Teď vaří šéf! (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2014, 36 min

Jan Pivoňka

Překvapuje mě vysoká sledovanost pořadu.Ne, že by byl špatný,ale není to nic nového...zřejmě je to tím, že současný divák nic nového nepotřebuje.Je to prostě standardní Zdenkova show, jídlu rozumí tak proč ne, a navíc stále přichází s novými hláškami a vtipy, i když občas na mě některé situace působí naaranžovaně. 70%(27.12.2014)

Zdeněk Pohlreich v naprosto odlišné roli než v Ano, šéfe!. Drsnou masku vyměnil za tu přívětivou a namísto kritiky se rozhodl vyučovat. Je to vcelku zajímavý pořad, ale myslím, že přišel v nevhodnou domu. "Šéfa" je teď všude plno .. a je to stejné jako s jídlem. Ač je sebelepší, tak když je ho moc, tak se jím člověk jednoduše přejí.(4.11.2015)

Baví mě koukat na někoho, kdo se vyzná ve své práci a je vidět, že ho to pořád po těch letech stále baví. Sice vím, že minimálně třetinu receptů nikdy nevyzkouším, jsem ráda, že se tu Pohlreich (s Vackem) snaží náš národ seznámit s moderní gastronimii, která je na západě vlastně normální a nikoho nenapadne se nad tím vůbec pohoršovat.Spíše se bojím toho, až jednou řekne: "tady v Česku to stejně nemá cenu" a zabalí to. ;-)(24.11.2014)

• kingik

Už stačilo, ne?! Pan šéfkuchař Zdenda se za dobu svého televizního působení stačil okoukat, vykecat a obrazovku tv Prima okupuje už v prodlouženém čase. Každé jídlo se přece jednou dovaří a vystydne. V krajním případě se může i stát, že bude po takové zdlouhavé proceduře nepoživatelné.Tenhle pořad o vaření postihlo obrazně to samé. Divák už je natolik zasycen všemožnými recepty, že už by si raději dal jídlo v tabletách, a nadobro se tak zbavil všech otravných televizních kuchtíků. Fakt, Pohlreichu, brzdi! Dovař, odlož zástěru a finito. Mé hodnocení: 0%(12.10.2014)

Další supr pořad od Zdéni, teď daleko více ,,lidskej´´ - v poslední řadě Šéfa na grilu sice vařil super recepty, ale na vybavení dohromady tak za 100tis a to nepřeháním, a každej asi prostě nemá na zahrádce 6 druhů grilů, udírny atd... Tohle je super, vychází to prostě z toho, co má člověk doma a stíhá si v klidu udělat večer k jídlu. Jen mi přijde, že občas trošku zbytečně ,,přehrává´´, občas z toho dle mého názoru dělá už moc divadlo. Ale pořád je to jedna z mála věcí, kvůli kterým má smysl pustit televizi.(29.9.2014)