Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (CinemArt)

(více)

Diskuze

Uživatel Gladiator15 smazal svůj příspěvek.

kl1styr

kl1styr (hodnocení, recenze)

Pod

Tohle neni reakce na komentar, na ktery reaguji. Jednou jsme se bavili v diskuzi o tech poletujicich casteckach v hangaru behem vyhazovani aliena z lodi. Mel jsi pravdu, byl to asi zmrazeny vzduch, ne sklo...nebo mozna oboji.

na příspěvěk reagoval Pod

kl1styr

kl1styr (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Nechapu, proc to ty komunisticky tamani vubec vydavaji do kin, kdyz vystrihnou jednu z nejzajimavejsich scen z filmu.

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Pod

Proc bych si mel neco z neceho delat? Ja hodnotim filmy ciste na zaklade vlastnich pocitu, ktere ten film ve me vyvola. Nic vic. Problem AC v mem pripade byl, ze krome nasranosti co je to za neskutecnou picovinu vyvolal jediny pozitivni pocit zabery Noveho Zelandu. Za to taky ta jedna hvezda. 

Ale jinak, bylo tam napeti? NE! Byl to horor, kdy se clovek bal co prijde? NE!

A tim jak Scott pojal chovani posadky na cizi planete to ani nevypadalo jako scifi, ale mnohem vice jako film o tom, kdy si banda amateru zaplati turisticky zajezd nekde v Chile za tajemstvim Aztecu. Kdyz se k tomu pridaji technikalie, nesmyslnost deje a dalsi veci, ktere jsem tady mnohokrat popsal, tak nemuzu ten film hodnodit kladne. to bych byl pokrytec.

na příspěvěk reagoval Demonic189

Demonic189

Demonic189 (hodnocení, recenze)

beba789

Popíku, ešte ti to zopakujem raz: film stal okolo 110 mil BEZ REKLAMY (ktorá stála asi ďalšiu podobnú čistku) a zatiaľ zarobil IBA 177 mil a tržby rapídne klesajú. Chceš mi teda povedať, že film, ktorý ma v názve ALIEN a zarába takéto chabé peniaze nie je komerčný neuspech? 71% na rottenoch je skôr abnormálny zázrak (neporovnateľne lepší Kral Artuš ma 28%, Mumia 17% a Piráti 5 iba 29%, takze bez komentára....) a 65% na CSFD sklamanie ako prasa. Ešte aj na moviezone.cz ho úplne sundali dole. Ak by film splnil očakávania, tak by mal "trocha" iné hodnotenia nemyslíš? 

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Ben111

Nevim, ja jsem hral jenom jeden dil par hodin. Nejsem zadny skalni fanda cele serie. Takze ani netusim, co na tom vlastne vadilo skalnim hracum. Ja jsem si prisel na sve.

na příspěvěk reagoval Ben111

Ben111

Ben111 (hodnocení, recenze)

Duncan66

Jak může dát někdo, kdo hrál sérii Assassin's Creed, filmu plný počet? Vždyť to byla ještě větší hrůza než tady. S hrou to má společný jen název a pro mě to bylo největší zklamání za poslední dobu. 

na příspěvěk reagoval Duncan66, liskam

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Pod

V ramci zanru nepochybne ano. Dostal jsem presne to, co jsem od filmu ocekaval a film v mnohem pripominal pozitivni zazitky z hrani. Navic tam bylo par kulervoucich scen, kdy skvele naaranzovana dynamicka akce splynula se skvelym vizualem podporena idealnim zvukovym doprovodem. Takze ano, za me tech 5* zcela opravnene.

na příspěvěk reagoval Ben111, Pod, liskam

Ben111

Ben111 (hodnocení, recenze)

Jerka

Nehledě na nelogičnosti typu inteligence posádky, tak právě ty okolnosti vzniku vetřelce jsou prostě zklamání, stejně tak i jeho hloupý projev v tomhle filmu a stejně tak hloupé bylo vyhlazení SJ, které jsem považoval za o dost vyspělejší rasu.

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Jerka

ruzny uhel pohledu. Pro me je zase tupon clovek, ktery AC napalil 5 hvezd. Ikdyby jste z Davida slintali sebevic, tak ten film je zvladnuty spatne i remeslne. Sceny skacou casto nesmyslne, spousta deje konci v prazdnu bez doreseni, ikdyz v jine scene neco hrozne resi, ale v dalsim deji je to uz nepodstatne a neni treba to resit atp.

Vzdyt i ten duvod proc se vzbudili a kompletne zmenili svoje osudy je takova kravina. Letet tam o sekundu drive ci pozdeji, tak se nic nedeje. 

na příspěvěk reagoval Pod

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

beba789

Možná že to ještě zachrání ta Čína, tam maj monstra rádi. A studio na to zřejmě čeká s rozhodnutím o dalším díle.

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

Scott nikdy netočil mainstream a šel svou vlastní cestou. Je ale vážně škoda, že většina současných diváků to nedokáže ocenit --- a tak si dál budou hrát se superhrdiny. 

liskam

liskam (hodnocení, recenze)

Ono by to mohlo býti i dobré. Stačilo změnit scénáristy, herce (mimo Fass.) a režiséra. Pak by jsme možná dostali inteligentní sci-fi horror který pomaloučku vytváří podklad pro již legendární Alieny.

beba789

beba789 (hodnocení, recenze)

Demonic189

Komerční propadák je Král Artuš, ne tohle.... Hit to není ale zaplatí se to. A 65% z čsfd a 71 z rottentomatoes taky není "negativní". Takže tu ze sebe nedělej debila  a prospěješ tím nejen sobě.

na příspěvěk reagoval Pod, Demonic189

Demonic189

Demonic189 (hodnocení, recenze)

Jerka

"Bravúrne" a preto je film komerčný prepadák, 65% na CSFD a kopec negatívnych recenzí.... spamätaj sa blboune. PS: ÁNO, jedna sa o tupú vyvražďovačku. To, že tam David trocha filozofuje, neznamená, že sa jedná o nevie aké umenie.

Uživatel Demonic189 smazal svůj příspěvek.

Uživatel Helo smazal svůj příspěvek.

Ben111

Ben111 (hodnocení, recenze)

Tak tohle ne, bylo to opravdu špatný... Už nechte radši Aliena být.

na příspěvěk reagoval Jerka

mitrax

mitrax (hodnocení, recenze)

belien

tych prekvapeni bolo uz viac nez je zdravo a  meno  Lindelof by malo byt navzdy vymazane zo vsetkych zaznamov Hollywoodu. On je ten posledny, kto by sa mal k dalsiemu deju vyjadrovat. Frančíza Alien by prenho mala uz navzdy zostat TABU. Ta jeho slatanina v Prometheusovi je najdebilnejsi scenar aky kedy tento alien univers mal. Ja byt sefom 24th Century Fox tak im to dam cele prerobit. A:R by sa dal este zachranit prerobenim niektorych scen. Ale Prometheus by bolo najjednoduchsie spalit este pred premierou. Ked uz chceli tocit dobry alien film, tak sa mohli inspirovat hrou Alien: Isolation.

na příspěvěk reagoval Helo, Helo

mitrax

mitrax (hodnocení, recenze)

Jerka

:DDDD som sa skoro pocikal od smiechu :DDD

 

no ono mi to uz teraz pride vtipne ale vsetko to boli sceny ktore ma vtedy poriadne nasrali. Ako som uz povedal - Covenant je o triedu lepsi ako Prometheus ale aj tak to ma za odpad. Az vychladnem, tak tomu prihodim. Prometheus je ale uplny ulet, ktory zacal uz Alien Resurrection. Na Prometheovi ma vytaca uplne vsetko, este aj to akym debilnym sposobom kapitan ovlada lod. Uz len kormidlo mu tam chyba ako z Ciernej Perly :(

na příspěvěk reagoval Helo, Helo

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Byl tam na hovno.Alébrž,tam nemusel vůbec být.Mě pobavilo to,že před filmem se fšude psalo,jak tam hodně bude a on tam nakonec v podstatě nebyl.Hollywood 21.st.holt nejni,tím,čím býval ve 30tých letech:-)))

liskam

liskam (hodnocení, recenze)

Pod

Napřed si to domluvil až po podepsání smlouvy si přečetl scénář. Jelikož už nemohl vycouvat, vzdal se honoráře a diky tomu jsme ho vydeli jen takhle.

na příspěvěk reagoval Pod

Pod

Pod (hodnocení, recenze)

liskam

Mě by zajímalo, kolik za to dostal, nebo, proč tam vlastně byl. Těšil jsem se na něj zbytečně.

na příspěvěk reagoval liskam

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama