Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Albin (Patrik Almkvist) a Ida (Lisa Henni) sú šťastný pár, ktorý si vyrazil spolu s Idiným bratom Simonom (Patrick Saxe) a niekoľkými priateľmi na chatu do temných švédskych hôr. Keď dorazia ku chate, na ich prekvapenie ju nájdu zamknutú, a preto musí jeden z nich vliezť cez okno. Chata je opustená, akurát sa na podlahe nachádza sekera, ktorá do prostredia nezapadá. Bezstarostní priatelia si z varovných znakov nerobia ťažkú hlavu a pustia sa do divokej párty, behom ktorej vyjdú na povrch viaceré konflikty medzi nimi. Pod podlahou chaty na nich všetkých čaká nemilé prekvapenie, ktoré bude pre viacerých mať smrteľné dôsledky... (ShortyIC)

(více)

Recenze (70)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Wither je slušně krvavý, nízkorozpočtový horor, který vesele kopíruje Evil Dead ve všech směrech, ale komu to nevadí, tak se zde může slušně zabavit. Gore je perfektní, má tmavě červenou až černou sleazy barvu a jeho dostatek ! Avšak kamera na mě působila lehce televizním lookem, herci jsou slabí a napětí zde skoro není,což je škoda, ale na jedno kouknutí s vypnutým mozkem, je to slušná řezba. 65% ()

matestlust 

všechny recenze uživatele

Evropská vykrádačka Evil Dead a jemu podobných klasik., No a...berme to jako oslavnou ódu na ty nejlepší kusy.Ale zde je zkrátka téměř všechno špatně. Nulové napětí, špatné prostředí ( ,,strašidelný dům" ničím neděsil, byla to zkrátka holá barabizna uprostřed lesa ), hrozné masky ( opravdu nestačí na jednoho zombíka - nebo v tomhle případě démonem posedlého - našedivět ksicht, narvat do očí kontaktní čočky, na držku napatlat umělou krev a řvát jako idiot ), přitom si myslím, že film neměl úplně nezručný štáb, ani nedostatek peněz, protože gore a většina krvavých scén, bylo provedeno dobře a na té krvi a urvaných údech se tedy opravdu nešetřilo. To je ale asi tak jediné, co zde za něco stojí. Fandím evropskému hororu, fandím nezávislým filmům, ale tohle do popředí nepatří. ()

Reklama

Kudly4 

všechny recenze uživatele

Měl jsem pocit, že sleduji nízkorozpočtovou verzi Evil Dead a podle komentářů koukám, jsem ho neměl jediný. Atmosféra skvělá do scény, kdy frajerku cosi posedne ve sklepě (+ scéna na hajzlu). Jenže pak se všechno nějak vytratilo a mě to úplně přestalo bavit. Čekal jsem, že nejdříve bude nějaký mejdánek, holky se pěkně ukážou, ale ono nic. Jako Gore je tu strašně super, je to fakt parádně krvavý, ale je to tak strašně nezáživnýýýýýýý. Stává se to u mě málokdy, že při takovým krváku, sebou hážu nudou a proto pouze dvě hvězdy, fakt škoda. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Čistá, krvavá gore zábava, miestami tak trocha splatter. Prvá polovica je veľmi dobrá, dokázala navodiť nepríjemný pocit očakávania niečoho zlého, niečoho tajomného. V druhej polovici sa snímok preklopí do spomínaného masakru, ktorý zo začiatku baví náramne, neskôr však stereotyp naháňačiek a bitky so zombíkmi začne trocha nudiť. Chcelo to pridať na atmosfére a udržať napätie po celý čas. So záverom som spokojný, celkom pôsobivé a mrazivo nepríjemné. 70/100 ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Naprosto strašná diletantská sračka, která vlastně od A do Z vykrádá Raimiho Smrtelné Zlo.Příšerný scénář, plný totálně debilních chyb, ze kterých se mi chtělo zvracet.Nejvíc mě pobavil ten lovec, kterej spálil svoji rodinu bez jediný emoce a navíc tam nechal ty děti v klidu jít, aniž by je varoval a když už je kurva pozdě naběhne do chaty a začne píčovat.Nelogické chování každé postavy...jdem do lesa...ne nejdem nezvládnem to tak v běhnem zpátky do chaty plný zombíků.Tvl poser mě na holý záda.Tady se sešla kupa seveřanů s nulovým talentem a natočili vlastně jen neoriginální vykrádačku a navíc si dovolili udělat ve scénáři takový sračky, že byste dvojici režisérů nejraději nakopali do prdele a to museli tuhle debilní mrdku režírovat ještě dva ty píčo.Kdyby se to honosilo nápisem (amatérský film) hvězdu bych přitlačil, tohle je ovšem pouze špatný vtip a 1* dám z milosti za skvělý konec, který mě konečně trochu pobavil.Jinak vlastně totální odpad, těch 52% je opět těžce neobjektivních, protože tohle prostě skoro odpad je, ale to, že tady je parta neobjektivních debílků bez filmového vkusu už sem si za ty roky tak nějak zvykl.15%. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (2)

  • Bylo ohlášeno, že si ve filmu zahrají i herci Fredrik Dolk a A. R. Hellquist. Hellquist měl hrát roli policisty a Dolkova role zůstala neznámá. Nakonec se ale natáčení nezúčastnil nikdo z nich. (Cheeker)
  • Natáčelo se ve městě Knivsta, zhruba 55 kilometrů severně od Stockholmu. (Cheeker)

Reklama

Reklama