poster

Teď vaří šéf! (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2014, 36 min

Kamera:

Jan Pivoňka

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich
 • castor
  ***

  Může vykládat a krájet/sekat/potírat/míchat cokoliv a stejně člověk dostane solidní chuť. Pohlreich to prostě má v sobě, ač si ho divák samozřejmě oblíbil primárně coby chlapíka s neuhlazeným slovníkem, jak brečí nad retro oblohou a fritovací kultuře. Tady nevštěpuje základy pro kvalitní fungování podniku, ale jednoduše naznačuje, že rozvařené špagety nebo vysušený losos nejsou tím, co by mělo nad grilem omámit naše hosty.(5.11.2017)

 • MShawnLynch
  *****

  Pohlreicha může spousta lidí nenávidět, ale kvalita a to, že se zasloužil o "gastrorevoluci" v Čechách se mu upřít nedá. Na rozdíl od některých jeho pořadů, např. Česko vaří s Pohlreichem, je Teď vaří šéf ukázka superkvalitní a moderní gastronomie. Samozřejmě hodně Zdeňkových receptů je finančně náročných, nikdy tomu nebylo jinak, ale jak sám říká "přece se nebudu šidit, když vařím pro sebe!". 5/5 :-)(27.3.2016)

 • gogos
  ****

  Kouzlo Zdenka Pohlreicha spočívá v tom, že nedělá pořád to samé... A tak kromě svého stěžejního "Šéfa" prostřídal už grilování, soutěž, vaření live s celebritami a další formáty. Tentokráte Zdenda se svou tradiční grácií a humorem do mrtě rozpitvá nějakou stěžejní surovinu, ze které připraví hned několik pokrmů. jednoduchá, rychlé, inspirativní. Aby kuchařina nezapadla do šedého průměru, musí se inovovat. A to právě Zdendu zdobí. S každým jeho formátem přijde vždy něco nového... 4*(5.10.2014)

 • Lukoboss
  ****

  Tohle je prostě radost sledovat! Nejen, že Zdenda umí uvařit zajímavý (a věřím, že i vynikající) jídla, ale taky samozřejmě umí poradit a ještě navíc o tom mluví s takovým zaujetím, že se vám budou sbíhat sliny celých 36 minut a možná ještě i potom. Občas tam hodí nějakej ten svůj vtípek, jak ho známe, a je navařeno. Kdo ho nemusí nebo třeba nevaří, asi z toho na větvi nebude, my ostatní si to ale užijeme.(21.9.2014)

 • silak_xup
  ****

  Další supr pořad od Zdéni, teď daleko více ,,lidskej´´ - v poslední řadě Šéfa na grilu sice vařil super recepty, ale na vybavení dohromady tak za 100tis a to nepřeháním, a každej asi prostě nemá na zahrádce 6 druhů grilů, udírny atd... Tohle je super, vychází to prostě z toho, co má člověk doma a stíhá si v klidu udělat večer k jídlu. Jen mi přijde, že občas trošku zbytečně ,,přehrává´´, občas z toho dle mého názoru dělá už moc divadlo. Ale pořád je to jedna z mála věcí, kvůli kterým má smysl pustit televizi.(29.9.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace