FIorian

Při představě, že Infiltrátor je podle skutečných událostí, dostává snímek další rozměr. Obdiv vůči odvaze a odevzdání se úkolu hlavních hrdinů je nezměrný. Film napínavý, stylový, autentický. Co ve filmu bylo a nebylo pravdivé zjistíš zde ()

fafejt001

VYMAKANÉ , spletité , napínavé , prostě skvělé každým coulem . Bombastic . . Rozhodně doporučuji , i ten kufřík . ()

jjjerry

Chvílemi super, pak zase nuda. Pocitově film tak dvakrát delší než reálná stopáž. Narcos mě bavil daleko víc. Možná jsou policajti tak blbí, nebo má scénář díry. Vracet se k rodinně a být přitom sledován a v utajení, to nemá moc logiku. Kor když se chcete dostat mezi špičky mafie. Chyběla tomu propracovat a větší tah na bránu. Bohužel to nezachrnil ani hlavní charismatický hrdina, ten byl super. ()

rigby

Zpočátku možná trochu nepřehledný film, ale pak se to začne rozjíždět. Není to nic akčního, ale i na poněkud volnější tempo se dá zvyknout. Příběh je zajímavý a ústřední dvojici nezbývá než držet palce, aby to dobře dopadlo, což do poslední chvíle není jasné. 3+ ()

Magnus87

Preletelo to okolo mňa ako nič. Už teraz si nepamätám takmer väčšinu scén. Snímok si nedokázal viac či menej súvislo udržať moju pozornosť a ja som sa neraz pristihol myšlienkami pri zajtrajšom dni kdesi v práci!! Shame shame shame!!!! ()

bonovox

Kvalitný príspevok do sveta filmov o svete narkobarónoch. Výborný hlavný predstaviteľ, kvalitná výprava a hlavne gradujúci dej k veľkému finále na svadbe, kde cítite s hlavnými hrdinami ako zrádzajú svojich nových priateľov. Až mi bolo tých mafiánov ľúto. ()

allegria

Přestože téma drogy, násilí apod. nemám ráda, tenhle film mi připadá velmi zdařilý a od začátku do konce jsem byla napjatá (i místy dojatá) - nejspíš hlavně proto, že jde o skutečný příběh ze života. Vykreslení osobních vztahů napomáhá lépe porozumět, vžít se do jednotlivých aktérů děje a přidává filmu barvitost i hloubku.... Skládám poklonu tvůrcům včetně herců - velmi autentické a poutavé ztvárnění. ()

SuperXero

Veľký zisk potrebuje veľký risk. Príbeh policajta v utajení, Boba, ktorý riskuje všetko pre dolapenie Escobarových narkobarónov. Dej bol chvíľami pomalší, no často osviežený viac či menej napínavými okamihmi, kedy išlo o holý život Boba. Pekný kontrast medzi fungovaním kartelu a federálov. ()

BoKo_CzT

Jeden z tých.filmov, ktoré sú zaujímavejšie z dokumentárneho hľadiska, než z umeleckého, či filmového. Cranston exceloval len nedávno v Trumbovi a už ho tu máme opäť. ()

jackalsc

Celkově mě to nějak nenadchlo, jen pár zajímavých scén. Místy je to absolutně nezáživné a člověk nemá ani chuť se snažit nějak pochopit děj. Některé scény jsou hodně přestřelené a klišé se to jen hemží.Ten konec ani raději nebudu komentovat...s bídou 50% - Nedoporučuji české znění. ()

petulik

primerané napatie, fajn príbeh a príkladný charakter. taketo vzťahy medzi manželmi uz skoro vo filmoch nezažiješ ()

tomino28

Pohled na obchod s drogami takříkajíc z druhé strany Mexického zálivu, z Floridy, kam Kolumbijci a Mexikánci dovážejí každý týden tuny magického bílého prášku. V poslední době se s filmovými projekty s podobnou tématikou doslova roztrhl pytel a proto zde konkrétně máloco překvapí. Jedná se o více osobní pohled na osud konkrétního agenta, který se úspěšně infiltroval do rozjetého kokainového byznysu. Ovšem ve světě, kde existuje seriál Narcos, ať už z prostředí Kolumbie nebo Mexika, se jedná o slabší čajíček. ()

Tomas_PO

Narkobaróni, CIA, DEA, FBI, skrátka drogy, zbrane, mafie, to je po úspechu Narcos téma, na ktorú sa človek teší. Obsah od tvorcov tohto filmu nabudil ešte viac, keďže sa jedná o reálny príbeh federálneho agenta, ktorému sa, ako jedinému, podarilo preniknúť do najhlbších útrob smutne-slávneho Medelin cartelu Pabla Escobara. A zrejme práve preto sklamanie. Nezaujali ani herci, ani dynamika príbehu... ()

Igy007

To co někteří zdejší uživatelé filmu vyčítají, tedy málo akčnosti a pomalejší děj, považuju naopak za jeho největší přednost. (Několikrát jsem zkoušela rozkoukat Narcos, ale prostě to nešlo - nedokázala jsem u toho udržet pozornost ... prostě mě to nudilo a to je u takového námětu vážně průser). Nebudu zde zmiňovat autentičnost, protože ji nemohu posoudit a nejspíš se veřejnost nikdy nemá šanci celou pravdu o podobných i jiných vládních akcičkách dozvědět. Navíc Hollywood a pravda, to je jak olej a voda ... Skvělé obsazení, Cranston je tak výbornej, že se snad nakonec podívám i na Breaking Bad. Moc se mi líbila hudba, obzvlášť ta Piaf během úžasné scény v klubu (která mi připomíná scénu v klubu z Collateral - nečekané projevy násilí a super hudba). Příjemně mě překvapil Benjamin, kterého jsem roky neviděla a znala jsem ho jen ze samých kočotin (Slečna drsňák, Příští správná věc). Také Diane vybrali na roli bezvadně. Leguziamo je živel, ten je dobrý v každé roli (Třeba Šňup, pokud někdo tu megaúchylárnu viděl :-) ()

TOPmoovie

tak toto prekvapilo, aj ked par filmov az malo rovnaky namet. asi real stuff vzdy urobi z film nieco navyse ak to toci niekto normalny a bez v kuse roztrasenej kamery. tazko uverit ze niektore postavy ..naozaj doteraz ziju a ze sa nestali obetou pomsty. ci, este je cas? ... ()