá jak zadek do hrnce. Filmu prakticky nemohu nic vytknout, to stoupající napětí se dá krájet a člověk si jenom říká, kdy to těm nastrčeným agentům přestanou kolumbijci a jejich podplacené přátelé žrát. A to je asi právě jediné zrnko pochybnosti na celém filmu - Pan Musella se do kartelu dostal jako když louskne prstem a co nevidět se začal stýkat pomalu s Escobarem, ta rychle získaná důvěryhodnost mi trošku neseděla, jinak ale pecka ve svém oboru. I Benjamin Bratt už přechodil pubertu a dokazuje, že si dokáže střihnout jednu z pravých končetin největšího drogového bosse všech dob hodně uvěřitelně................moje hodnocení = 8 z 10.(18.11.2016)

Rozpočet $28miliónovTržby USA $15,436,808Tržby Celosvetovo $21,000,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ príbeh témou zaujímavý aj obsadenie dobré ale nemá to ako celok patričné grády, ktoré by si to zaslúžilo /55%/(6.1.2017)

Infiltrátor si podle mě zasluhuje daleko lepší hodnocení než zdejších dvaasedmdesát procent. Před zhlédnutím bych si netroufal říct, že by mě takový film normálně svým zpracováním mohl totálně odrovnat, ale toho přesně tento snímek docílil. Nedávno jsem viděl od Furmana Obhájce, a tak jsem si musel pustit další jeho výtvor. Atmosféra osmdesátek je skvěle vytvořená, nepřišlo mi to vůbec umělé, ba právě naopak z toho vanula opravdová realita tehdejší doby. V hlavní roli Bryan Cranston, který by za takový výkon zasloužil zlatou sošku. Ono celkově herci zde byli perfektní, nikdo nepřehrával, všichni se zhostili svých daných rolí výborně. Bylo neuvěřitelné sledovat, čím si opravdový agent musel projít. V některých chvílích jsem už opravdu nedokázal pochopit, jak jen ten člověk dokázal udržet kamennou tvář a na vše tak rychle reagoval bez sebemenšího zaváhání. Za to nemůžu jinak než smeknout. Akčních scén tady pár sice je, ale je to hlavně o dialozích. Nejlepšími momenty filmu jsou bezesporu ty chvíle, při kterých byl hlavní hrdina málem prozrazen (vím to, protože z nich šel mráz po zádech a člověk si uvědomoval to nepříjemné napětí ve vzduchu, které se mohlo zničehonic změnit v totální masakr). Jeden z nejlepších počinů tohoto roku. Za mě dávám 90 %(8.2.2017)

• Aljak

Takéto gangsterské krimi-drámy moc nemusím, ale tento námet bol pre mňa dostatočným lákadlom, aby som sa na to pozrel. Ale nejako som sa v tom celom dejovom rámci strácal a miestami nebolo ani jasné, kto je vlastne kto a akú rolu v tom celom zohráva. Samozrejme, tie hlavné postavy boli jasné a ľahko identifikovateľné. Ale celkovo ten štýl mi akosi nesedel a nedokázal udržať moju pozornosť. Bolo to zdĺhavé a niektoré scény prehľadnosť skôr komplikovali ako zlepšovali. Najlepšia bola scénka keď bol Bob na výročnej večery so svojou ženou a doniesli tú tortu :D(28.12.2016)

Téměř dokonalý celovečerní kříženec vynikajících drogových seriálů Narcos a Breaking Bad s akcentovaným rozměrem dvojakosti a citové angažovanosti infiltračního nasazení z legendárního Krycího jména Donnie Brasco. Brad Furman je schopný režisér, což dokázal už třeba v atmosférou trochu podobném Obhájci, i nyní natočil staromilsky pojatý thriller (odkazující na to nejlepší ze Scorseseho), který skvěle dokresluje výše zmíněná audiovizuální díla. Bryan Cranston po neméně vynikajícím hereckém výkonu v Trumbovi znovu přesvědčivě ztvárnil part hrdiny s předobrazem ve skutečném světě, už od časů Perníkového táty je to můj oblíbený herec. Skvělé řemeslo, silný ,,drajv"... Tohle je film pro dospělého a jsem rád, že se v záplavě těch teenagersky cílených limonád podobný druh filmů ještě vůbec točí. Jen osobní douška - Pabla Escobara už by odteď měl hrát ve všech filmech výhradně jen Wagner Moura :-)(16.10.2016)

• - Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)

• - Bryan Cranston stvárňuje vo filme Infiltrátor (2016) agenta Roberta Mazura, ktorý bojuje proti drogám. Paradoxne sa preslávil rolou zo seriálu Perníkový tatko (2008), kde čoby Walter White s drogami obchoduje. (Hexicek)

• - Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r.1978). (kellne)