V zoufalé snaze platit účty a přežít kvůli svým blízkým se trojice kamarádů odhodlá riskovat všechno a přepadnout banku, která je připravila o jejich peníze. (Vertical Entertainment)

cheyene

Příjemná oddechovka se známými herci v ústředních rolích. Snímku nechybí příjemný a nevtíravý humor, akce i určitá dávka napětí. To vše je zabaleno do slušivého kabátu o ideální délce, takže divák se nudit u Loupeže ve velkém stylu nebude. ()

Fiftis

E.T. scéna ma zabila. Hodinu a pol dlhý film má rýchly spád a divák sa u neho nenudí. Vtipy sú chytré a pobavia každého. Čo je na celom príbehu najvýraznejšie a drží ho pohromade, sú traja hrdinovia a najmä ich predstavitelia. Bez Caina, Freemana a Arkina by to jednoducho ani zďaleka nebolo ono. Z ich výkonu je takmer jasné, že ich vzťah je taký aký je na plátne, je aj v skutočnom živote. Lúpeži vo veľkom štýle nechýba ani ľudská stránka príbehu, vďaka ktorej dostáva snímka na trochu väčšej váhe. Celkovo je to pohodová, tak trochu akčná komédia, ktorá nesklame ani neurazí a určite stojí za pozretie. Komédia, akú by dnes už v kinách bohužiaľ asi málokto čakal. Skvelá ústredná trojica aj ostatné postavy, vtip za vtipom a pritom zároveň ľudský a citlivý príbeh, rozumná stopáž a výborný soundtrack, vďaka ktorému to všetko má spád od začiatku až do konca. ()

Shakers

Nebolo to zlé, hlavne luxusne namiešané obsadenie starých pák stojí za to, ale niečo mi k tomu chýbalo. Nejaký lepší príbeh, lebo moc ma to nevtiahlo, aj keď potenciál tam bol. Záver sa podaril, ale dlho trvalo kým k tomu došlo. Inak celkom fajn pohodová komédia. 70% - 3* ()

filmfanouch

Herec Zach Braff se především proslavil hlavní roli v seriálu Scrubs: Doktůrci, Postupně se ale vydal na dráhu režiséra a nyní se rozhodl natočit remake filmu z roku 1979. S Morganem Freemanem, Michaelem Cainem a Alanem Arkinem. Tato komedie skvěle funguje co se týče hlavní trojice, která je prostě herecky výborná. Freeman a Caine spolu mají při této šesté spolupráci zase skvělou chemii a Arkin k nim geniálně ladí. Potěší i Christopher Lloyd v menší roli. Plán loupeže ale není dost velkou dobu dostatečně zajímavý, než se dočkáme velkého vysvětlování. Celkem fajn solidní komedie se zábavnými prvky, ale nic extra. ()

Pepinec

Vypadá to, že Hollywood je nejlepší domov důchodců na světě. Kdybych navzdory všemu jednou vážně zestárnul, podám si mezi kluky žádanku. Přesně ten film, který nedělá nápad, ale charisma legend. Upřímně doufám, že ty prachy brzo rozfofrujou a budou muset vymyslet další bejkárnu. Tak jako jsou moje dvě největší noční můry stáří se svatbou, mě Loupež přesvědčila, že aspoň u jedné z těch dvou komplikací může být prča. ()

Big Bear

Hvězdná sestava herců a to vskutku bohužel nenaplnila očekávání. Vtipných momentů tam tolik nebylo, nejvíce jsem se smál jak si důchodci kradli prášky, páč v lékárně jsou moc drahý ! :-). Ono těch narážek na důchodce (ale mile podaných samotnými pány seniory herci) tam bylo více a celé to byl film spíše o stárnutí a trablích, které sebou křehnoucí tělesná stránka nese. Dávám tedy za 3 lahvičky prášků na tlak. * * * ()

Rosaviva

Sympatická hlavní trojice, které není těžké fandit. Dobře herecky obsazené, příjemný film s nepřetaženou stopáží, který bez hluchých míst plyne až ke geniálnímu závěru. Dostala jsem od filmu přesně to, co jsem čekala. Možná jen trochu nevyužité po vtipové stránce, dalo se tam toho nasázet víc, ale pobavila jsem se i tak. Absolutním vrcholem filmu je krádež v obchoďáku. 4* ()

Aky

Asi docela pěkně napsaný scénář zahraný naprosto dokonalými herci. Problémem jsou režijně nedotažené humorné scény, jako by režie užuž sahala po vtipu, ale nakonec nedosáhla. Trošku s hvězdičkami přeháním kvůli třem hereckým protagonistům. ()

misterz

Trojica hereckých velikánov to tu naozaj roztočila vo veľkom štýle a prekvapila milým a nevtieravým stareckým sentimentom. Trochu humoru (hlavne krádež v obchode bola komediálne vydarená), trochu melanchólie, trochu romantiky a spolu to vydalo na príjemne strávený filmový čas. Myslím, že slabší nadpriemer si tento snímok s prehľadom zaslúži, a to aj napriek tomu, že obsahovo to nebolo žiadne terno. 70/100 ()

mzss1

|85%| Přiznám se, že se mi do tohoto vůbec nechtělo, vybral jsem si film náhodně na zabití poklidné noční služby. Poslední dobou zastávám názor, že současné komedie už nejsou to, co bývali. Občas se nějaký ten lepší kousek objeví, ale i tak žádná sláva. No, ve finále jsem s tímto filmem nečekaně spokojený. Už od začátku jsem cítil, že to nebude žádná trapná ubohost s debilními (ne)vtipy. Po komediální stránce to není vůbec přehnané, scény jsou upřímně úsměvné a asi tak 4x jsem se zasmál. Myslím si, že ani není potřeba k plné spokojenosti přidávat vtipné scény. Spíš bych film stopáží prodloužil a přidal nějaké emotivní scény. Páč to bylo podle mého názoru i částečně bráno jako drama a i když jsem se nad tím hluboce zamyslel, tak se jedná o smutnou záležitost dnešní doby, jak většina z nás ve stáří asi dopadne. Herecké trio Caine, Freeman a Arkin to zvládli přímo fantasticky. Nenuceně, upřímně sehráli svoje role. V duchu jsem jim přímo tleskal. Vedlejší postavy byly ok, splnili svůj účel. Rád bych dal plný počet *, ale k tomu mi právě chybělo ještě pár scén, prodloužit krátkou stopáž atd. Každopádně jsem nadšen a těším se na další shlédnutí. ()

liskam

Z trailerů jsem čekal opravdovou nefalšovanou zábavu, kde bude každou minutu filmu znát spousta let (dohromady bezmála 200let) herectvý všech zmíněmých hlavních herců. Bohužel se tak nestalo. Scénárista ani režisér prostě nedokázal tuto devizu využít, takže se z filmu stal pouhý průměrný úsměvný snímek. Za mě 63% ()

Goldbeater

Loupež ve velkém stylu je pohodová komediální oddychovka s enormně kvalitním obsazením, jehož ústřední trojice si prostor před plátnem vyloženě užívá. Celé se to ubírá cestou, jakou si asi předem dokážete kompletně domyslet, ale přesto to velmi dobře zabaví, několikrát rozesměje a velmi rychle uteče. Ideální film na relax. ()

Anderton

Od Braffa by som síce čakal niečo odvážnejšie, ale problém je skôr v zameniteľnom scenári, ktorý hrá presne podľa očakávaných nôt a neprinesie v podstate nič originálne, ale občas aspoň vydarenú hlášku. Naopak práve Braff sem tam poteší fajn montážou, ako napríklad prechod z kresby do reálneho diania. Ak by film nemal také hviezdne obsadenie, asi by sa nedostal ani do kín, najlepšie chvíľky má podľa mňa ale postava vedľajšia, a to Christopher Lloyd. Až je človeku ľúto, že nepatril tiež k partii. Niekde v pozadí, alebo skôr v popredí, cítiť kritiku systému, ktorý považuje dôchodcov za akési nutné zlo. ()

Frajer42

Jednoduchý koncept o trojici gerontů, kteří se ve vší počestnosti rozhodnou na stará kolena zabezpečit sebe a své nejbližší a ochudit zlý svět o trošku těch penízů. Žalostně jsem ve filmu postrádal větší příval humoru, nicméně jsem se díky herecké elitě nenudil. Jako ryze odpočinková záležitost snímek zřejmě své diváctvo nezklame. Celý průběh filmu je hrubě nepravděpodobný. Rychlokurzem loupení od Mexikánce počínaje a podivným zajištěním alibi končíce. Vyšetřování loupeže v samotném závěru mi z celého filmu přišlo vůbec nejzajímavější. Příjemný snímek, který vám rozhodně dokáže zpříjemnit příjemný večer. Přeci jen jsem ovšem podvědomě čekal poněkud intenzivnější a divácky zajímavější podívanou. ()

boshke

Tak oddechové, jak to snad jen lze, ale příběh tří zoufalých důchodců hraných Freemanem, Cainem a Arkinem, kterým nezbývá nic jiného, než vykrást banku, se ani snad nelíbit nemůže... 70% ()

predators

To zajímavé se odehrává až ve chvíli samotné loupeže, takže zhruba do poloviny je to trochu nuda. Ale trio dědáčků navzdory tvrdému osudu (a bankám) působí hodně pozitivně a to je lepší, než hodinu a půl čumět na nějaké čů*ráky! Pardon, bručáky! ()

Slartibarkfast

Když jsem spatřil tolik skvělých herců a červené hodnocení, zajásal jsem. Konečně nějaká fajn komedie po dlouhé době. Avšak ouha. Místo třeskuté zábavy a bujarých vtípků jsem obdržel políček v podobě nudné a loudavé rádoby komedie, která rozhodně nebyla tím, co jsem toužil dostat. Zabřednutí do tak bahnitého průměrna dávám za vinu scénáristům, kteří patrně nevěděli, kdo bude v tomto kousku hrát, jinak by snad dokázali využít potenciál hereckého obsazení daleko líp. Běda mi, až budu příště bláhově věřit hodnocení většiny. 50% ()

silentname

"Going In Style" je presne ten typ komédie, akú som už dávno nevidel. Kedysi ešte v čase 80s a 90s nepotrebovali byť filmy pre to, aby nás rozosmiali vulgárne alebo sprosté. Stačilo len mať nápad a potiahnuť ho v správnych možnostiach. A vybrať do hlavných rolí Freemana, Caina a Arkina bolo absolútne vynikajúce. A musím povedať, že aj spôsob, akým je film režírovaný a spôsob, ktorým sa nás snaží rozveseliť nie je najhorší. Chápeme motívy, film nikdy neprestrelí, nikdy nemám pocit, že sa nesnaží a hlavná trojica je absolútne vynikajúca. Spolu im to ladí. Nie je to síce film, z ktorého človeka odpadne nad jeho genialitou, ale rozhodne je to príjemnou komédiou, ktorú odporúčam vidieť. Už len čisto z dôvodu, že uvidíte troch skutočne talentovaných 80-tnikov spolu. A čo je zlé na niečom takom? Hodnotenie: B ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin