Reklama

Reklama

Než jsem tě poznala

  • USA Me Before You (více)
Trailer 10

Louise ví leccos. Ví, že se jí líbí práce v bistru, a ví, že možná nemiluje svého přítele Patricka. Zato neví nic o klasické hudbě, neví, že přijde o místo, a kdyby tušila, co ji čeká, asi by tomu stejně nevěřila. Will zase po dopravní nehodě ztratil chuť do života. Ví, čím byl kdysi a všechno se mu nyní zdá nepodstatné, a také přesně ví, jak s tím skoncovat. Zato neví, že Lou mu vtrhne do života jako náhlá bouře. A ani jeden z nich neví, že jeden druhého navzájem navždy změní ... (Forum Film CZ)

(více)

Diskuze

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Bohaty chlap, chudobna zenska. Vacsie klise uz asi ani v romantike neexistuje.

Ale aj tak celkom fajn film.

na příspěvěk reagoval SilentMemory

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Jinak navrhuji dám Sama příště do konečně jiného filmu, akčního filmu a myslím, že by mu to slušelo s herečkou panství Downtown Lily James.

Uživatel yinloveyang smazal svůj příspěvek.

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Jako hezký film, ale (možné spoilery, ačkoli jsem nic přesně nenapsala!!!!!)

 

 

....

 

 

....

 

 

moc se jím hodlat nezabývám, protože je to fakt o hodně ošemetném tématu a já ačkoli nepovažuji se za pravého křesťana, tak si pamatuji, že hoooodně dlouho jsem nebyla vůbec ani trochu otevřená úvahám k tomu, co se děje v poslední části filmu, dokonce mi to vadí nějak více než filmy, kde jde o boj lidí s rakovinou, což do teď bylo docela smutné téma pro mě a nebyla jsem velký fanda těchto filmů, ovšem toto, tento film téma s bojem s rakovinou daleko předčil....

lol.... ono si vlastně stačí přečíst tagy ....

dafne68

dafne68 (hodnocení, recenze)

Tak som revala, až mi trikrát zabehlo a začala som čkať ako taký ožran! 

SilentMemory

SilentMemory (hodnocení, recenze)

jeej krásny film, teším sa ...stačil mi trailer a už mi bolo do plaču ... ale Emiliou Clarke niesom veľmi nadšená, tiež sa mi páčila tiež len v GOT a potom neviem prečo, sa mi nejak sprotivila... ešte ako tým obočím krčí... ach vrásky bude mať také, že koniec

Tibb-Shäe

Tibb-Shäe (hodnocení, recenze)

Bolo to krásne! Emilia a Sam boli úžasní v hlavných rolách a hrozne im to sadlo. Fanúšikovia knihy budú spokojní, až na pár maličkostí to bola dosť verná adaptácia. Plus, tým, že je to anglický a nie americký film, je to ozaj laugh-out-loud vtipné.  A smutné, samozrejme. 

na příspěvěk reagoval pancakes

Lolita_Amelia

Lolita_Amelia (hodnocení, recenze)

Alena77

No já teda něco málo přes dvacet mám, ale taky mě nijak neodvařila :) Vlastně jsem ji ani nedočetla...skončila jsem někde kolem půlky... Takže mi klidně někdo do zprávy napište, jak že to vlastně dopadne :) Dííík :D

viviak

viviak (hodnocení, recenze)

fuj do p1ci dalsia presladena kktina! clarke nestoji za nic ani v GOT neviem preco ju pchaju do filmov...herecke nadanie=0, ale vlastne ok nech kludne hra v srackovych filmoch, tie aj tak skoro nikto nepozera.

na příspěvěk reagoval mas0n

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Emilia Clarke vypadá dobře jen ve Hře o trůny, v celovečerních filmech připomíná spíše ošklivé kačátko.

na příspěvěk reagoval beba789

Alena77

Alena77 (hodnocení, recenze)

Tak jsem si koupila knihu  a přečetla.

Ve dvaceti bych z ní byla nadšená. Ve 40 už tolik ne, ale na film se podívám. Už kvůli Samovi, protože je fešák.

: )

na příspěvěk reagoval eLeR, Lolita_Amelia

grosek

grosek (hodnocení, recenze)

Vxxx

No jo, objeviil se jen v tom prodlouženém asi na dvě sekundy. :D Ale já myslím, že  nás v tom filmu bude dostatečně štvát (jako jeho povaha), alespoň já jeho postavu v knize fakt nemusela. :D

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

grosek

Tak tenhle je ale fakt nádherný :) Jen mě mrzí, že v žádném trailerů nenašli ani trochu místa pro Matthewa :(

na příspěvěk reagoval grosek

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

Alena77

Vzhledem k tomu, že se celá kniha kolem toho, jestli přežije, nebo ne, točí, byla by jakákoliv odpověď obrovský spoiler :D

 

Ale knihu si určitě kup. Je nádherná :)

Alena77

Alena77 (hodnocení, recenze)

Mirokukii

Ale chci se nechat překvapit : )

Já jsem spíš doufala, že mi někdo napíše jak to chlapec přežije.

Asi si koupím knihu.

na příspěvěk reagoval Vxxx

Vxxx

Vxxx (hodnocení, recenze)

Alena77

Přečti si knihu :) Popřípadě mi napiš do zpráv, ale tady by mě za jakýkoli sebemenší spoiler mohl každý ukamenovat ;-)

MiaSilber

MiaSilber (hodnocení, recenze)

Ajajaj. Říkejte si co chcete, ta Emilia Clarke vypadá v tom traileru jak úchylné a divné dítě :DDD. Romantika? No nemyslím si.......

Související novinky

Han Solo a Daenerys

Han Solo a Daenerys

19.11.2016

Emilia Clarke je dobře známá díky seriálové Hře o trůny a pomalu se snaží prosadit na velkém plátně. Dom Hemingway ani pětka Terminátora jí k tomu příliš nepomohly, Emilia to ale nevzdává a po hitové… (více)

Reklama

Reklama