Den matek

Slavná vyvražďovačka podle Tromy! Jak nejlépe potěšit svou matku? Každý má svůj způsob, někdo nosí květiny, někdo pomáhá při uklízení. Bratři Addley a Ike mají jasno. Jejich maminku nejvíce potěší, když znásilňují mladé dívky, mučí jejich bezbranná těla a nakonec je brutálním způsobem zabijí. To se stává osudným třem mladým kamarádkám, které si vyrazí na výlet do lesů, kde sídlí šílená rodinka... (oficiální text distributora)

matestlust

další povedená tromácká zábava.sadističtí vidláci v čele s opravdu dementní matkou versus holky z města:).Škoda jen,že tyhle filmy už se tolik netočí... ()

mm13

Kde je to "vraždení, mučení a znásilňování"??? Nie že by nie, ale v tejto produkcii som čakal chutnejšie sústo a spoliehal sa na to, že aspoň tieto prvky z toho urobia zhliadnutia hodnú záležitosť. Typická TROMA atmosféra, zopár úsmevných momentov a na sekundu načasovaná pointa túto hovadinu nazachránia. ()

corpsy

Uletená ´´tromovská´´ variácia na TEXASKÝ MASAKER MOTOROVOU PÍLOU...bez píli. Nieje však až tak trápne zábavný ako pecky, ATOMOVÉ GYMNÁZIUM alebo TOXICKÝ POMSTITEĽ. Je tu viac vážnosti, niektoré scény sú čo sa týka surovosti fakt podarené. Takže taký priemerný torture horor, ktorý veľmi neurazí. ()

fcreading

"Moji drahý synáčikovia, vaša matka je na vás veľmi pyšná." Charles Kaufman a Warren Leight sa rozhodli že v roku 1980 napíšu scenár k filmu Mother's Day, ale zabudli na velmi dôležitú vec, a tou je atmosféra a brutalita. Všetko nám je servírované v amatérskej výzbroji, krvi si podstatne neužijeme, akurát tak babičky a jej dvoch podarených synou, jeden je zaostalý a druhý trochu mudrejší. Čo je ale velmi neobjasniteľné je, že to je v produkcii Llloyda Kaufmana a Michaela Herza 40 percent. ()

FromHell

Podľa toho čo som počul,tak toto je jeden z tých lepších pokusov TROMY,ak to je pravda tak naozaj nechcem vidieť ako vyzerajú tie horšie pokusy.. ()

Gorehound

Možno so mnou nebude každý súhlasiť, ale Mother´s Day je napínavá i krvavá "disturbing" záležitosť kdesi medzi slasherom a exploitation. Takú tu naozajstnú horrorovú atmosféru filmov z počiatku osemdesiatych rokov len tak nenavodíte, výborná a v tomto type filmov nečakaná je i pomsta v závere, a geniálna je i úplne záverečná pointa. Pre mňa jeden zo zásadných horrorov. ()

YURAyura

Od zacatku do konce podarena uchylarna, co svuj vzor v "Texasu" zkratka nezapre. Ti synatori jsou tuze jedli - god save us from America!!! ()

ilemas

V době VHS to byl můj hodně oblíbený horor, od té doby jsem to neviděl. Nevím jak bych hodnotil dnes, ale má to vyjít na dvd tak uvidíme. Snad to nezklame. Ti vidláci byli dost dobří. ()

honajz2

Tak jsem zase po čase dostal chuť na nějakou pořádnou Tromu, ale holt jsem si nevybral docela dobře. Člověk tak nějak očekává hromadu naprosto absurdních úchylných scén, často překračujících hranici diváckého vkusu a tady k tomu námět přímo vybízel, ale jaksi se tak nestalo. A i když tu je pár povedených scén a vůbec celý film má dostatečně natvrdlý děj, i tak je to prostě slabota a nuda. Za mě tedy docela zklamání a příště si od Tromy asi radši dám trojku Atomového gymnázia nebo jejich adaptaci slavného Shakespearova díla, které se jmenuje Tromeo a Julie... :D Lepší 2* ()

cariada

No váhám kolik tomu dát ,ale zatím je to jen za dva. Začátek člověka krásně navnadí ,Jákási bába jede ze semináře či z čeho a veze sebou mladý pár ,který tam byl sní k sobě na samotu do lesa ,jenža se v lese porouchá auto a než to spraví vyskočí maník a usekne jednomu hlavu a druhý jde holku znásilnit ,ale bába je zarazí je to jejich máma. A pak ona sama dívku uškrtí. Trojice spolužaček se každý rok schází a jezdí na víkendy blbnout jenže se dostanou až do ono lesa kde sídlí ta "hodná rodinka" Nejdřív je unesou jednu z nich znásilní ,ale po sléze utečou všechny tři ,ale ta znásilněná posléze umírá ná následky dovádění dementních bratrů. A zbylé kámošky se jdou pomstít je to velice průměrné a obehrané kolikrát už to tu bylo někde na samotě šílená rodina co vraždí a mučí turisty. Nakonec holky vítězí ,prý měli právo přežít jenže neříkej hop dokud nepřeskočích......Co k tomu dodat ,že to bylo místy velice nudné a zdlouhavé. Klasické béčko. ()

majo25

Nízkorozpočtový slasher, ktorý je debilný nielen svojimi postavami, ale aj spracovaním. Trojici hlavných hrdiniek, ktoré mi prišli nesympatickejšie ako podivná rodinka záporákov, som želal smrť už od úvodu. Drsnosť niektorých scén je zabíjaná neskoršou komičnosťou a nelogičnosťou. Áno, tri postštudentky, ktoré sa poštia už pri prasknutí konárika, si v závere takmer hravo poradia s dvoma ostrieľanými (aj keď polodemetnými) chlapmi. ()

fantoci odpad!

Vzpomínám si, že jsem tento film viděl ještě jako malej kluk, pár let po revoluci s příšerným rychlodabingem. Už jako malýmu mi ten film připadal jako že, samý vraždy, podřezaný krky, litry krve a děj mizivý. Když jsem to shlédnul dnes, mám stejný názor jako před několika lety. ()

Master19

Obvykle mám pro podobné snímky pochopení, ale tady prostě není, čeho se chytnout. Jednu hvězdičku dávám za dobře naaranžovaný "dům smrti", za který by se nemusela stydět ani čarodějka z Blair. Ovšem celkově vzato (ačkoliv jsou mordýři extrémně nechutní), na vyvražďovačce, kde se skoro nevraždí, můsí být prostě něco špatně... ()

drackula

Tento film sa snaží tváriť vážne. V podaní Tromy to znie dosť divne. Film úplne postrádal vtip, čo ma dosť nemilo prekvapilo. Keď idem pozerať Tromu chcem sa poriadne zabaviť, a nie sledovať trápny pokus o dusivú atmosféru a originalitu. Záver bol stráviteľný, ale viedla k nemu krížová cesta... 25 % ()

masw

Troma by neměla produkovat vážné horory. Tenhle film je i přes vraždy a znásilnění (bohužel nezobrazené) jedna velká nuda. Za zmínku stojí jen herečka, která hraje matku, protože ona je taková babičkovská verze Lloyda Kaufmana. :) ()

JohnSmith

Nějak jsem nepostřehl humor. Nicméně zbytek je klasický vyvražďovací horor, plný krve a špatně a nezajímavě natočený. ()

JančiBači

Celkom dobra zábava a myslim to vážne.Ano ide o Bčko jak Brno ale pobaví.Vedel by som si to predstaviť aj v lepšej produkcii a v Ačkovom kabáte. ()