Bryan Cranston s dobrým režijním vedením uhraje všecko. Už po prvním plakátu, kde vypadá jako Stan Lee, jsem očekával utajenou pecku, ke které se mnoho lidí nedostane a musim říct, že už kvůli závěrečnému mega bustu a sličné Diane Kruger to rozhodně stojí za to vidět. Nebezpečně se film opírá o téma Narcos, ale don Pablo se tu naštěstí jenom mihne a Infiltrátor tak stojí na vlastních nohou. O to víc mě to ale láká s blížící se třetí řadou pustit i do onoho seriálu.(20.8.2017)

Slušně odvedená práce, jen se mě v podobných případech nedaří ztotožnit se s hlavními hrdiny... Z lidí, kteří se vetřou k vám do rodiny, berete je jako své nejbližší přátele, se nakonec vyklubou odporní fízlové, kterým nejde o nic jiného, než vás strčit do basy. Jinak jde o napínavý příběh s dobrými herci, kde se mně obzvlášť líbil Benjamin Bratt coby elegantní Roberto Alcaino.(24.5.2017)

„Neznášam obleky. Vyzerám v nich ako čašník.“ – „Tak mi dones kávu.“ – „Smotanu mám pri sebe.“ Páčilo sa mi, že to bolo cielené na dospelého diváka, ale miestami slušná nuda. Herci dobrí (ale spomedzi celej tej strašnej vážnosti ma nakoniec aj tak najviac bavil blázon John Leguizamo, ktorého hláška o Shakespearovi pobaví každého, kto vie, v čom kedysi hral). Retro osemdesiatková atmosféra tiež. Viacero scén super. Niektoré veci nesedia (spočiatku kladený dôraz na postavy, ktoré nakoniec do príbehu nič nevnesú a na dlhé obdobia miznú z plátna). A nepochopil som, prečo hneď nenabonzoval obsah kufríka, keď videl, čo je vnútri. A keďže sme s pani manželkou pár týždňov predtým videli Barry Seala s Cruiseom, potešila nás zmienka o ňom.(11.2.2018)

Bryan Cranston exceluje v tomto jinak průměrném a hodně nataženém snímku. The Infiltrator ve srovnání s jinými filmy podobného ražení těžce zaostává rozpočtem, umnějším scénářem či lepším dějovým spádem. Je to veliká škoda, jelikož toto téma zůstává atraktivní i po tolika letech a nesčetných filmových zpracováních. Tak snad příště Brade Furmane - pořád totiž věřím, že Lincoln Lawyer nebyl pouhá šťastná náhoda!(12.10.2016)

Infiltrátor? Skôr Terminátor. Teda aspoň čo sa oceľových nervov hlavnej postavy týka. Myslím, že skutočnosť bola o poznanie iná, ale ako krajne nepohodlný výlet do sveta operácií v utajení to bolo dostatočne strhujúce na to, aby som tie štyri vypálil. Zvlášť pri takomto obsadení, ktorému okrem sympaťáka Cranstona vládne Diane Kruger. Tá definitívne potvrdzuje svoj talent, chcelo by to zasypať ju dramaticky vďačnými úlohami.(5.12.2016)

• - Film se odehrává v roce 1985 a na jedné prodejně lze vidět logo „Lotto“. Loterii bylo možné na Floridě poprvé vsadit až v roce 1988. (vojacekr)

• - Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)

• - Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)