poster

Neviditelní (TV seriál)

 • Slovensko

  Neviditeľní

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Česko, 2014, 12 h 6 min (Minutáž: 13x55 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  **

  Rozesmála mě jedna zajímavost, v níž se hlavní tvůrce netají inspirací slavným vodnickým filmem, kdyby jeho nebylo, téměř polovinu nápadů v seriálu by musel vymyslet sám, navíc vykrádá třeba i snímek "Zabil jsem Einsteina, pánové." Tak dvě třetiny dílů dobře snesitelná záležitost, i ta satira (polepšení Laušmana je díky civilnímu Langmajerovi uvěřitelné). Po Evangeliu mnohosti, suverénně nejtrapnější záležitosti (Bajgar, producent pořadů Na vlastní oči či Občanské judo by si měl vážně lépe vybrat, do čeho se trefuje), už byl seriál pouze přeplácaný či absurdní na nesprávných místech (zásahová jednotka si neumí poradit se dvěma ženskými). Typická padesátiprocentní zívačka s několika lepšími vtipy.(1.12.2014)

 • raroh
  odpad!

  Rádoby společenskykritická alegorie.(6.9.2014)

 • milka
  **

  Vodnický seriál s Jolanou Voldánovou, Ondřejem Hejmou a rádoby vtipnými odkazy na Babiše a Bobošíkovou? Jasné české WTF roku a zároveň také největší dramaturgická slátanina posledních let.(14.9.2014)

 • veronikav
  **

  Chvíli to vypadalo nadějně .....ale bohužel :( Fajn obsazení asi nestačí ......(7.11.2014)

 • Grran
  ****

  Zatím zkouklé všechny díly dvakrát a musím říct že je to dobrý.. Má to nápad, vtip a povedené narážky na momentální dění. Už se těším na další.. Jako je možný, že se to jako vetšina českých věcí pos*re, ale zatím vlna kritiky je dle mého úsudku neobjektivní.. I když chápu že milovníkům Ulice a Růžové zahrady se asi tento typ seriálu líbit moc nemusí vzhledem ke kladeným intelektuálním požadavkům na diváka...(27.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace