Pro mě skvělá záležitost! Diane Kruger na jedničku a Bryan Cranston také skvěle. Film má velice dobré tempo, nenudí Vás. Ani dialogy a ani tím, co se zrovna děje v akci. Neříkám, že se jedná o film, na vrcholu, ale říkám, že se jedná o film, který je srovnatelný se špičkou. Role infiltrátora, musí být neskutečně těžká. Jedna chyba, jedno chybné slovo, jeden chybný moment a může být po Vás. Pablo Escobar si nejspíš myslel, že je drsňák, ale ve skutečnosti, je pro mě drsňák Robert "Bob" Mazur. Muž, který se dokázal vměstnat i s trochou potřebného štěstí, mezi drogové bosse, spadající pod Pabla Escobara. Zde, sehrál Bryan s Diane Kruger vynikající dvojici. Zpočátku se mi esteticky nezdálo, že se Ti dva k sobě hodí, to ale vynahradili svými hereckými výkony. Nádherná Diane a zkušený Bryan. Ono se to nedá srovnávat s filmy, jako jsou Kokain. Zde se jedná o film, který nám ukáže, pohled z druhé strany a tohle dílo, se velmi povedlo.(19.2.2017)

Kurvadrát, to bylo ale krimidrámo. No jo, B. Cranston má zkušenosti s filmovýma drogama už z Breaking Bad a teď si střihl hlavní roli v dalším takovým počinu. A aby toho nebylo málo, tak si to i zprodukoval. Proč taky ne, že?! Role mu sedí, hraje to perfektně a divák mu tak může věřit každý slovo. Mně to vůbec nepřišlo dlouhý, jak tady někteří popisujou, naopak jsem se u toho nenudil. A že to nemělo akčnější spád? No jasně, ono taky infiltrovat nějakej gang není asi hračka na pár týdnů, takže to s hlavním hrdinou projdeme pěkně postupně, až do samýho závěru, kde už stačí říct jen: "Game over." Obdivuju tyhle lidi, kteří v reálu tuto práci dělají. Musí to být šílenej dvojí život a k tomu mít ještě rodinu, to je celkem hardcore. Mě to bavilo, nemůžu si stěžovat.(4.11.2016)

Infiltrátor je nenáročný mix všetkých gangsteriek z 80. a 90. rokov, ktorý sa viac sústredí na hlavnú postavu, politiku, vnútorné vzťahy medzi kriminálnikmi a nie na vraždy, zvrhlosti a brutálnosti. Nič veľké a prevratné sa nedeje, ale to čo tento film predvedie úplne stačí. Furman vie, že nie je Scorsese a ani nepotrebuje byť, vystačí si s vlastným štýlom vyrozprávania príbehu. A pokiaľ niekto čaká v tomto filme veľký konflikt a stret s Escobarom, bude sklamaný. Na to slúži Narcos.(5.11.2016)

Už som dlhšie nesledoval film s drogovou tématikou, naposledy asi Sicario, ale toto je vydarený film. Obsadenie skvelé, Meno B. Cranston som veľmi nepoznal, jeho seriál Perníkový tatko som nevidel. Po tomto si ho budem pamätať . J. Leguizamo to je klasika, jednoducho stávka na istotu. Má na tieto role všetky predpoklady, Tvár, pichľavé oči, rodený latino a jazyk mexicano, ten týpek hravo zapadne medzi bandu mafiánov a drogových dealerov. Film má mnoho napínavých scén, pretože hlavní hrdinovia nasadzujú svoj krk každý deň, a nikto netuší, ktorý môže byť ten posledný. Príbeh dobre dopĺňa i rodinná linka hlavného predstaviteľa i mladá "falošná nevesta" v podaní D. Kruger. Skutočná postava Roberta Mazura vraj bola na premiére filmu a vyjadril veľkú spokojnosť. Ja tiež. 80%.(18.4.2017)

,,MYSLÍM, ŽE TO DĚLÁME OBRÁCENĚ. SLEDUJEME DROGY, ABYCHOM SE DOSTALI K TĚM GRÁZLŮM. CO KDYBYCHOM SLEDOVALI PENÍZE?...“ /// Vyprávění, který je (asi věrně) podobný týhle práci – trpělivou prací a malými krůčky pronikáme hloub a hloub k velkým rybám, který se podíleli na praní prachů pro Escobara. Oproti Narcos slabota. Možná trochu lepší než Black Mass. Baví mě hlavně přehlídka toho, na co všechno musíte mít v jistý chvíli žaludek. Film pro fandy drogový kinematografie. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Autobiografii Roberta Mazura „The Infiltrator: My Secret Life Inside the Dirty Banks Behind Pablo Escobar's Medellín Cartel“, kterou napsal v roce 2009, neznám. 2.) Peru prachy pro Vietnamce. 3.) Thx za titule „setoss0“ a „majo0007“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(3.1.2017)

• - Film se odehrává v roce 1985, ale v bowlingové herně je možné vidět automatické počítadlo skóre, které se poprvé objevilo až v 90. letech. (vojacekr)

• - Bryan Cranston stvárňuje vo filme Infiltrátor (2016) agenta Roberta Mazura, ktorý bojuje proti drogám. Paradoxne sa preslávil rolou zo seriálu Perníkový tatko (2008), kde čoby Walter White s drogami obchoduje. (Hexicek)

• - Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)