poster

Český žurnál (TV seriál)

 • anglický

  Czech Journal

Dokumentární

Česko, 2013–2020, 28 h 20 min (Minutáž: 52–84 min)

Hrají:

Vít Klusák, Filip Remunda, Martin Dušek, Jan Keller, Václav Bělohradský, Radovan Klučka, Jana Lorencová, Jana Bobošíková st., Jiří Krytinář, Aneta Langerová, Ivan Langer, Karel Schwarzenberg, Miloš Zeman, Daniel Hůlka, Petr Rychlý, Václav Marhoul, Václav Klaus, David Černý, Filip Renč, Ladislav Špaček, Věra Čáslavská, Marie Rottrová, Petr Nečas, Roman Smetana, Petr Novotný, Olga Path Štiplová, Pavel Novotný, Christopher Lambert, Andrea Kalivodová, Iveta Bartošová, Kateřina Kristelová, Tomáš Kratochvíl, Jan Kraus, Pavel Bém, Željka Suková, Dana Morávková, Aleš Suk, Bohuslav Svoboda, Andrej Babiš, Martin Stropnický, Jean Reno, Matěj Stropnický, Miloš Zeman (a.z.), Andrea Culková, Anna Šabatová, Leonid Iljič Brežněv (a.z.), Saša Uhlová, Tomio Okamura (a.z.), Jan Vlasák, Tereza Dočkalová, Tomáš Janáček
(další profese)

Komentáře uživatele sator k tomuto TV seriálu

 • Obnažený národ (S02E05) (epizoda) (2014)
  **

  Dělat si z někoho legraci pro jeho typické vlastnosti, v tom nevidím žádný problém... pokud ale někým pohrdám, nebo ho soudím nebo na něj nahlížím z vrchu je to výpověď o mě, ne o tom druhém... nálepkovat druhé, dává pocit iluzorní převahy... Nicméně jako sociologická sonda zajímavé ale jako dokument s názorem prachmizerné...(1.10.2019)

 • Bratři Okamurovi (S06E01) (epizoda) (2019)
  ****

  Zajímavé spektrum životních názorů a postojů. Zatímco dva bratři se zdají přemýšliví a vyrovnaní tak ten třetí nikoliv. Je to jak v pohádce...Já se politiky léta letoucí nezúčastňuji, ale je dobře že Tomio pojmenovává věci které se ostatní bojí pojmenovat i když hysterickým poplašným způsobem ale bez náznaku DIALOGU....Kdybych volil šel bych jej volit, ale ve chvíli kdy by hrozilo že by měl moc hlasů volil bych někoho přemýšlivějšího :-)(27.11.2019)