• Tempest
  ***

  Jeden ze seriálů s konspiračním námětem. Odelle Ballardová je členkou americké armády a během jedné přísně tajné akce se dostane k dokumentům, které v žádném případě neměla vidět. To zaplatí životem ostatní příslušníci její jednotky a ona jediná přežije a začíná se její odysea. Celý seriál mě připadal dost přitažený za vlasy, ostatně hned na začátku zabijí všechny vojáky amerického komanda a zrovna klíčová svědkyně přežije. A takových náhod je zde více, advokát, který se neustále plete do případu a mladý politický aktivista, který se dostává k utajovaným informacím, těm je neustále vyhrožováno, ale i když jiné lidi odstřelí bez řečí, tak zrovna tihle dva mají výjimku. Seriál má 2 dějové linky, jedna se odehrává v Africe, kde sledujeme pouť Odelle Ballardová, která vlastně utíká přede všemi, a druhou v USA, kde se několik lidí snaží dopátrat pravdy. Lepší byla určitě ta africká dějová linie, ta americká mě moc nebavila. Seriál tak na jedno shlédnutí, žádný zázrak,(26.6.2016)

 • Tommassi3

  Jednomu se jistě vybaví podobně hloupoučký hrdinský Eastwoodův canc, totiž Americký sniper, jemuž však tahle navzdory šikovné narativní konstrukci slaboučká seriálová konspirace co do řemesla nesahá ani po ne úplně dokonale vyleštěné kanady.. Výborné Ann Friel začíná být jednomu pomalu až líto.. Těžko předem po pilotu odhadovat další vývoj, nicméně tuším palce dolů..(14.5.2016)

 • DavidWebb
  **

  Ďalšie veľké sklamanie. A pritom pilot nevyzeral až tak zle. SPOILERS! US soldier black ops týmu ženského popičia, u ktorého sa predpokladá aspoň mierne nadpriemerná inteligencia, potom, ako boli všetci členovia jej jednotky zabití dronom na príkaz jej nadriadených, má možnosť zavolať mobilom, a podať tak niekomu správu o tom že prežila. Tak namiesto svojej rodiny zavolá svojmu skorumpovanému šéfovi. OK, prvý krát to ešte beriem. Druhý krát to isté, nezavolá nikomu! zo svojej rodiny ale šéfovi a povie mu, aby informoval jej rodinu o tom, že žije. Potom vidí v TV svoj pohreb, na ňom svoju rodinu ako plačú a tak zdvihne telefón (tentokrát pevnú linku) a zavolá: Hádajte komu? Správne!!! Svojmu skorumpovanému šéfovi preci! Čo tak zavolať niekomu zo svojej rodiny ty pizda sprostá?! Potom je tu rádoby "occupy wall street leader" ktorý nevie narátať do päť. Hacker taký nažhavený odhaľovať zločiny, že keď konečne jeden odhalí, tak ho pre istotu dobrovoľne, bez akéhokoľvek nátlaku, vymaže! A je toho omnoho viac! Neuveriteľná znôžka blbostí a neuveriteľne ZLE napísané postavy... Hej, a aby som nezabudol, nazdiš Mister Echo, odkedy ťa zabil čierny dym v Lost tak som ťa nevidel. Aspoň čosi...(12.5.2015)

 • MoiJe
  **

  Omrzelo po s01e03, nedosledovane. // Zatial pilot a ten celkom nalakal. Normalne podobne filmy a serialy nemusim, ale rada prubnem, ake tempo si udrzia. (Kto by si chcel pokazit prekvapko, serial je o tom, ze Friel ako jedina z jednotky prezije snahu (nielen) svojich nadriadenych umlcat nepohodlnych svedkov v ktorejsi arabskej krajine, a tym este zdaleka nema vyhrane. A kusky skladacky s fatalnymi dosledkami na svoje dalsie zivoty maju aj jeden politicky aktivista a jeden korporatny pravnik.)(7.4.2015)

 • Ben Nevis
  ****

  První série: Postavy jsou trošku předvídavé, protože ač klaďáci tápou, divák vždy ví, že všichni ostatní jsou nepřátelé. Líbilo se mi však, že američané bijou do svých řad. Nejde jim o záchranu světa, ale o ovládnutí skrz všemocné korporace. Zatímco americká linka je tak trošku ufňukaná, africká linka udržuje drama díky barvitým figurám. Také je znát zkušené herecké obsazení.(15.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace