netWoor

Takový zvláštní, rozvleklý, občas jsem se ztrácel v tom kdo je kdo a občas jsem nepochopil, jestli je sranda, že se po "pracovní době" vrátil domu. Ale určitě to neurazí, byť pro mě ... je tam málo čehokoli, za co bych hodnotil výš. ()

Ravenus

Velmi příjemný film, je se místy kamerou i podobá filmům například od Micheala Manna. Rozpočet, je se promíta všude, od kameru, přes scéná až po herecké obsazení, což zákonitě srovnání brání. I přes to stále velmi záživná podívaná, jež zůstane většině bohžuel skryta. ()

DD

Začínám si myslet, že Lincoln Lawyer byla u Furmana jen šťastná náhoda. O mexických drogových kartelech toho v poslední době vyšlo fakt hodně, ale tohle nemá absolutně žádný vlastní ksicht ani koule. A k tomu Cranston jako totální miscast. 5/10 ()

pushover

Film natolik nevýrazný, že jsem zapomněl, že už jsem ho před časem viděl a málem si ho pustil znova. Honem jsem ho teda musel ohodnotit, abych pro příště věděl a nestala se mi podobná nehoda. Bryan Cranston hraje dobře, ale většinu času nemá co. ()

Shitonit

Začátek se rozjíždí poněkud těžkopádně, chvílema jsem zvažoval, že otevřu okno a televizi jebnu někomu na ulici na hlavičku, abych to trošku oživil. Naštěstí se to zažalo někde kolem třicátý minuty vzpamatovávat, a jak začaly lítat mozky přestal jsem uvažovat o nové televizi. Pak se Bob začal citově vydírat a vtírat chudákům drogovým bossům pod kůži, až ho začali milovat, z celýho toho napětí mi běhaly zelený myšky po zádech, herecky to bylo dost super, až nakonec to Bob posral, a dokázal že je jen obyčejnej sráč pohrdající přátelstvím. Těžko se to popisuje, asi jako poldovskej film je to dobrý, drogovýho v tom moc ukázanýho není, jen takovej kolotoč peněz odnikud nikam, ale po stránce lidskosti mě z toho docela mrazilo, páč Bob překročil nějaký meze, v podstatě zneužil náklonost lidí kteří mu věřili. Asi se to nedá dost dobře popsat, musí se to procítit. Jako film je to dobrý. Jako příběh mě to sralo. ()

G.THOMPSON

Film obsahuje hodně zbytečných scén a nelogičností, naopak mu hodně scén chybí. Některé chvíle jsou buďto úplně prázdné, nebo se zde nedostává lepšího vysvětlení. Bez bravurního Bryana Cranstona by si film zasloužil stěží jednu hvězdičku. Bohužel, tohle mě zklamalo. ()

elimS

80% - komentář 20ti slovy: Dělat takovou práci chce mít koule! Všechno to šlo nějak hladce a pár věcí mi unikalo, ale závěr vygradovaný, nejen emočně. ()

movemat

Tak fajn, máme nejakú kostru a teraz to preboha dajme nejakým schopnejším ľuďom, ktorí z toho urobia poriadny film. Linka s tetou bola totálne zbytočná, dialógy postrádali akúkoľvek dynamiku a napätie a to postupné približovanie sa hlavného agenta ku hlave chobotnice bolo vzhľadom na fakt, že špiónstvo je jednou z najnebezpečnejších profesií na svete, úplne bez šťavy. Napínavejšie by už bolo pozorovanie rybára s nahodenou udicou na Domaši. Fakt, že sa jedná o scenáristov prvý a k dnešnému dňu aj posledný počin, je tak vzhľadom na výsledok absolútne neprekvapujúce. A Bryan Cranston síce má drsniacky zvráskavenú tvár, ale hral s ňou akoby mu za to nazaplatili. ()

wege

Ne že by to nebylo zajímavé, ale v porovnání s ostatními filmy to bylo strašně nezáživné a takové urousané. Tím ovšem nijak neshazuji autenticitu příběhu a osobní nasazení skutečných osob, který museli žít docela pod tlakem, protože o krk jim určitě šlo. ()

cress

Keď šlape Narcos treba natočiť aj nejaký celovečernák na tému kokainu. Scenár napísali cez noc a vznikol krásny film na štýl "podjeb niekoho kto ti verí a buď na to hrdý". ()

darthvader77

Komu se líbilo Krycí jméno Donnie Brasco, Narcos, Pernikový táta či The Shield bude milovat i Infiltrátora, který se převážně také točí kolem drog. Tvůrci prostě jdou na jistotu, kterou ovšem já miluji, neboť každý film z prostředí boje proti drog, je pro mne výbornou sondou do hlubin lidské nízkosti a vůbec čeho jsou lidé schopní. Napříkald scéna, kdy jeden dealer zastřelí se smíchem svého komplice, a pak s hubou celou od krve se tomu směje, z toho mi leze mráz po zádech ještě teď. Bryan Cranston hraje na výbornou a budete všechny jeho trampoty trpět s tím, s každého výrazu je vidět je jak je takováhle práce neskutečně náročná na psychiku a opět se budu opakovat, že TITO lidé se asi nejblíže přibližují k tomu, aby mohli být nazýváni hrdinou. Navíc stejně jako Donnie Brasco ukazuje tento film vyčítky svědomí infiltrátorů, protože se chtě nechtě s co mají nakonec uvěznit neskutečně sblíží, právě kvůli práci, a proto považuji něco takového za ještě větší oběť. ()

chesterko

Bryanovi tá drogová rola 100% sedí. Je tam očividne doma. Snímok dlhý tak akurát. Výborne podanie príbehu, stále drží diváka v strehu, nepredvídateľné, kdesi humor, neurazí ani hudba. ()