Lazy87

Zajímavý příběh s dobrým hereckým obsazením. Bryan Cranston na druhé straně barykády. Být v jeho kůži asi bych si vzal tu bloncku a žil na hraně, jelikož to se nedělá. Ale super, už se docela těším až se dostanu k Narcos. ()

Montmorency

Souhlasím, že tomu jako ve správňáckým mafiánským filmu chybí pořádný napětí a grády - proplouvá to pomalu potichu až ke svatbě :-).....to by mi ještě tak nevadilo, jako spíše snaha tvůrců ukázat, jaký je agent Mazur úžasně starostlivý věrný milující manžel, otec, kolega a kamarád :-) ()

budejovice

Film podle skutečné události. Ukazuje, jak riskantní je dostat drogový gang. Nejvíc mě dostalo chování bank, že se něco takového fakt stalo. Já bych v přestrojení nedokázala ani pozdravit. Smekám před každým agentem, který bojuje za správnou věc. Napínavá podívaná až do konce, kde jsou fotky skutečných postav. ()

MaxPayne

Film je místy napínavý a hlavně zajímavý, ale bohužel jen pro obecenstvo, které se už o podobnou tématiku zajímalo. Takže pro fanoušky seriálu Narcos je film povinností. Bohužel si myslím, že divákům, kteří k tomuto tématu přichází prvně, film asi moc neřekne. ()

aneta105

Nemohu to napsat ani jinak: Na krimi film jsem čekala o hodnně víc, nejen, že jsem se nebavila ale ani nijak zvlášť mě neoslovilo skoro nic. Nejsem hater, ale takový druh filmů mě nebaví. A v tomto případě jsem sii řekla, že dám tomuto filmu šanci, a tou šancí jsem velice prodělala. 31% ()

tomkat

Šikovný vhled do toho, co vlastně znamenalo (znamená?) válčit za americké tajné služby s jihoamerickou narkomafií. Vhled všední, s pozorností k nedokonalostem na obou stranách barikády - a tedy uvěřitelný. Bonus - Diane Kruger opět přesvědčuje, že opravdu není jen bárbína na koukání. ()

mdf

Slušný film na téma infiltrace tajného poldy do zločineckého gangu,který se snaží být tak dobrý jako Narcos,ale až tak se mu to nedaří. ()

Blind307

...veľmi dobrý film...mňa oslovil na ****...napätie bolo veľmi slušné...viac scén bolo mrazivých na predstavu...fimy podľa skutočnej udalosti, ale aj filmy inšpirované skutočnými udalosťami sú skrátka silné...šok pri streľbe v aute tiež dokumentovalo na akej tenkej hrane sa dobro pohybuje voči zlu...kým dobro má mantinely správania sa, zlo ide absolútne...a film to vystihol dokonale...iste bolo tam aj klišé ako sľub poslednej práce pred dôchodkom manželke ma najskôr napadá, ale zase nebolo toho mnoho... ()

Ajbell

Síce ostatným mafiánkam nesiaha ani po pás, ale stále sa dalo na to pozerať. Keď ste ešte nevideli mafiánsky krimi film, tak ako začiatok ste zvolili správne. Pán Mazur je pekným príkladom boja za dobro aj napriek mnohým prekážkam. ()

AnnaSophia

Bryan Cranston asi našel své životní poslání; drogy. Myslím tím filmy s drogovou tematikou. Řemeslně je film zvládnutý na jedničku - snad jediné, co mě pobavilo, byly závěrečné fotky opravdových protagonistů (aneb můžete krásně porovnat bezvadnou vizáž amerických herců s reálnými lidmi). Na takový film bych se klidně nechala pozvat do kina na rande. ()

leafroller

Ač epicky dlouhý, dějově spíše komorní snímek, jehož jednotlivé epizody více než by objasňovaly a rozšiřovaly tok informací, spíše poukazují na prostředí a konflikty, kterým museli hrdinové čelit. A vzhledem k tomu, že lze myslím bez obav věřit sdělením o sumách, které boj s drogami stojí daňové poplatníky, nezbývá než ztotožnit se s názorem vyřčeným ve filmu Imigranti, že by možná bylo lepší a rozhodně levnější problém legalizovat. K drogám se dnes běžně dostanou i děti ze základních škol a z toho usuzuji, že policejní boj neudělal od 80. let, o nichž tento snímek vypráví, příliš velký pokrok. Jen nás to stálo miliony na úplatcích a šarádách. Bohužel staré myšlení, na kterém si dnes tak zakládáme, změníme jen velmi těžko. Škoda. K filmu samotnému snad jen toto: ocenil jsem nejen řemeslnou práci, ale i soundtrack. ()