poster

Neviditelní (TV seriál)

 • Slovensko

  Neviditeľní

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Česko, 2014, 12 h 6 min (Minutáž: 51–60 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tryskomyš
  ***

  Je to divné. Zlatej Mráček. Autoři to zde moc překombinovali. Tak strašně to chtěli mít vodnické, že to až přehnali. Co mně potěšilo, byla vodnická rada. Objevilo se v ní spousta neherců. Zpěvák Ondřej Hejma, hlasatelky Pavlína Danková, Jolana Voldánová, módní kritička Františka Čížková, ředitel rádia Frekvence 1 Michel Fleischmann, režisér Václav Vorlíček, psycholog Ivan Douda.(28.11.2014)

 • Lukoboss
  *

  Strašná tragedie a amatérismus, nepomáhá ani snaha narvat tam co nejvíc známých a profláklých herců. Dokonce mám pocit, že tam chvílema neumí hrát vůbec nikdo. To nemůže nikdo myslet vážně. A už vůbec ne, že se to tváří jako "nástupce" Jak utopit Dr. Mráčka. Škoda investovaných peněz a taky škoda dalších slov a úderů do klávesnice...(12.9.2014)

 • patrikus
  ****

  Paráda, zajímavý scénář s originálním tématem, místy velmi vtipné. Společenská satira s vodníky? Proč ne... Skvělý Luděk Sobota, Langmajer i Poláková. I ostatní jsou dobře obsazeni. Trochu jsem měl problém s hudbou, jako z kouzelné školky, nebo z nějakého ubohého večerníčku, ale nakonec jsem si nějak zvykl. Dobrý komediální seriál je to, co v Čechách chybí, a málokomu se podaří vyšplhat alespoň na průměr !! Ani vizuálně to nevypadá špatně ♪♫(6.9.2014)

 • venalce
  ****

  Konečně český seriál, který skutečně využívá toho nejlepšího, co se u nás dá najít - výborní herci a chytrý humor v satirické komedii založené na překvapivě propracované a lehce absurdní mytologii vodníků mezi námi. Na takový solidní základ se už dá vystavět cokoliv. (Pod)vodnické pletichaření, policejní patálie a dokonce i hledání 100% nevěsty jsou ok, ale ta rádoby náboženská zápletka by tam vůbec nemusela být a nikdo by ji nepostrádal. Čechům to není vlastní, neumí s tím pracovat a tak to tam působí jak pěst na oko.(13.9.2014)

 • ibeh
  ****

  Zatím jsem se bavila velmi dobře, první díl byl naditý originálními výrazy, nápady a narážkami na politiku, tvůrci se snažili do prvního dílu nacpat všeho co nejvíce, takže uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Je to ptákovina na odreagování a když se nebudu nudit, tak proč ne. Sobota s Bartoškou jsou dobrá dvojka. Langmajer je výborný a to ho zrovna moc nemusím. Je to stále vtipné a nenudím se, zvláště ty narážky na politiku a kšeftaření. Taky Poláková a Babčáková se vyřádí. A vůbec, já mám na vodníky slabost / hlavně v podání Josefa Dvořáka / :-) Ať žijou, tak si na ně dám jednu třicetiletou ze Štrbského plesa. Kámen! ( Teda už bych měla s tím burčákem fakt přestat ) - to je ale mezi nebem a dnem...........(7.9.2014)