Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kass
  *****

  Plnohodnotné pokračování. S nápaditějším příběhem a celkově vymazlenějším zpracováním. Přesto je mi ale trochu bližší první část. Má sevřenější děj a kouzlo z nepoznaného. Každopádně, obě části "X-men" měli stejnou měrou zásadní vliv na počátek renesance komiksového žánru, jemuž vtiskli tvář přirozeně realistické podívané.(5.2.2011)

 • kOCOUR
  *****

  Ještě nedávno jsem prohlašoval X-Meny za nejlepší comicsovou adaptaci a Singer přišel znovu a vnesl mi do očí pokračování, ze kterého mi vytryskly slzy úžasem a dojetím ještě více. Nikdy jsem nebyl na reklamní žvásty typu "ještě lepší, ještě nablýskanější", ale dvojka X-Menů tohle vystihuje naprosto precizně bez ztráty jakéhokoliv potenciálně zábavného aspektu jedničky a navíc přidává chumel nových postav, silný příběh a spoustu originálních nápadů, kam až oko dohlédne. Je z toho cítit radost z filmařiny, bezmezná láska ke comixu a hlavně cit pro diváckou duši. Singer povýšil vedle titulu detektivního mága definitivně i na krále filmového comixu...(2.5.2003)

 • Mahalik
  *****

  Nemám slov! První díl mi přišel takovej nemastnej neslanej, prostě něco tomu chybělo. Druhý díl je ovšem totálně odlišnej od jedničky. Akce je hustá, Hugh Jackman je ještě větší borec a nejlepší na konec... Mystique. Když tam zbije partu vojáků, namaluje se mi na tváři úsměv :)) Jedno z mála pokračování, které se zdařilo!(17.1.2007)

 • Phobia
  ****

  Dobrodružně-akční sci-fi podívaná s pěknými efekty, výbornou režií, solidním příběhem, určitou myšlenkovou hloubkou a plejádou více či méně známých herců, typově velmi vhodně zvolených. Hugh Jackman je zkrátka správně dravý Wolverine, jakému by se jiný asi nevyrovnal, a osobně se mi dost líbí i Ian McKellen v roli Magneta. Dvě hodiny, ve kterých není žádný prostor pro nudu, ještě o chlup povedenější a zajímavější oproti jedničce. Pro mě nicméně nejde o kult, proto uděluji "pouhé" čtyři hvězdičky a krásných 85%.(5.10.2009)

 • Galadriel
  *****

  Opravdu povedený film, nápaditý, chytrý, s herci, kteří dobře hrají skvěle vymyšlené postavy. Navíc perfektní po vizuální stránce, trikově i hudebně (na samostatný poslech mě soundtrack vůbec nechytl, ale ve filmu ta muzika funguje na jedničku). Potom, co jsem viděla třetí díl a znova první jsem se rozhodla zvýšit hvězdičky na plný počet, protože si to zaslouží, je o třídu lepší než zbylé dva, které ale sami jsou dost dobré a pro změnu si zaslouží ty 4 hvězdičky :-).(1.3.2006)

 • - Natáčanie začalo 17. júna 2002 vo Vancouveri. (Greenpeacak)

 • - Bojová scéna mezi Wolverinem a Yuriko se natáčela tři týdny. (fannah)

 • - Kvôli Halle Berry prepísali scenár, pretože chcela mať vo filme väčší priestor. (Greenpeacak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace