Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Happens
  ***

  Dvojí život federálního agenta stojí nervy a vztahy všechny jeho blízké.. Ve výsledku i ty z druhého břehu. Je to takový nabitý snímek, který se snaží být dobrý jako Narcos, ale to jen nedaří se. Po shlédnutí mám rozmazanou stopu jakéhosi krimi akčního snímku. Nic zapamatování hodného.(30.4.2017)

 • Spiker01
  ****

  Bryan Cranston s dobrým režijním vedením uhraje všecko. Už po prvním plakátu, kde vypadá jako Stan Lee, jsem očekával utajenou pecku, ke které se mnoho lidí nedostane a musim říct, že už kvůli závěrečnému mega bustu a sličné Diane Kruger to rozhodně stojí za to vidět. Nebezpečně se film opírá o téma Narcos, ale don Pablo se tu naštěstí jenom mihne a Infiltrátor tak stojí na vlastních nohou. O to víc mě to ale láká s blížící se třetí řadou pustit i do onoho seriálu.(20.8.2017)

 • Enšpígl
  ***

  S ohledem na společnost o které film pojednává jsem čekal trošku jinou dávku než takovýto čajíček. Pár scén napovědělo, kudy se měl ubírat celý film, aby bylo napětí tak husté že by se dalo krájet, ale tady to rozkrájel Brad Furman dřív než bylo třeba. Víc Dianky by taky neškodilo, ale to je spíš osobní záležitost.(5.1.2018)

 • Aljak
  **

  Takéto gangsterské krimi-drámy moc nemusím, ale tento námet bol pre mňa dostatočným lákadlom, aby som sa na to pozrel. Ale nejako som sa v tom celom dejovom rámci strácal a miestami nebolo ani jasné, kto je vlastne kto a akú rolu v tom celom zohráva. Samozrejme, tie hlavné postavy boli jasné a ľahko identifikovateľné. Ale celkovo ten štýl mi akosi nesedel a nedokázal udržať moju pozornosť. Bolo to zdĺhavé a niektoré scény prehľadnosť skôr komplikovali ako zlepšovali. Najlepšia bola scénka keď bol Bob na výročnej večery so svojou ženou a doniesli tú tortu :D(28.12.2016)

 • T2
  ***

  Rozpočet $28miliónovTržby USA $15,436,808Tržby Celosvetovo $21,000,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ príbeh témou zaujímavý aj obsadenie dobré ale nemá to ako celok patričné grády, ktoré by si to zaslúžilo /55%/(6.1.2017)

 • - Spoiler: Na svatbě během zatýkání je možné vidět kriminalisty se psy. Ve skutečnosti však celní úřad (U.S. Customs Service) v USA při zatýkání psy nikdy nepoužívá. Psi jsou nápomocni pouze u vyhledávání (narkotik, kontrabandu). (vojacekr)

 • - Film se odehrává v roce 1985 a na jedné prodejně lze vidět logo „Lotto“. Loterii bylo možné na Floridě poprvé vsadit až v roce 1988. (vojacekr)

 • - Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace