Kurňa, co to je?

Česko, 2013, 45 min

Scénář:

Jiří Bláha

Účinkují:

Pavel Zedníček, Jakub Zedníček, Martin Trnavský, Tereza Bebarová, Bára Munzarová, Marcela Mikysková, Olga Blechová-Matušková, Jakub Smolík (více)

Páni Zedníčci v akci. Strejda Pavel, synovec Kuba. Jaké tajemné předměty s nimi odhalíme v novém zábavném pořadu? (oficiální text distributora)

Puppy

Kladu si stejnou otazku ... Jedna * za to, ze latka trapnosti jinych poradu na teto tv nebyla prekonana. V nazvu by to ale chtelo jeste pritvrdit. ()

PECHY15

Krutopřísná zábavná show s maníkem, co za zvuků rytmických bubnů nabíhá ke kameře, aby Vám oznámil o čem bude další soutěž. Obohacená o největší klenot českého šoubyznysu, Jaaaaakuba Zeeeeeedníčka, nevyužitého prince do dětských pohádek a věrnou kalkulačkou na sčítání bodů soutěžících. Babrandov už by měl ten svůj "Kufr" rádoby pořadů radši zaklapnout ;-) ()

Mukl007

Ať si kdo chce co chce říká, ať si mamka slzy utírá, tohle je pokus o Kufr a basta. Záměřně píši pokus, protože originální Kufr byl fenomén své doby a ne vše, co v minulosti fungovalo bude fungovat i nadále. Čmaňa už není nejmladší, hosté jsou tak vtipní, až to bolí a nejhorší ze všeho je reinkarnace Aleše Ulma v podobě Jakuba Zedníčka. To je prostě hnus. Jedna hvězdička tedy pouze z nostalgie, protože za nic jiného si to nezaslouží, není to vtipné, není to nové, tak proč bych se na to měl vlastně dívat? ()

Jamalkaa

Tahle soutěž není sama o sobě nějaká BOMBA, nejvíce záleží na hostech. Takže když se to dobře sejde, velmi se bavím a nasměju se. Jindy to stojí za prd. Ovšem synovec Kuba Zedníček mě vždycky zaujme jeho nezvyklým projevem :-D ()

Chlo0opek

Slabší 4*. Charismatický Zedníček tomu dodává ty správný grády. Narozdíl od další takové soutěže Máme rádi Česko, budí tento nástupce Kufru takový nenucený dojem, moderátor Pavel zvládá i vypjaté moderátorské situace s nadhledem, zkrátka vše běží, jak má. ()

LudwigG odpad!

Onehdy jsem u jednoho dílu vydržel. No....nevím, co to má být - zlatý Kufr, protože tohle je skutečně žumpa. Po skončení pořadu, kdy jsem chvilku dumal, kdo a hlavně proč se k tomuto propůjčil, zůstala jen jedna jediná otázka: Kurňa, co to bylo? ()

reccal

Jedna hvězda z nostalgie ke starému poctivému Kufru, tohle je trapná přepálená šaškárna. Starý Zedníček se snaží, ale je to pořád průměr, mladý Zedníček je vysloveně nesympatický, a co tam dělají ti šašci s bubnama, to už fakt nechápu. Pro šedesátileté babky asi zábavné. ()

fremr odpad!

Název pořádu hovoří sám za sebe... Zrovna jsem tenhle pořad chytl, když jsem byl naprosto unavenej z práce a řekl jsem si, že mě to třeba překvapí. Má to být přece komediální, sranda, oddechový pořád..? Pavel Zedníček mě zklamal neskutečným způsobem, humor z paty, kterej je naprosto o ničem. Reinkarnace Kufru? Kufr byl koukatelnej a když mi bylo pár, docela mě to bavilo (vím, že kdybych to viděl teď, tak by to taky za moc nestálo). Tenhle směšnej výtažek nedosahuje ani průměrných hodnot televizní zábavy. Ne. Už nikdy. ()

Ruslan odpad!

Tenhle pořad mi drásá nervy. Pondělní večer nikdy nestojí za mnoho , ale zvuk barrandovských bubeníku ve mně vyvolává agresi obrovských rozměrů. Vždy pocituji chut rozmlátit televizi. Otřes , celkově 0%. ()

oskiii odpad!

Ku*va co to je? Jakmile se někdo dostane na Barrandov, naznačuje to definitivní konec kariéry... tak jako v případě Zedníčka, Suchánka atd... ()

Hansk75

Tý jo, jsem si řikal, co to zase bude za fajnovou zábavičku na Tv Barrandov. Dostalo se mi, v mém dětství, velmi oblíbené soutěže - Kufr. Bohužel to pro mě absolutně ztratilo veškeré kouzlo a někdo by měl milým Barrandovanům vysvětlil, jak vypadají moderní kulisy (včetně dalších chuťovek, jako je Vtip za stovku, atd.). Navíc mě zklamalo, že někteří lidé, o kterých jsem si myslel, že jsou chytří, tak se ukázalo, že jsou tupí až oči přecházejí... Ani spousty pokusů o vtip u mě neobstály... Bohužel. Tak alespoň jednu za nostalgii. ()