Zdá se, že Hotelu Transylvánie se začíná dařit... Dracula konečně ustoupil ze svých striktních zásad ubytovávat v hotelu pouze příšery, a ten se proto otevírá i lidským návštěvníkům. Za zavřenými dveřmi krypty ale Draculu sžírají pochybnosti o tom, zda se jeho napůl lidský a napůl upíří vnuk Dennis vůbec někdy stane upírem. Když tedy Mavis ve společnosti Johnnyho vyrazí na návštěvu lidské části příbuzenstva - na které ji ostatně také čeká nejedno překvapení - požádá "Děda" Drac o pomoc své přátele Franka, Murrayho, Waynea a Griffina a společně Dennisovi nachystají "kurz pro strašidla". Nemají ale nejmenší tušení, že se k návštěvě své rodiny v hotelu chystá také Dracův rozmrzelý a velmi, velmi, velmi staromódní otec Vlad. Když se tedy Vlad dozví, že jeho pravnuk není čistokrevný upír - a ještě k tomu teď do Hotelu Transylvánie mohou jezdit i lidé - nastane mela, ze které by dost možná i upírovi ztuhla krev v žilách. (Falcon)

pekas

Už to není takové, jako jednička, ale rodinné, pozitivní a bláznivé to je dost. Možná právě až moc přebláznivělé, což mi vadilo. Sandler jako milující dědeček je hodně příjemný, a vlčí holčička s 200 bratříčky nádherná. 78% ()

Renie42

Stejně zábavné jako jednička. Většinou jsem se smála, takových strašidel bych se nikdy nebála. Jen jsem tak trochu byla překvapená, jak Sony se tam vtírá se svojí reklamou a že i mezi strašidla proniklo to hrozný selfí. ()

habertek

Bohužel ač jsem se těšil musím konstatovat, že je druhý díl slabší jak jednička. Nevím, ale přišlo mi, že to mohl být klidně kraťas na pět hvězd než film o průměrném hodnocení....Začalo to, bum, bylo mimčo a začalo to....Bude mimčo upír? Příšery vs. lidé? A začala se namotávat omáčka, omáčka, omáčka. Ani už tolik nerozvinuli ostatní příšery jako v jedničce. Nakonec se vše vyjasnilo a bum....byla párty a konec....Prostě moc plochý nápad, který nebyl rozveden tak aby zaplnil celých 90min....škoda, ale určitě neodrazuji! Žádná katastrofa to není:) ()

AgnesDee

Je to vtipné a zasmála jsem se i nějaké té kravině, ale nemůžu si odpustit, že tam nemuseli dávat ty telefony, sociální sítě a jiný moderní kraviny, který tento film akorát kazí. Kdyby dali na klasiku, bylo by to mnohem vtipnější, ale bohužel toho už se asi u žádnýho moderního animáku nedočkám. ()

maoc

Horší než jednička, protože v něm nabírá na síle spodní psychologický proud a film si začíná hrát na něco, co není. Vtípky a blbiny pořád fajn, ale do mysli se mi neodbytně vkrádalo, že tvůrci až moc tlačí na pilu ohledně vymezení dobro vs. zlo nebo spíše se pokouší o jejich pokřivenou syntézu. S tím jděte prosím do prdele. Dost mi to připomnělo posun v obsahu a symbolice Auta vs. Auta 2. Jednička - příběhově oddechový film s archetypálním příběhem a fóry - dvojka - vymývání dětského (a diváckého) mozku jakýmsi newspekem nebo spíš newmindsetem. Takže znovu, s tím běžte do prdele. Trojku prosím, milí tvůrci, postavte na silném jednoduchém příběhu a ověšte cingrlátky vtípků a pitomé muziky, ale nepouštějte se na tenký led psychoblábolu. TIA ()

zubrik66

Film, ktorý prináša veľa humorných situácii, nie trápnych ale naozaj humorných. Samozrejme námet nie je tak originálny ako v jednotke, ale veľmi vydarená dvojka. ()

Kimkong

Celkem povedený animák. Být prtě, asi bych byl nadšený. Byl jsem překvapen, jak se tvůrci poprali s příběhem. Přece jen je to pokračování, a hlavní výhodou nových animáků je prezentace nového neokoukaného prostředí a postav. Tudíž zde jsme již téměř všechny znali z předchozího dílu a navíc téma jak vystřižené z pokračování rodinných komedií "co bude po svatbě". Příběh mě tedy nenudil, navíc zdě bylo několik jednoduchých, přesto zábavných okamžiků. Např. Blob na motorce. Zajímavými postavami jsou také zombíci. Hudba je průměrná, animace slušná. Jelikož se tento díl snaží být hodně moderní (smartphony, některé písničky), doporučil bych jej dětem, kteří se bez těchto prvků nedokáží obejít. ()

johnny01

Sice to místy bylo docela zábavné, ale jinak se mi to příliš nelíbilo. Celkově to na upíří (strašidelné) téma bylo příliš roztomilé, dále pak slabší příběh, nepříliš věrohodné postavy a důraz na chytré telefony v mých očích hodnocení sráží. ()

Enthu

Už je to delší doba, co jsem viděla jedničku a při hlédnutí traileru jsem si rozpomněla, že bych se mohla podívat na další díl. Celkově mi to rychle utíkalo, nic se ani nevleklo. Prostě rodinný film tak jak má být. ()

macetoma

Podobně zábavné jako jednička, v podstatě je to logické pokračování jedničky. Pár nových vtípků, staří známi hrdinové a jejich nové osudy. Dávám 3 hvězdy. ()

OJan

Dvojka se mi líbí nejvíce s celé této série, příběh je vtipný, příjemný a animace taky pěkná. |95%| ()

helrohir

Klasické pokračovanie animovanej série. Nie je to zlé, ale zároveň to neprináša nič nové, čo by dokázalo príbeh nejakým spôsobom osviežiť. Pre detského diváka ideálna zábava, dospelé obecenstvo sa bude skôr nudiť. 50%. ()

ostravak30

Je tomu už nějaký rok, co jsem viděl první díl, takže se mi těžko srovnává. Tím spíš, že dojem z pokračování jsem měl zřejmě o něco lepší. Dvojka mi přišla svižná, zábavná, nabitý vtipy i zábavnými dialogy. Je to praštěná, uhozená zábava, ale o to se v podstatě snaží každý animák. Velkým přínosem se nejspíš stal Adam Sandler, který se ze všech dílů Hotelu podílel jen na tomto jediném. Nutno taky podotknout, že jsem se až divil, kolik vtipů a narážek je určeno spíše pro dospělé než děti. ()

ruzmim

Za mě pohoda a nebyl jsme zklamán. Pro mě stejné jako jednička (úroveň) , které jsem dal už ani nevím proč za 3. Poslední dobou stojí animáci za houno a tohle vážně nebylo zlé. 78,35%. Přikláním se k Vančurovi - proč ta Vondráčkova furt dabuje? - nesnesitelnější hlas snad nemůže být!!! ()

Lula.cz

Viděno ve 2D verzi v kině a s českým dabingem. Asi jsem hodně infantilní, ale já se bavila celou dobu. Nebyl žádný nudný prostoj, kdy se nic neděje. Hotel Transylvánie sází především na humor a daří se mu to. Líbí se mi hlášky typu náslunečný, protože dítě upírské matky a lidského otce přece nemůže být náměsíčné. Vůbec nelituju, že jsem neviděla 3D verzi, protože mi až na netopýří leteckou scénu nikde nechyběla. Animace je na vysoké úrovni, o tom bez debat. Závěrem dodám, že i animáci jdou s dobou a tak trendy upíří děda používá chytrý telefon (i když mu to moc nejde). ()

Druhé To má scenáristu

Druhé To má scenáristu