Fantastická podívaná, mnohem lepší, než všechny AHS a ACS dohromady. Strašně mě to bavilo a konec mě poměrně dost dojal. Famózní koncert Jessicy Lange a Sarandonky je na cenu (pro obě dvě, nikomu jinému ji letos přát ani nebdu, jelikož nic podobného jsem skutečně dlouho neviděl - jestli vůbec někdy), navíc je to z filmařského a hollywoodského prostředí, já se díky seriálu dozvěděl o Baby Jane a o mnoha dalších zajímavých věcech, takže pro mě má Feud i několik přidaných hodnot navíc. Po herecké stránce je to absolutně perfektní, atmosféra úžasná, scénář naprosto špičkový (definice slova dokonalost), prostě prvotřídní strhující drama, které nemá jedinou chybu a nezná sloveso nudit. Opět další seriál, kterému jsem se původně chtěl vyhnout a teď jsem z něj naprosto nadšený. Na druhou řadu se těším jako na máloco. 100%.(23.8.2017)

Špičkové drama o rivalitě, emancipaci a stárnutí podle skutečných událostí, pro mě s přidanou hodnotou filmařského prostředí a tématu - miluju filmy o filmařích a tohle se navíc točí kolem natáčení hororů! Perfektně napsané postavy i dialogy, perfektně obsazené i zahrané, není jediná věc, kterou bych vytknul. Jessica Lange famózní jako vždy, Sarandon taky výborná (a na svůj věk pozoruhodně hot) a Molina a Tucci spolehliví v podpůrných rolích.(18.5.2017)

Pro mě je tohle jako splněný sen. Jsem obrovskou fanynkou herečky Bette Davis a už pár let jsem netrpělivě čekala, kdy někoho napadne natočit (alespoň z části) její životní příběh. Díky bohu za Rayana Murphyho, který dal dohromady tak dokonalé duo složené z Jessicy Lange a Susan Sarandon. Obě byli dokonalé. Susan jsem věřila každé gesto, slovo a ten hlas jak dokázala udělat, nechápala jsem. Jessicu jsem brala už trošku hůř, protože Joan Crawford jsem nikdy neměla moc v lásce, takže mi byla malinko nepříjemná, ale i tak to zahrála báječně a já doufám, že jejich výkony budou oceněny cenou Emmy, protože by si to obě zasloužili.(11.5.2017)

Máloco je tak děsivé jako stárnutí. Stárnoucí vyhasínající hvězdy to mají těžké, a to zvlášť dřív, kdy neexistovaly hashtagy a všemu vládli muži a mládí. Zejména pak když je všichni muži opustili… Bezchybný herecký koncert dvou naštěstí ještě nevyhaslých hvězd Lange a Sarandon, jejichž kariéry drží nad vodou kabelová televize (a v případě Jessicy i Ryan Murphy). Natočeno s velkou láskou ke staré kinematografii, povinnost pro každého, kdo má rád film.(16.1.2018)

Z nějakého důvodu to na mě udělalo skvělý dojem. Možná to bylo kvůli skvělým a autentickým výkonům herců. Zahrát role a navíc zahrát teatrálnější hraní ve stylu padesátých a šedesátých let je neuvěřitelné umění. Možná je to dokonalým intrem, které hudbou neuvěřitelně připomíná Hitchcockovy klasiky a je i skvěle animačně a barvitě podkreslena. Může to být i tím, že seriál je zasazen do pro mě skvělého prostředí a vypadá naprosto skvěle. Nenudí mě. Na rozdíl od jiných. Drží si drive a každý díl něco nabídne. To kouzlo Hollywoodu a sporu dvou hereček mě prostě vzal. Foxové nyní sázejí na seriály kde každá série se specializuje na problém v tématu seriálu a funguje to a zní to skvěle. Viz American Crime Story. A ono to zde funguje skvěle. "My mother always said don´t say anything bad about the dead. Only say good. Joan Crawford is dead. Good."(7.10.2017)

• - Catherine Zeta-Jones se snažila zkontaktovat herečku Oliviu de Havilland, kterou v seriálu hraje, ta ale setkání odmítla a tak se Catherine o tom jaká byla Olivia a ostatní herečky poradila se svým tchánem hercem Kirkem Douglasem. Kirk popsal Oliviu slovy: „Aaah Olivia“. Bette Davis slovy: „Byla upřímná. Všechno řekla tak, jak to bylo.“ A Joan Crawford slovy: „Byla naprosto mimo svojí mysl.“ (Streeper)

• - Režisér Ryan Murphy urobil rozhovor s Bette Davis len pár mesiacov predtým, než zomrela. Z dohotnutého 20 minútového sa stal štvorhodinový. Keď sa jej totiž spýtal na Joan Crawford, sa rozrozprávala o tom, ako veľmi svoju kolegyňu neznášala. Rozhovor ale zakončila slovami "Bola profesionálka a to obdivujem". (Steny94)

• - Jessica Lange, ktorá doposiaľ získala dvoch Oscarov stvárnila herečku Joan Crawford, ktorá vyhrala raz. Susan Sarandon, zas vlastní jedného Oscara, pričom herečku ktorú hrá Bette Davis, ich má dvoch. (Steny94)