Síce absolútne rutinne nakrútený triler na motívy skutočných udalostí, ale téma je natoľko silná, že to stačí. Réžia necháva priestor pre hercov a Cranston s Leguizamom, ale aj Brettom sa vyfarbili v tom najlepšom svetle. Téma rozpadu rodiny na dvoch príkladoch nevyrušuje a neprebíja boj proti organizovanému zločinu. Infiltrátor krásne ukazuje, aké obrovské riziko na seba berú títo radoví zamestnanci, ktorých komanduje nejaká milf šéfka ako boss zamestnancov Tesca. Film navyše pôsobí aj vo svetle záverečného zhrnutia skutočnosti, akoby si vystačil iba s reálnymi faktami. Asi to nebude úplne pravda, ale aspoň si môžeme povedať, že sme po jeho pozretí o niečo múdrejší.(22.7.2017)

Infiltrátor není špatný film, ale není ani nějak extrémně dobrý. Asi největším trnem v oku je to, že i když film pojednává o něčem zajímavém, tak alespoň mně to přijde jako houpání se sem a tam. Nějaký zjišťování informací tady. Nějaké to napráskání zde. Člověku z toho po pár minutách začne jít hlava kolem. Asi hlavní důvod, proč jsem vlastně na toto vůbec koukal byla touha vidět v nějaké té další roli Bryana Cranstona. Ale to už podle mě dopadlo mnohem více Proč právě on? a nebo All the Way. To jsou filmy, co bez pochyby stojí za zmínku.(20.3.2017)

Podobné téma i retro-styl jako narcos. Oproti výpravné sérii působí jako jednohubka. Spatřit světlo světa v době, kdy narcos ještě nebyly, určitě by upoutalo větší pozornost. Tento film není vůbec špatné, jen ve srovnání s narcos bledne a brzo zapadne v zapomnění. Koukám že komentář spíše o narcos :). 3,5*(11.1.2017)

Pro mě skvělá záležitost! Diane Kruger na jedničku a Bryan Cranston také skvěle. Film má velice dobré tempo, nenudí Vás. Ani dialogy a ani tím, co se zrovna děje v akci. Neříkám, že se jedná o film, na vrcholu, ale říkám, že se jedná o film, který je srovnatelný se špičkou. Role infiltrátora, musí být neskutečně těžká. Jedna chyba, jedno chybné slovo, jeden chybný moment a může být po Vás. Pablo Escobar si nejspíš myslel, že je drsňák, ale ve skutečnosti, je pro mě drsňák Robert "Bob" Mazur. Muž, který se dokázal vměstnat i s trochou potřebného štěstí, mezi drogové bosse, spadající pod Pabla Escobara. Zde, sehrál Bryan s Diane Kruger vynikající dvojici. Zpočátku se mi esteticky nezdálo, že se Ti dva k sobě hodí, to ale vynahradili svými hereckými výkony. Nádherná Diane a zkušený Bryan. Ono se to nedá srovnávat s filmy, jako jsou Kokain. Zde se jedná o film, který nám ukáže, pohled z druhé strany a tohle dílo, se velmi povedlo.(19.2.2017)

Je to napínavé, je to hodně hra o život. Jak tu bylo psáno a ve filmu řečeno - v tomto případě, aby se člověk dostal k "nim" jak je nejblíže možné - je potřeba žít jako oni..se vším všudy. Byla to síla, kdy jsem většinu filmu seděla napnutá jako struna, děsila jsem se každého výstřelu a mrtvoly se hromadily kde se dalo :D :D Scéna s kufříkem a zfetovaným stále bíle oháknutým týpkem - tak to jsem nedala :D Musela jsem to na chvilku stopnout, páč jsem se děsila co se stane dál :D :D Cranston byl super :) Ale nebyla jsem si úplně jistá, zdali není na danou roli až moc starý a nepůsobil na mě až moc přesvědčivě...ale za to Bratt - ten mě tak skvěle překvapil :)(26.8.2017)

• - Film se odehrává v roce 1985, ale v bowlingové herně je možné vidět automatické počítadlo skóre, které se poprvé objevilo až v 90. letech. (vojacekr)

• - Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)

• - Spoiler: Na svatbě během zatýkání je možné vidět kriminalisty se psy. Ve skutečnosti však celní úřad (U.S. Customs Service) v USA při zatýkání psy nikdy nepoužívá. Psi jsou nápomocni pouze u vyhledávání (narkotik, kontrabandu). (vojacekr)