Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

ještě jsem si uvědomil jednu věc. Na AC je divný, jak byla společnost postavená mimo hru. Každý díl, víceméně určovala kam se děj bude ubírat a tady nic...

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

že vám do toho vstupuju. Na nějaký prequel k vetřelci zapomeňte. Vsadím boty, že poslední díl téhle série neskončí havarovaným Derelictem plným vajíček. Jistě si vzpomínáte na anabázi, jestli Prometheus bude prequel. Scott to několikrát během natáčení změnil nebo potvrdil, ale jedno z jeho posledních vyjádření bylo, že Prometheus ukázal, co mohlo Alienovi předcházet. Ono i plno věcí z Aliena tam je. Typ planety, havarovaný Derelict, vysílaný vzkaz, aby se nikdo nepřibližoval. A co je nejdůležitější, společnost díky Prometheovi věděla co kde hledat.

na příspěvěk reagoval Gladiator15, PKD

Uživatel wenca smazal svůj příspěvek.

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

PKD

Točiť to takto na skákačku by bola fakt blbosť, no na druhú stranu škoda. Veľmi som sa tešil na  Noomi Rapace a oni ju takto hneď na začiatku zabijú. To ma tiež strašne nasralo. A vôbec tomu nerozumiem prečo. David povedal, že bola jediná, kto k nemu bol dobrý. A on ju využije na experimenty. WTF :D

na příspěvěk reagoval Bluntman, PKD

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Nostromo je vlečná loď táhnoucí rafinérii na zpracování železné rudy... To co přistálo je Nostromo :)

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

To je možný.Já jen citoval to,co mají na Alien wiki.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

martess

To je stará info.Awakening bude na 99% pokr.Covenanta.Nejnovější informace hovoří  o tom,že(jak jsem doufal),že nebudou 4 prequely,ale jen 3.A tím pádem,Awakening bude(snad)už tím na co marně čekám od Promethea,prequelem k Alienovi.Sem s tím!

na příspěvěk reagoval martess, Gladiator15

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

To je jedno čo to bolo. Prvý votrelec je proste sci-fi retro. Preto ta zastaralá technika oproti dnešku. Samozrejme aj Prometheus sa dal natočiť v tomto štýle, ale vykašľali sa aj na to a narvali tam hologramy a iné moderné veci. 

Rayen1

Rayen1 (hodnocení, recenze)

Může mi někdo pro Boha říct, co to krucinál mělo znamenat?! Nejsem hater, každopádně tady u toho filmu budu, protože se tenhle biják se klidně mohl jmenovat "Android: Covenant"... PS: Ještě jednou někdy někoho uvidím hrát na vlétnu a narvu mu jí do ucha...

na příspěvěk reagoval martess

Příspěvek byl smazán administrátorem.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

martess

Ano.je to novela od mistra Alana Deana Fostera,a je to oficiální prequel ke Covenantovi.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

 (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Tak hlavně že to Ridley i perfektně zrežiroval. To tajemno je mi docela jedno, když ksem dostal takocekvej nářez, ale je to fakt 100%, že Ridley sere na Promethea a Aliena? Moje angličtina je dost chabá.

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Nostromo byla puvodne vojenska lod, pozdeji prestavena na vesmirnej T.I.R. to jen odbockou.. a tusim, ze se psalo, ze byla snad cca v polovine 21 stoleti..

Příspěvek byl smazán administrátorem.

martess

martess (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Mne sa zda že pokračovanie Promethea bude už neviem kde som to nedavo čital/počul ale mal by byť nejaky dej medzi covenantom a prometheom. Tušim dalšia časť tejto votrelčej trilogie by sa tym mala zoberat

na příspěvěk reagoval PKD

martess

martess (hodnocení, recenze)

TheDarKnig , Gladiator15

Gladiator15: :DDDD hej no tak nejak ber aj tuto novu seriu a budeš happy. I keď ja skor avp beriem len ako nejaku zabavu než zažitok.

TheDarKnig: Na Asha som už zabudol :D hej zda sa mi že David povedal to iste tak som myslel že cituješ jeho.

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Ten rozhovor jsem viděl a beru ho, ale právě díky té zkratkovitosti toho prostředku, pořád mají manévrovací prostor pro to, aby to ještě změnili. Škoda že kvůli pindání idiotů, kteří chtěli Aliena a posledně ho nedostali, tak tohle vlasntně není ani pokračovaní Promethea (to jsem chtěl hlavně) a ani pořádný Alien film (samotná potvora je jenom čistý fanservice). Ale tak se mi to líbilo, ta nepříjemná atmosféra mi fakt sedla a ten úplný konec s Davidem docela mrazil (ostatně by jako záporák filmu stačil sám). Tak jak přístě - napojí se přímo, nebo nová posádka zase bude mít smůlu a natrefí na Davida?

 

Ještě jedna věc mi vrtá hlavou - Matka na Covenantu bez problému poslochala Davida po tom co jí řekl nějaký kód, ten kód byl ve všech lodích společnosti nebo za tím bude něco víc?

na příspěvěk reagoval martess, martess

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

martess

Takto si viem užiť filmy AvP. I keď sú dementné, stoja mimo hlavný kánon, takže mi to nevadí. Tuto to do rúk zobral samotný tvorca, a prehlásil, ideme rozširovať univerzum, bude to epické.

na příspěvěk reagoval martess

Příspěvek byl smazán administrátorem.

martess

martess (hodnocení, recenze)

TheDarKnig

to je citacia davida pokial si pamätam dobre :D takže neviem ak už chceš na mňa utočiť aspoň sa snaž. A nechcel som opraviť co si ty napisal ale čo David povedal. Chapem že votrelec je po fyzickej stranke dokonalý ale aky učel ma stvoriť dokonale zviera? David ho môže použiť ako zbraň a tam to hasne... človek by čakal že keď ma ten sydrom boha tak by chcel stvoriť vlastnu inteligenciu a vidieť  ju rozvíjať sa teda aspoň ja by som sa radšej ako svoj vytvor mal civilizaciu než armadu poslušnych psikov.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

A nevytráca sa tým podľa teba to tajomno, ktoré bolo okolo aliena vždy prítomné? Skús si teraz pustiť prvého votrelca. Objaví sa Alien a ty si povieš, aha toho stvoril jeden šibnutý android, ktorému pri svojom zrode, ten votrelec ešte aj zapózoval :D

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama