Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

RabbitX

Když se řekne Rowan Atkinson každý si vybavý Mr.beana tenhle film byl dobrej ale opravdu žádná veliká sláva průměr ()

ivan_drago

Skoro všechny recenze z časopisů a podobně byly dost negativní, ale po zhédnutí filmu musím prohlásit, že je to prostě prdel. Sauvage je výbornej a správně zlej, English dostatečně pošahanej a Natálka v roli agentky neskonale krásná. Je to s podivem, ale přesně tohle filmu dodává jakýsi pro mě neopakovatelný šmrnc. ()

DivX

CHYBA VE FILMU: Když při přestřelce v garážích dojdou automechanikovi náboje, tak Johnny vytáhne pistoli (Beretta M92F) a po zmáčknutí spouště mu z pistole vypadne závěr což je nemožné, když je ve zbrani zásobník a při bližším pohledu je i závěr zajištěný pojistkou. ()

Mrkvič

Rowan Atkinson je srdcova jako málo co. Navíc ve filmu parodujícím tajné agenty, což je srdcovka asi ne menší od dob starého seriálu o agentu Smartovi. Takže i přes spoustu trapností jsem si film už několikrát užil. ()

RonaMidu

když jsem viděla poprvé Mr.Beana,moc jsem se smála.....i později u jiných,kratších skečů...celovečerní filmy mne ale moc nebraly,ani J.E. ()

LadyPupu

Oddechovka. Film, u kterého se zasměju a odpočinu si. Scéna v nemocnici a hláška "Kde je kancelář Pascala Sauvage? " mě hodně pobavila. Jo jo, i nahlas jsem se smála. J. E. je 10x lepší Bond než G. L. Modří už vědí ;-) ()

Lachtaan

Ty potrhlé komedie o tajných agentech jsou po světě rozeseté jako mák po poli, když se ale dřív braly s humornou nadsázkou bez té fekální a nevkusné odnože rádoby legrace, byly zábavné a patří mezi povedené i ještě dneska. Johnny English je jednou z nich a můj plán sloupnout celou trilogii se mi po pohodové jedničce líbí ještě o něco víc. Párkrát jsem se od srdce zasmál. ()

lennyd

Malkovich padouchy hrát umí velice dobře, do Natalie jsem byl už zamilovanej před mnoha lety -- a Rowanovi Atkinsonovi už Mr.Beana nikdo nikdy neodpáře (to však tady ale není na škodu). Skvěle jsem se bavil od začátku až do konce, zavzpomínal si na několik parodovaných bondovek, prostě .. až na několik trapných chvilek perfektní... ()

Tomasso001

Ne a ne, Atkinson v komediálním filmu prostě nefunguje tak jako v krátkometrážních kusech. To co je na něm nejvíc směšné mě u filmu nesedí a přijde až nepřirozeně nucené. Rozkouskovat film na 6 jednotlivých dílů a nechat Atkinsona rozehrát a strhnout na sebe veškerou pozornost, bylo by to super, ale takhle... ()

xerno

Styl těchto komedií opravdu miluju a musim uznat, že je to fakt dobrý, aspoň podle mě lepší, než největší filmová katastrofa. Viděl jsem to v originále i s dabingem a jedno musim nechat: dabing je dobrej, ale Pascalovi do angličtiny ten nádhernej francouzkej přízvuk nedá, ale celkovej pocit=paráda, všem doporučuju. Taky mi to přišlo, jako zatím jedinný film, kde Rowan Atkinson nedělá ze sebe úplnýho idiota, i když je trhlej... ()

LadyDevil

Kouzelná komedie, kde samozřejmě Rowan Atkinson září jako slunce na Sahaře:-D Nechápu, že to má tak nízký hodnocení, já jsem se celou dobu příjemně bavila:-) ()

BoncheR

Ak by hlavnú rolu nehral Rowan Atkinson, tak by tento film bol úúúúúúplne na chvoste. Vtipy boli celkom vtipné, a dej tiež :)... ()

anli

Rowan Atkinson jako agent MI 7 a vše je tím vlastně řečeno.Akční komedie,vlastně spíše trochu parodie,na špionážní filmy a hlavně na bondovky.Je to vcelku vydařená komedie s typickým britsko-Atkinsonovským humorem,prokládaná špionážní akcí ve stejném stylu.Vcelku slušně jsem se bavil,zejména na téma věčné rivality Angličan-Francouz,i když skvělých vtipů,nebylo tolik,jako jsem čeka.Atkinson je skvělý a vtipný,i když film občas směřuje k epizodnosti a trochu se tak rozpadá hlavní příběh.Hodně zachraňuje skvělý John Malkovich a opravdu kouzelná English-girl Natalie Imbruglia.Trochu se to tu občas také přehání s"fekálním humorem",který je spíše úlitbou teenegerům.Režisér Peter Howitt zvládá skvěle"bondovské"scény a Atkinson zase ty vtipné vsuvky.Celkově jde o zdařilou a nadprůměrnou dobrodružnou komedii,která slušne pobaví a rozesměje,i když žádný extra zázrak se nekoná..U mě to má Johnny za nebezpečných 70%,protože jsem přihlédl ke skvělé hudbě,kameře a střihu. ()

Kmotr76

Růžový panter paroduje Francouze, Johny English paroduje jak Francouze, tak Brity. Dobře jsem se pobavil (kromě samotného Atkinsona mě pobavila "angličtina" Johna Malkoviche a absurdita některých situací), ale nelíbilo se mi úplně provedení a ty neskutečné nesmysly, na kterých byl děj postaven. Vím, že jde o parodii, ale i tak těch nesrovnalostí tam bylo tolik, že jsem si jich nemohl nevšimnout. ()

Brandon

Moc srandy jsem si s agentem "Beanem" neužil. A ten mizernej závěr. Hrůza. Dávám dvě hvězdičky za krásné velké modré oči Natálky Imbruglie a hlášku, kterou určitě někdy použiju: "A vy jste tady sám, pane English?......To je můj způsob života, slečno Campbellová. Ženy chtějí ochranu, bezpečí. Já mohu nabídnout jen nebezpečí!" ;-) ()

PanFilmov

No nedá sa poprieť že by sa na tom nedalo zopárkrát zasmiať bolo tam zopár haluzných scén, ale príde mi to ako trápny pokus o podobnú vec Mr. Beanovi, proste trápny pokus o napodobnenie skvelej veci Mr. Bean, Rowan Atkinson je super vo svojej roli a výborne vie zahrať Mr. Beana ale toto moc nevyšlo!!:((( ()

Nightlysin

Nechápu, jak se u toho vůbec někdo mohl zasmát. Je to jako by někdo začal vtip pointou a vy pak museli čekat, až se k té pointě dostane. Předvídatelná trapárna. Občas tak trapné, že jsem se párkrát musel ohlédnout, jestli mě u toho náhodou někdo nevidí. Samotného Atkinsona jsem párkrát přistihl s takovým zvláštním výrazem ve tváři, kterým asi chtěl sdělit divákům - to já ne, já se to snažil zachránit, ale fakt to vtipné nebylo, na mě nekoukejte, bičujte toho retardovaného scénáristu, to on testoval kvalitu humoru na svém osmiletém děcku a to se smálo jen proto, že by jinak dostalo facku. ()

sskrblik

Johnny English vypadl zpočátku docela nadějně, nikoliv jako přímá parodie, ale jako film o trošku pomalejším agentovi se zvláštním pověřením. Bohužel pak zklouznul po druhé půlce film k průměrnosti a víceméně takový dojem i na mě zanechal. Ale Atkinsona mám rád! Neurazím snad když dám své tři hvězdičky. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce