Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (CinemArt)

(více)

Diskuze

Uživatel kl1styr smazal svůj příspěvek.

Ma.Lu.Ki.

Ma.Lu.Ki. (hodnocení, recenze)

Jerka

Piráty jsem neviděl, nekoukám ne něco, z čeho se mi chce už při ukázkách zvracet. Za to ty jsi určitě alespoň dva díly viděl viď...:-)) Já nemůžu za to, že Scoot vytvořil v 79 dokonalý film (legendu) a v roce 2017 to tototálně doprasil. Klidně dál zavírej oči před realitou...takových jako jsi ty je vás tady víc, tak se chytněte za ruce, ať si nevomlátíte ty vaše palice.

bobstock

bobstock (hodnocení, recenze)

Duncan66 , Pod

To je přesně ono. Trailery mohou úplně změnit očekávání nebo spíš pro jisté jedince z toho udělají vražednou předpojatost. Psal jsem to v komentáři, každej novej trailer nebo obrázek musím vidět rok dopředu a pak ti to v kině nepříjemně vybouchne, ale jak si psal je to blbost toho člověka. To se hold musí chodit na filmy jako Rychlezběsile, protože jsem tam viděl se honit auta s ponorkou a chci to vidět znovu a delší nebo nasraný skládací autička v roboty, protože to bude zase všechno vybuchovat a přežrat se popkornem nějak přežiju :)

bobstock

bobstock (hodnocení, recenze)

Duncan66

No to se člověk nesmí tak upnout na trailery. Prometheus trailer taky rozčílil spoustu lidí při uvedení do kin. Člověk měl pocit, že byl podvedenej vid. Nějaký holohlavý 3metrový figury si hrajou na bohy a alien žádnej. Já jsem se to rozhodl přijmout a ponořit se do toho. Nyní už mě nic nepřekvapilo, co se týká těch trailerů k AC. Co se týče příběhu může se to různě vozit jak se scénáristům namane. Jednou budou důležití lidé, potom inženýři, vetřelec nebo android, který nejenom myslí, ale kreativně se vyvíjí. Pořád tam funguje analogie lidé-tvůrce-android-vetřelec. Ta rozmanitost mě to náhodou pěkně obohacuje. Trošku mimo klišé, kterou jak se zdá moc diváků nepřekouslo. A snad nejsi zklamanej, kdyby tvůrce byl takovej náladovej bručoun. :) Ono to je vlastně ještě děsivější představa, kdyby se tvořitel nijak moc nelišil od lidí. Nebo jak si vlastně ty představuješ něco nebo někoho komu se říká bůh?

na příspěvěk reagoval Duncan66

mitrax

mitrax (hodnocení, recenze)

kl1styr

njn...to by nebol Cameron aby toho naraz nepridal hned viac :DDD mimochodom v ktorom filme (pripadne scene) je k videniu  Praetorian z celej serie? Objavil sa niekde v akcii?

na příspěvěk reagoval kl1styr, kl1styr

mitrax

mitrax (hodnocení, recenze)

SsgtJira

tak presne na tom druhom obrazku ako je votrelec (co som si myslel ze patri medzi protomorphov este) je krasne vidiet, ze jeho zuby su ine ako u standardneho xenomorpha aj ked je uz takmer velky ako dospely jedinec. Ono ak tam vobec bolo stadium chestburstera, tak len velmi kratko a alien nam narastol doslova pred ocami brutalne rychlo. Som trosku zmateny, kam tohto "aliena" zaradit. Pritom chestbustera pri votrelcoch si vymyslel sam Scott takze snad nepopre aj sam seba ked uz neveri na kralovne :D Mimochodom niekde som sa docital, ze existuje aj tzv. "alien mother queen" nieco ako najvyssi alien. Ale ako som pisal uz predtym, foxaci dovolia pridavat nove a nove druhy a poddruhy bez toho aby to niekto aspon skontroloval ci to sedi logicky s tym co uz bolo vydane. Ma niekto vysvetlenie, preco xenomorph (ak nim vobec bol) co sa vyklubal z kapitana tak zavratne rychlo narastol? Pri tom druhom co sa vyklubal uz na lodi by sa este dalo povedat, ze od jeho zrodu po objavenie, ubehli cca 4h

VaHo

VaHo (hodnocení, recenze)

SPOILER SPOILER SPOILER:

Nikdy by mě nenapadlo, že ve filmu o Vetřelci uvidím to, jak Michael Fassbender líbá Michaela Fassbendera. Je to tak divné, až mě to začalo bavit. :-D

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

takze aj toto bopl prepadka, a Rydly by na 80 -ku uz mal ostat na dochodku a nic netocit. Dal som dva spunty, ale len preto, lebo sa mi pacila sebadestrukcna myslienka, ze ultimatne zlo Vetrelce stvoril android David, ktoreho zase na svet priviedli ludia. 

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Ale je to prdel oni mají technologie kdy měří skenují planety na sta tisíce světelných let a pak nemají signál kvůli bouřce... :D

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Tak jak se vám to líbilo? V první řadě si nemůžu odpustit tu zpackanou scénu jak leze alien po tom žebříku a projde částečně stěnou :D To je fakt na facku a od kvalitního filmu podobné chyby prostě neočekáváte. David dozrál do ultimátní svině a víceméně mi to nepřišlo jako film o vetřelcích ale o vyšinutém Davidovi. Spád byl na mě až příliš hektický a rychlý. Finále prakticky od začátku jasné atmosféra nulová. 

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Btw: Teď jsem hledal nějaký pěkný obrázky na plochu a narazil jsem na fotku z A1, podle který to vypadá, že tam je SJ daleko větší, než jakej byl v Prometheovi (do teď mi to nedošlo, jak jsem A1 dlouho neviděl)... viz 

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

kl1styr

A platí i  případě Ridleyho verze, když prej neuznává královnu a Drone je přece od toho, aby se staral o královnu, ne? Takže v tom případě v A1 bejt drone vlastně ani nemohl, když by neměl královnu, o kterou by se staral :)

na příspěvěk reagoval kl1styr

kl1styr

kl1styr (hodnocení, recenze)

mitrax

Nechci byt hnidopich, ale v aliens byla verze alienu warriors...v jednicce byl xenomorph drone. Ale to je jen maly detail..

na příspěvěk reagoval Helo, mitrax

mitrax

mitrax (hodnocení, recenze)

Celkom som zvedavy na rezisersky zostrih. Inak mam taky pocit, ze co film o votrelcovi, tak to nova prisera.

Tak schvalne: Votrelec - povodny xenomorph a dovtedy nieco nevidane, Votrelci - kralovna, Votrelec 3 - Alien runner, Votrelec Resurrection - Newborn, Prometheus - Deacon, Votrelec Covenant - Neomorph. Nie som si ale isty ci je to nutne mat tolko verzii. Aby to casom nebolo na skodu. Napr. taky predator si vystaci sam celkom :) (AvP2 Predalien...hmm hmm tak asi len AvP nepriniesol nic noveho). To je take blbe, ze sa tu nedaju editovat prispevky

na příspěvěk reagoval kl1styr

Uživatel mitrax smazal svůj příspěvek.

Ben111

Ben111 (hodnocení, recenze)

Duncan66

Aha, já to pochopil, že si to hrál trošku víc no. Každopádně máš tedy štěstí. Já se na to dost těšil a nakonec jsem to ani nezvládl dokoukat.

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Jerka

Ešte som nevidel film kde by sa jednalo viac o len vyvražďovačku a ty napíšeš, že konečne film kde sa nejedná len o vyvražďovačku? LOL

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama