666 Park Avenue

• Slovensko Diablov advokát
Drama / Fantasy / Mysteriózní / Horor / Thriller / Sci-Fi
USA, (2012–2013), 9 h 10 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

David Wilcox

Předloha:

Gabriella Pierce (kniha)

Hudba:

Trevor Morris

Rachael Taylor, Dave Annable, Robert Buckley, Samantha Logan, Mercedes Mason, Erik Palladino, Helena Mattsson, Vanessa Williams, Terry O'Quinn, Lucy Walters (více)

Epizody(13)

Mladý pár zo stredozápadu, Jane Van Veen a Henry Martin, prichádzajú do New Yorku pracovať na kariére a snáď aj nájsť lepší život. Obaja sú unesení možnosťou stať sa správcami historickej budovy. Ponuku im dá Gavin Duran, ktorý je spoločne so svojou ženou Olíviou majiteľom domu. Čoskoro je však jasné, že v hre sú úplne iné sily a mladá dvojica to nebude mať ľahké... (TV Markíza)

woi

Zatím to není žádná hitparáda, ale potenciál je v simpatickém hereckém zastoupení. Uvidíme, co tvůrci dál vymyslí.. :) ()

madline24

Ten seriál není žádná úžasná top kvalita, ale já se tak dobře bavila, že 4 dávám plným právem. Připomínalo mi to odlehčenou verzi American Horror Story, což je ostatně jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. ()

in flames

Výborný seriál s výborným Terrym O'Quinnom, je síce pravdou že neprináša nič zvlášť nového a skladá z klasiky a súčasných seriálových trendov, ale robí to poctivo a nepreplácane. Súčasný trend je však aj dosť postáv pre potenciál viacerých sérií, ale vieme už že nebude pokračovať a tak zamrzí, že nedoriešime všetky záhady. K postávam si vytvoríme rýchlo vzťah, niektoré sú archetipálne normovité, ale zopár je invenčne prítažlivých, a seriál je skôr zamotané mysteriózne drama než horor - o to si desivé momenty viac vychutnáme. Po dopozeraní celej serie stále ostávam na 4, a tú jednu nepridám z dôvodu, že seriál nebude pokračovať podľa mňa by mal. Niektoré záhady sa doriešia relatívne triezvo už teraz a tak pre fanúšikov LOST určite odporúčam. ()