poster

Neviditelní (TV seriál)

 • Slovensko

  Neviditeľní

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Česko, 2014, 12 h 6 min (Minutáž: 13x55 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tančísvlky
  ****

  Po zvláštnom prvom diele o ktorom som si myslel všeličo sa predsa len druhý diel viac vyfarbil. Treba uznať ,že je to zaujímavý seriál. Seriál tiahnu výborní herci (Langmajer, Poláková, Lišková, Holub, Chýlková, Sobota...) a to je základ. Postavy z vodného sveta ironizujú suchý svet. Pustiť sa scénaristicky do takejto látky je v skutku odvaha. Mám dojem, že práve tento konečne zanechá nejakú stopu v mysliach divákov. Zdá sa , že R.Bajgar sa inšpiroval aj u francúzského geniálneho filmu "Delikatesy". Je celkom možné , že zvýšim hodnotenie o nejakú hviezdičku naviac. Zatiaľ však palec nahor tvorcovia a možno aj potichu vysloviť myšlienku "konečne slušný seriál" ... Po treťom diele pridám lepšie hodnotenie. Najlepší český seriál v súčasnej dobe v TV a konštatujem ,že R.Bajgar dokázal prelomiť ľady.(13.9.2014)

 • Grran
  ****

  Zatím zkouklé všechny díly dvakrát a musím říct že je to dobrý.. Má to nápad, vtip a povedené narážky na momentální dění. Už se těším na další.. Jako je možný, že se to jako vetšina českých věcí pos*re, ale zatím vlna kritiky je dle mého úsudku neobjektivní.. I když chápu že milovníkům Ulice a Růžové zahrady se asi tento typ seriálu líbit moc nemusí vzhledem ke kladeným intelektuálním požadavkům na diváka...(27.9.2014)

 • Ferguson
  ***

  Komentář psaný po zhlédnutí prvního dílu: Tento seriál bude asi sloužit v učebnicích jako typický příklad, jak u nás dopadla filmová/televizní tvorba v případě, že máme k dispozici slavné herce, buclatý rozpočet, oblíbené (přitažlivé) téma a vše se to odehrává v současnosti (velice důležitá okolnost, která podle mě například zachraňuje seriál "první republika"). Naši tvůrci (scénáristé) jsou buď hrozně naivní, nebo hloupí a nebo ještě hůře, myslí si, že naivní a hloupí jsou diváci. Jinak si nedovedu vysvětlit tu trapnou, neustále se opakující satiru na dnešní dobu, kde se trefujeme do milionkrát omletých věcí, u kterých jsem si myslel, že vysvětlení jejich existence již máme všichni za sebou (ano, korupce není doména České republiky a nevymyslel ji ani Klaus, ani Zeman ani Babiš, tak nás prosím ušetřete toho omílání, jak je to tu strašné). Mytologie vodníků je zde nulová. Dozvídáme se nepotřebné a nevtipné kraviny, ale zda skutečně potřebují k fungování vodu, tu nikdo neřekne (předpkládám z namáčení nohou Sobotovy postavy a z toho, že se vodníci snaží stále pohybovat ve vodních stavbách). Pan Bartoška by měl začít hrát a nedoufat pouze v to, že JE, jinak ho do kapsy hravě strčí i Luděk (to není nic proti Luďkovi), ale Barťák je přecejenom herec s větším rozsahem a měl by nám ho předvést. Proč je vůbec móda používat vynikající herce (Bartoška, Chýlková, Langmajer) pro ztvárnění plochých, pitvořících se postav - prostě holt komerce, komerce, komerce.(8.9.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Židi prošli holocaustem a dneska mají vlastní stát. Teplouše dřív zavírali, dneska se ženěj. Černoši jsou v Americe prezidentama. Jenom my děláme, jakože nejsme." Jsou věci mezi nebem a dnem, kterým můj stoprocentní aquagen nerozumí, ale co se týká sekt, lobbismu a žab v želé, tak na to jsem odborník. Asi proto se mi mezi 7111 českými vodníky hodně líbilo, což hodlám zapít výjimečně osvěžujícím Lochnessem 1960 s naprděnými bublinkami od místní potvory.(25.9.2016)

 • Tryskomyš
  ***

  Je to divné. Zlatej Mráček. Autoři to zde moc překombinovali. Tak strašně to chtěli mít vodnické že to až přehnali. Co mně potěšilo, byla vodnická rada. Objevilo se v ní spousta neherců. Zpěvák Ondřej Hejma, hlasatelky Pavlína Danková, Jolana Voldánová, módní kritička Františka Čížková, ředitel rádia Frekvence 1 Michel Fleischmann, režisér Václav Vorlíček, psycholog Ivan Douda.(28.11.2014)

 • - Natáčení probíhalo od podzimu 2012 do 18. července 2014 ve třech natáčecích blocích. Natáčení probíhalo v Praze na Kampě, ve Žlutých Lázních, v Holešovickém přístavu, na Dětském ostrově, v čističce odpadních vod v Bubenči, ve Strašnicích, Podolské Porodnici, Podolském přístavu, aquaparku v Čestlicích a mnoha dalších lokacích. (Jirka_Globus)

 • - Najhoršie vraj bolo nakrúcanie v starej čističke odpadových vôd v pražskej Bubenči, filmovací deň trval 14 hodín a voda tam strašne zapáchala. Herci aj členovia štábu sa zabávali na predstave, ako zlatý slávik sedí štrnásť hodín v smradľavej vode, keďže šéfa vodníkov mal pôvodne hrať Karel Gott, ale na poslednú chvíľu odmietol kvôli pracovným povinnostiam. (krasomama)

 • - Spoiler: Když Laušman (Jiří Langmajer) páchá sebevraždu, vjíždí do Vltavy starší model Audi A8, než ve kterém předtím jezdí. (Jirka_Globus)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace