Reklama

Reklama

Vetřelec: Covenant

  • USA Alien: Covenant (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo. (CinemArt)

(více)

Diskuze

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Hlavně mě nebude zajímat, co se stane s nějakým pojebaným androidem. To nemůže být ani napínavé, když víš, že je to nesmrtelnej stroj. Klidně mi utrhni hlavičku a já budu v pohodě. Lalalalala. Jogurt místo krve nestojí za nic. Blééé.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Crytic , SsgtJira

Crytic: Taky jsem na to čučel... :)

 

kkarx: Jop... třeba I Frankestain dokázal že to jde bez lidí taky... :D

Jen mi tam bude trochu chybět ta brutalita.. když tam všichni budou krvácet akorát jogurt! B)

 

SsgtJira: Aha.... no taky jsem si říkal proč by se to mělo zase odehrávat na té zbraňové základně. :)

na příspěvěk reagoval kkarx

Crytic

Crytic (hodnocení, recenze)

SsgtJira

No vzhledem k tomu, že hned pod obrázkem je napsáno "Picture is from behind the scenes of Prometheus", tak asi jo :D

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

Prometheus69

To bude zábavnej film bez lidí. Ale třeba to nebude droid, ale podle obrázku by to mohl být otec Hickse! :D Pak tam samozřejmě bude matka Ripleyové a další Hujerovi.  :))

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Crytic

Neboj, to se ještě doladí ve studiu... HW umí nechat vyrůst trávu na měsíci, proč by jim dělal problém vytvořit domovskou planetu  Architektů s pár fragmentů ráje? 

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Xinn

Tak to já ho nepřimhouřim.. ;) poněvadž je jedno jestli tušili.. Ale Prométheus je poslední počin a o to víc si měli pohlidat takovou zásadní vec! Navíc to točil stejnej režisér..

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

Xinn

Dvojka navazovala bez problémů, na trojce se v tomhle ohledu nedalo moc zkazit. Co mě mrzí víc je, že Scott už v Prometheovi pojebal tu dokonale tísnivou atmosféru z A1. To krásné mysteriózno se vytratilo a to se bude jen těžko napravovat. Taky jsem zvědavej, jak kdo hodlá spravit Davida, když veškerá technika z lodi je pryč.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Crytic

Crytic (hodnocení, recenze)

Anarvin

Benjamin Rigby by byl se svým tupým výrazem perfektní pro roli androida :)

Jinak ty lokace mě nějak nenadchly... doufal jsem v planetu plnou života ... možná nějakou divokou džungli, tohle mi přijde dost chladné prostředí...

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Xinn

Xinn (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Tak samozřejmě - nesrovnalosti tam jsou, ale to je podle mě dáno hlavně tím, že když točili A1, tak asi nepočítali s tím, že někdy bude i A2, A3 apod., natož pak po letech nějakej Prometheus nebo Covenant :-) Takže i když ten rozdíl ve velikosti SJ vidím samozřejmě taky, tak nad tímhletím jsem ochotnej přimhouřit oko - v Prometheovi bylo bohužel logickejch kopanců víc, a horších...

na příspěvěk reagoval Prometheus69, kkarx, SsgtJira

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

SsgtJira

No s tím velikostním poměrem bych to nepřeháněl... si vem jak dopadli Bozi Egypští.. :D

Ano byla, ale taky ty mrchy byli slepí... neměli oči a byli polétaví. :)

Krůta bude mít prostě svůj vlastní origin krutí příběh. :D

na příspěvěk reagoval SsgtJira

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

No a taky sem zvědavej jak vysvětlej to, že v A1 byla kostra SJ stará tisíce(i když ve filmu snad zaznělo i miliony) let a zkamenělá..

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Prometheus69

V cernocerny tmě to byla ale jiná potvurka.. PS: krůta doufám v A:C nebude a když jo tak doufám, že už jako mutant, nebo plně death ;) a taky bych řád právě SJ co maj 4metry a ne jejich dvoumetrové kopie-inženýry..

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Terepin

Co ale s tou.... krůtou co si letí kamsi ke hvězdám... přemluvit nejspíš Architekty.. aby neudělali sakra velkou chybu.

Že už jsme se za těch 2000let polepšily a na našem omylu jsme založily náboženství a v podstatě je považujeme za své stvořitele... takže by tu genocidu mohly třeba odložit. :D

kkarx

kkarx (hodnocení, recenze)

No snad v tom nebude matka Ripleyové. To už by spadlo někam ke SW, kde je každý příbuzný s každým.

Související novinky

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

Fede Alvarez natočí nového Vetřelce

05.03.2022

Zatímco plánovaný vetřelčí seriál pro kanál FX je stále v přípravách a jeho natáčení by mělo začít v roce 2023, kolem vzniku nových celovečerních filmů této franšízy panuje složitá situace. Stále se… (více)

RoboCop přišel o režiséra

RoboCop přišel o režiséra

16.08.2019

Režisér filmů Elysium a především chváleného District 9 Neill Blomkamp se té smůly nezbaví. Jeho pokračování Vetřelce se Sigourney Weaver bylo zaříznuto poté, co se Ridley Scott rozhodl pokračovat ve… (více)

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

Chystá Ridley Scott dalšího Vetřelce?

01.06.2019

Vetřelec minulý týden oslavil 40. výročí a v rámci oslav došlo i na rozhovor se samotným tvůrcem ikonického hororu Ridley Scottem (Černý jestřáb sestřelen, Konzultant). V něm pak Scott mimo jiné… (více)

O čem by byl další Vetřelec?

O čem by byl další Vetřelec?

15.11.2018

Pokud jste viděli poslední filmy z vetřelčí série od režiséra Ridleyho Scotta (Marťan, Gladiátor), pak je vám nejspíš jasné, že měl slavný tvůrce pro svoji temnou sci-fi ságu ještě velké plány. V… (více)

Reklama

Reklama