Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Phobia
  ****

  Dobrodružně-akční sci-fi podívaná s pěknými efekty, výbornou režií, solidním příběhem, určitou myšlenkovou hloubkou a plejádou více či méně známých herců, typově velmi vhodně zvolených. Hugh Jackman je zkrátka správně dravý Wolverine, jakému by se jiný asi nevyrovnal, a osobně se mi dost líbí i Ian McKellen v roli Magneta. Dvě hodiny, ve kterých není žádný prostor pro nudu, ještě o chlup povedenější a zajímavější oproti jedničce. Pro mě nicméně nejde o kult, proto uděluji "pouhé" čtyři hvězdičky a krásných 85%.(5.10.2009)

 • Skejpr
  *****

  Skvělé. Nejlepším Comicsem pro mne sice stále zůstává Hulk, ale X-Men 2 mu šlapou na paty, a to fest. Lepší než 1ka ve všech možných představitelných i nepředstavitelných aspektech. Děj má fantastické tempo, Herecké výkony všech zůčastněných (vyjma Anny Paquinové, která je dost strašná) jsou skutečně úctyhodné (byť pánové Jackman, McKellen a Stewart stále vedou), triky opět polepšily a trapnej "žabák" z jedničky je vystřídán Kurtem Wagnerem, který je celkově vyveden naprosto fantasticky a už první scéna s ním (vlastně první scéna vůbec) je naprosto strhující. Teď se už jen můžem modlit, aby Brat Rattner udržel úroveň Posledního vzdoru alespoň lehce nad úrovní jedničky.(7.5.2006)

 • Kaka
  ****

  Lepší než první díl nakonec asi přecejen ano, avšak pořád to na plný počet není. Stopáž narostla a s ní stejně tak rádoby hluboké řeči, které přece jen v rychlém závěru vyšumějí tak trochu do prázdna. Vnitřní nevyrovnanost Wolverina je však pořád stejně poutavá a i ostatní postavy jsou vcelku zajímavé. Singer bohudík i napodruhé natočil inteligentní komiksovku a dokáže více než slušně zkloubit efektní popkornovou akci a relativně poutavý děj. Vizuální efekty patří k tomu nejlepšímu, co lze v současné době vidět a nebýt (již zmiňované) trochu přemrštěné délky, byl bych velice spokojen. Takhle je to jen solidní nadprůměr s několika drobnými mouchami, ale i tak stojí tenhle snímek za podívání. V porovnání s Daredevilem, či Spidermanem má jasně navrch.(29.5.2006)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Už je známe a tvůrci to ví, takže zbylo více prostoru pro práci s jednotlivými postavami a jejich pohnutkami. Mnohem lepší jsou rovněž triky a choreografie, díky čemuž vzniklo hned několik šťavňatých akčních scén (úvodní pokus o atentát, Magnetův útěk z vězení, Mystique v akci). "Profesor X proti své vůli" - výborný nápad.(12.3.2017)

 • MM_Ramone
  *****

  O "X-Men" tvrdím, že je to moja najobľúbenejšia filmová adaptácia komiksovej predlohy. Prvá časť sa mi veľmi páčila. Fakt paráda. No a pokračovanie sa mi zdá ešte o trochu aj lepšie. Príbeh pokračuje ďalej. Prehlbujú sa vzťahy medzi postavami, odhaľujú sa charaktery, pribúbajú ďaľší hrdinovia s novými schopnosťami. Má to spád, žiadne zbytočné záseky. Výborní herci, perfektné filmové triky, profesionálna realizácia... *****(29.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace