Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

HappySmile

Rowan Atkinson jako "James Bond"? Tak to musí fakt dobrá sranda, říkala jsem si. A taky, že sem se nespletla. Blbec ve službách tajné služby vytváří nesčetně zmatků a vtipných situací. ()

lekr

Píčovina s naprosto trapnými vtipy, příšernými hereckými výkony a hloupým příběhem!! Tyhle parodie na Jamese Bonda mně už vážně lezou krkem!! ()

SallyZen

Jedna z nejlepších komedii nového tisiciletí. Na Englishe nemá ani Semir Gerkhan ani Chuck Norris ani nikdo jiný. 100% ()

rakovnik

Tento film jsem zhlédl nedlouho po filmu Bean. Kvituji to, že Rowan Atkinson vyzkoušel úplně novou polohu. Sice se ještě příliš podobá Beanovi (to už mu nikdo neodpáře, ale třeba se dočkáme přerodu jako například u Luďka Soboty či Jima Carryho), ale neodvolává se na něj alespoň jménem. Některé scény a gagy jsou vtipné, jiné okoukané, Atkinson (ne)originální, ale film docela hezky ubíhá a baví. ()

peto12

Táto paródia na tento film nebolo to najhoršie, ale bean je omnoho lepší. Tam robí viacej grimás a tak ... ()

Martin741

Niíc viac nez priemerna komedia s Rowanom Atkinsonom v hlavne ulohe, kde sa zahral na Jamesa Bonda. Trochu vtipne to bolo, ale z priemeru to nijako nevyboci. A nepomoze ani zrucny rutiner na reziserskej stolicke Peter Howitt. 66 % ()

vydumnica

No teda, vôbec som nevedela, že Natalie Imbruglia hrala v nejakom filme :-) Na paródiu až veľmi dobré a dostatočne vtipné. Rowan Atkinson je perfektný. ()

marcek

Ten Rowan Atkinson, je prostě v těch filmech tak trapnej, až je vtipnej. Ještě jsem ho neviděl v opravdu vážně roli ()

bourec

Neni snad ani možný a v lidskejch silách aby někdo byl takový hovado.A navíc sem musel překousnout i svou pohrdavost vůči Rowanovi.Nakonec čistej průměr.50%. ()

Streeper

Měla jsem pocit, že se Rowan Atkinson zcela nevložil do své role tajného agenta. Normálně je vtipný už pohled na něj, tady jsem si na jeho postavu prostě nemohla zvyknout. Navíc zápletka je nudná a není originální. Co mě pobavilo byla koupelnová scéna, kdy Rowan Atkinson tančí na 'Does Your Mother Know' od Abba. ()

Trainspotter

Jak kdysi pravila Premére, když ještě za něco stála: "Bondovější než sám Bond" a mně nezbývá než souhlasit. To by všal stačilo jen tři hvězdy, ta čtvrtá je za anglickou sebeironii. ()

starbrejkr

Naprosto parádní komedie, kterou už jsem viděl několikrát a pokaždé mě bavila snad ještě víc než při předchozím zkouknutí. Neznám lepší parodii na Bondovky a Rowan Atkinson svým šarmem strká většinu Bondů do kapsy:-D Přestože tvůrci na pár místech přitlačili a humor je někdy černý až běda a udrží se od trapnosti, dokonce i ten průlez záchodovou šachtou jsem zkousnul. Gag střídá gag a velkým plusem jsou i sympatičtí herci ve vedlejších rolích, a Natalii Imbruglia bych s chutí viděl ještě v nějakých jiných filmech:-) ()

ash99

Rowana Atkinsona navždy „zavraždila“ jeho osudná rola Mr. Beana. Nikde si ho už neviem predstaviť, v nejakej serióznej inteligentnej roly (i keď by tento experiment nestál za škodu). Od uvedenia tohto filmu sa prevrátila komediálna éra tajnej špionáže a najtajnejších agentov. To všetko nahradil iba náš agent z reklamy Johnny English. Proste nemám čo povedať. Aj keď Rowan je zrodený iba pre úlohu Mr. Beana, toto zvládol bravúrne. Ako je dobre známe dvaja scenáristi Neal Purvis a Robert Wade sa podieľali aj na 3 bondovkách a to sa dá zrengenovať aj na Johnny Englishovi. Sú tam metódy ako vypadnuté z (ujetých) bondoviek. ()

C0r0ner

Parodie na Jamese Bonda (což je celkem parodie sama na sebe) se povedla z větší části. Potenciál Rowana Atkinsona je sice zcela nevyužitý, stejně by to zahrál jakýkoli jiný herec, ale i tak se člověk docela dobře baví. Od tvůrců jsem ale čekal o kousek větší důraz na ztřeštěnost a mnohem větší nálož fórů, než jsem nakonec dostal. 75% ()

MarekT

Mám Atkinsona rád, hlavně jako Edmunda Blackaddera a Raymonda Fowlera, jenomže tohle se tedy hodně nepovedlo. Ani si po třech letech od shlédnutí na nějaký dobrý vtip nevzpomínám. Myslím, že by spíš Rowan měl vymyslet nějaký další originální sitcom, jenomže i s němi to jde docela z kopce... Za dvě hvězdy, s poslední větou Colonista souhlasím, jelikož víckrát než jednou se tento film vidět nedá. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce