Kurňa, co to je?

Česko, 2013, 45 min

Scénář:

Jiří Bláha

Účinkují:

Pavel Zedníček, Jakub Zedníček, Martin Trnavský, Tereza Bebarová, Bára Munzarová, Marcela Mikysková, Olga Blechová-Matušková, Jakub Smolík (více)

Páni Zedníčci v akci. Strejda Pavel, synovec Kuba. Jaké tajemné předměty s nimi odhalíme v novém zábavném pořadu? (oficiální text distributora)

Tryskomyš

Starý dobrý Kufr. Zkuste si ztlumit zvuk a zakrýt slovo, které mají odezírat a uvidíte jak je to těžké. Často slovo nemůžou uhádnout, tak si to pak pusťte znovu se zvukem a uvidíte jak se nasmějete. ()

Korbitch odpad!

Upřímně lituju každýho kdo se kdy vyskytl při natáčení jakéhokoli dílu. Ale ne, víte co? Patří jim to. ()

Bajda odpad!

Totální žumpa televizní zábavy. Další ze soutěžních pořadů, které recyklují stokrát ohrané disciplíny, se kterými přišla Nova v devadesátkách. Tragičtí druhořadí hosté; zběsilé tempo; kulisy, že by jeden blil; a mezi tím vším pobíhá a skáče Čmaňa na tripu...televizní peklo. ()

..Lucas..

Takový moderní Kufr, ale mnohem nudnější. Nevím, nějak už to nefunguje, Jakub Zedníček zbytečný, ale jednou za čas se na to dá dívat. ()

rakovnik

Kurňa, co to je? Tak co to tu vlastně máme? No přeci reinkarnaci "Kufru", který jsem měl rád - nicméně dávám jen 2* za převlékání kabátů a nezajímavé hosty. ()

cariada

Nová podoba Kufru proč né! Byl jsem příjemně překvapen, když jsem na to náhodou narazil. Zedníček je stále stejný a jak mu kdysi napsala jedna divačka lítá tam jak utržený plakát. Jen aby ten pořad byl života schopný a Železný ho brzo nezrušil stejně tak Videostop já jsem rád, že tyhle staré pořady mají "comeback". Je jen málo pořadů, který mají svůj smysl i dnes. ()

Šimpy

Až jsem se skoro vrátil zpátky o 20 let. Jen je to o dost hlučnější...možná ke škodě, ale pár soutěžních kol přibylo a některé jsou i povedené (písničky naruby) a celkem jsem se bavil... ()

sskrblik

Čmaňa strikes back! v show, která neskrytě připomíná dříve populární pořad Kufr. Dávám dvě hvězdy, poněvaDŽ mě obdobné soutěže chybí... ()

fabecc1222

Pořad ještě z doby, kdy byl Barrandov aspoň příležitostně koukatelný, i-když kvůli množství reklam raději jen z nahraného záznamu... Osvědčený koncept pořadu, přebraný z ČT, který dokázal zabavit i v této formě. ()

Darth_AK

Název pořadu skvěle sedí ke každé věci, kterou vyplodí TV Barrandov. Vždy když Barrandov zapnu, tak mi jméno tohoto pořadu padne jako ulité pro celou TV. ()