Zdá se, že Hotelu Transylvánie se začíná dařit... Dracula konečně ustoupil ze svých striktních zásad ubytovávat v hotelu pouze příšery, a ten se proto otevírá i lidským návštěvníkům. Za zavřenými dveřmi krypty ale Draculu sžírají pochybnosti o tom, zda se jeho napůl lidský a napůl upíří vnuk Dennis vůbec někdy stane upírem. Když tedy Mavis ve společnosti Johnnyho vyrazí na návštěvu lidské části příbuzenstva - na které ji ostatně také čeká nejedno překvapení - požádá "Děda" Drac o pomoc své přátele Franka, Murrayho, Waynea a Griffina a společně Dennisovi nachystají "kurz pro strašidla". Nemají ale nejmenší tušení, že se k návštěvě své rodiny v hotelu chystá také Dracův rozmrzelý a velmi, velmi, velmi staromódní otec Vlad. Když se tedy Vlad dozví, že jeho pravnuk není čistokrevný upír - a ještě k tomu teď do Hotelu Transylvánie mohou jezdit i lidé - nastane mela, ze které by dost možná i upírovi ztuhla krev v žilách. (Falcon)

nattyxh

Dokonalý :D bavila jsem se celou dobu v kině, nebyla jediná minuta, kdybych se nudila. Tento animák šel s dobou :D přece není normální, aby ve 21. století neměl zombík facebook. Prostě skvělý :D hlášky bavily nejenom děti, ale i dospělé, a možná si myslím, že ty 7-8 leté děti v kině nemohly pochopit když řekli ,,musíš si vypnout bluetooth,, a Drag ,,modrý zube, vypni se,, takže některé hlášky byly spíše pro starší... Objevovali se tam postavy z jedničky, na které sem přes tu dobu zapoměla (co sem neviděla Hotel transylvánie 1)... Takže mě potěšilo, když se tam objevila ta bába se slovy ,,já to nebyla,, :D ()

pihan

Jedna obrovská reklama na SONY! Zachránila to závěrečná bitka.4 hvězdy,ale s totálně vodřenýma ušima.70% ()

eMeMko

Oproti prvním dílu zde proběhlo obrovské zlepšení, a to nejen v rámci stopáže. Hotel Transylvania 2 je plnohodnotným animákem, který zabaví nejen rodiny s dětmi. Scénář má hlavu a patu, nicméně dává také k dispozici dosti šílených situacích, které se dají využít k perfektnímu humoru. Vtípků je zde opravdu hromada, většina z nich navíc velmi povedených, takže pokud máte podobný druh filmů rádi, neváhejte a vyražte do kina. Já si těch 90 minut parádně odpočinul a hodněkrát se od srdce zasmál. ()

baclajean

Oproti jednotke nie tak vtipné, slabý spád, akoby bez nápadu. Záver síce fajn, no stále skôr podpriemer než nadpriemer. ()

Spilif

Hotel transylvánie 2 se podle mě dost povedl, musím se přiznat že vyrazit na tenhle animák z rodinkou nebyl vůbec špatnej nápad :). Podle mě výsledkem dobré práce je to že se dítě směje a tenhle kousek to prostě plní. Nevím jak je to dlouho co jsem viděl jedničku ale dvojka skvěle navažuje a sekunduje humoru prvního dílu. Vřele doporučuju všem rodičům ikdyž by někdo mohl mít námitky na někdy drsnější humor (taky jsem o tom chvilku přemejšlel) ale myslím že kluci to ustáli bez újmy ;) ()

Hora1000 odpad!

Nerozumím těm komentářům tady. Oproti jedničce totální propadák. Děj, chování postav, humor - všechno šlo úplně dolů. Neměl jsem sílu to ani dokoukat. Pro mě klasickej druh dvojky, která se snaží vydělat na úspěchu předchůdce. U jedničky se mi líbilo prolínání se skutčným moderním světem u dvojky to samé ruší a působí samoúčelně (jediný co mě rozesmálo bylo to zmixovaný video na mobilu). Celkově totální zklamání. ()

wallax

Príjemné pokračovanie veľmi slušnej prvej časti, ktoré zabŕdlo do rodičovstva a hlavne druhovej príslušnosti mladého Dennisoviča potomka ľudí a upírov. Ak sa vám prvá časť páčila, dvojku si rovnako užijete. ()

ciki_69

Nesklamala ani dvojka, ktorá je opäť príjemne zábavná. Musím sa ale priznať, že asi o malinký kúsoček menej ako jednotka. ()

ofu

Prvních zbytečných šedesát minut bez děje, s úzkostlivou upíří matkou pravidelně prokládaných reklamou na Sony, už těch dalších třicet minut, kde se něco dělo a padl tam i vtip, opravdu nezachrání. ()

daniel.98

Animák, od kterého jsem očekával rozhodně více. Předvídatelnost děje byla zase obrovská, pokusy o vtipy opět nevydařené a akčnost některých scén už to prostě nezachrání. Musím říci, že mě tento film prostě ničí nezaujal a myslím, že se na něj už za nějakou dobu ani nevzpomenu. ()

Domas88

Dával jsem si na čas se podívat, ale po shlednutí je škoda, že jsem se nepodíval dřív, parádně vtipná rodinna komedie.. Super a bavil jsem se moc. ()

Vasyl

Sandler boží. Jinak v podstatě od prvního dílu vůbec nic nepřibylo. Kromě závěrečné bojové scény, která přibývat rozhodně nemusela. Jednička je lepší. ()

IZFNP

Akčné, vtipné a milo ironické. Malé deti nadšené, staršie film uspokojí a mňa bavil. Jednotku som nevidela, ale dvojka bola príjemným prekvapením. ()

lobo87

Úplne priemerný animák. Jednotka ťažila zo strašidelných postáv a poučného príbehu, dvojka v tomto smere zaostáva. Malo to pár výborných a vtipných scén, ale napríklad línia s Vladom mohla byť nosnou témou tohto filmu, možno by to pomohlo... 65% ()

blondboss

Pokračovanie tohto strašiarskeho animáku sa naozaj podarilo. Normálne sa mi to páčilo viac ako jednotka, nakoľko tu bolo viac gagov, viac som sa zasmial, bolo to nápaditejšie, svižnejšie a hlavne nemalo to veľa hluchých miest - aj keď nejaké sa predsa len našli. Ak som ale dal jednotke silné tri hviezdy, tak pri dvojke musím určite dať slabé štyri. 70 % ()

Druhé To má scenáristu

Druhé To má scenáristu