Neviditelní (TV seriál)

Neviditeľní

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Česko, 2014, 12 h 6 min (Minutáž: 51–60 min)

Komentáře uživatele mira007 k tomuto TV seriálu

Bída, která si na něco hraje ale nemá na to. Poetiku vzoru Konce vodníků v Čechách to nedosahuje ani omylem. Lehkost , vtip, to vše tomu chybí. Jediné co stojí za hvězdy jsou ty české hvězdy - známé ksichty, které se tam mihnou na jeden metr čtvereční rekordně. PS: Tak jsem to shlédl po dvou letech celé a musím říct, že zvedám hodnocení z jedné na tři hvězdy. Poprvé jsem viděl jen první díl a nedal to, ale když se člověk dostane k třetímu a naladí se na vlnu tohoto seriálu tak to není špatné a dokonce je to místama i vtipné. Pozitiva: 1) námět - odvaha jít do žánru, který fungoval kdysi ale dnes.... 2) špičkové obsazení - některé role nezapomenutelné v pořadí Bára Poláková, Sobota ( jak ho nemusím, tak tady hraje v příjemné roli ), Chýlková, team jezin 3) sluníčko, voda, holky v bikinách ( kombinace, která zaručuje min. dvě hvězdy ode mne) 4) exteriéry a interiéry na jedničku . Nedal jsem čtyři hvězdy, protože: 1) nebylo to až tak vtipný a některé díly šly do nikam se neposunující nudy 2) iritovalo mne to parodování církve ( trochu jak za dob komunismu ) 3) sluníčko, voda, holky v bikinách a oplodňování a přece tak důsledně bez nahoty jak v prudérním americkém seriálu ( možná si tvůrci fandili, že by to mohlo být i pro děti, ale to fakt není )(6.1.2015)

• Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2014)

Rozpočet, obsazení a námět fajn, provedení nemastné neslané, vtipy nedotažené a nucené. Poprvé jsem první díl ani nedokoukal.(27.9.2017)

Čtyři hvězdy za odvahu Barbory Polákové ve spodním prádle ve scéně v centru Prahy, za přehlednou lekci Langmajera na téma lobbing, a za trojku Sirén. Nedám pět hvězd protože téma vodnické paralelní Bible mi přišla kreténská.(27.9.2017)

Tak jednu hvězdu za ten člun na letní Vltavě. Začíná to celkem fungovat, ale všechno dobré si pro sebe urval Langmajer.(29.9.2017)

Oproti přepálenému prvnímu dílu, to začíná fungovat asi tak, jak si to představovali autoři a já si na to jako divák zvykl. Barbora Poláková a Langmajer táhli tenhle díl.(29.9.2017)

• Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2014)

Malý posun v ději, jen přibyla vražednice v bikinách Doležalová .(1.10.2017)

boková vs hádek rande fajn a laušman se vrátil z podzemí...(1.10.2017)

• Epizoda 7 (E07) (epizoda) (2014)

Nástup R. Stankeho, ale zpomalilo to do nudy.(1.10.2017)

• Epizoda 8 (E08) (epizoda) (2014)

Nástup Holuba...jinak méně vtipu ...(1.10.2017)

Jeziny v pyžamu s Langmajerem v posteli - začátek fajn. Lucie Siposová jakofejsbukový expert taky. Langoš a fény taky fajn. Ale hlavně konečně díl, kde se něco děje.(1.10.2017)

Vydrovi asi to nejlepší z tohoto dílu, jinak zlepšující se tendence , když to jde do finále.(2.10.2017)

Nejvýraznější v tomto dílu komisařka Jará v podání Simony Babčákové a její přeorientace z policejní práce na rodinnou.(2.10.2017)

Barbora Poláková alias Monika to rozjíždí po vlastní ose.(2.10.2017)

Zakončení seriálu v tom lepším. Laušman jako oplodňovač, Vydrovi na svobodě, Monika podnikatelka, policajtka ve vztahu, dvě jeziny těhotný a jedna ve vztahu, ale třeba kam zmizela a zda našla svou matku vodnice Boková neřešeno. Pokud neumřela hledá ji dodnes.(4.10.2017)