Reklama

Reklama

Polda - Série 4

(série)
Krimi / Komedie
Česko, (2020–2021), 14 h 47 min (Minutáž: 54–56 min)

Režie:

Jaroslav Fuit

Kamera:

Aleš Hart

Hrají:

David Matásek, Igor Orozovič, Ondřej Pavelka, Jiří Vyorálek, Jana Kolesárová, Jitka Sedláčková, Elizaveta Maximová, Vladimír Polívka, Petr Franěk, Lucie Matoušková, Leoš Juráček, Jan Šimůnek, (více)
(další profese)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Ve čtvrté sérii přibyde k Poldovi coby poručíku Michalovi Břízovi (David Matásek) nový parťák, Junior (Vladimír Polívka). Polda je drsný samorost, který před dvaceti lety při výkonu služby utrpěl zranění, kvůli kterému byl léta v kómatu. Po probuzení se opět přidal do řad policie. Je to spravedlivý drsňák ze starých časů, který pro dopadení pachatele volí nestandardní řešení. Bohužel se ocitl ve světě, který se za dvacet let změnil. Je sebevědomý, sebestředný, ale svou přímočarostí sympatický. Jeho nový parťák Vojta alias Junior je mu v mnohém podobný – má smysl pro humor a neustále se s ním špičkuje, ale zároveň má stejný způsob řešení případů, což potvrdí v osmi dílech nové série. (TV Prima)

(více)

Recenze (7)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kvůli čtvrté sérii, jsem se dokonce registroval na iprima, když už Prima Tv není schopna vyrobit app pro TV, ale uznávám, že český Schimanski v podobě Davida Matáska na mě působí skvěIe, takže směIe do čtvrté série. ()

petikacka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mě to prostě pořád baví a to je co říct. Bála jsem se výměny hlavní dvojice místo Igora Orozoviče za Vladimírka, ale bála jsem se neoprávněně. Sedli si na první dobrou a to je u tohoto seriálu zcela zásadní. Za mě 95% ()

Peabody

všechny recenze uživatele

Bez mušení přiznávám, že mne to baví a že Polívka mne velmi mile překvapil. Jasně, krimi to moc není, ale jsou tu výborné figury, Vyorálkův Mráz, hospodská, oba hlavní (nečekal jsem, ale fungují spolu). Kolesárová je pěkná a dokonce ani Pavelka, kterého obvykle nemám moc rád, není špatný, proti Prachařovi ve Specialistech je výborný. Ještě měl pan režisér obsadit manželku. Celkově je to prostě chvíle uvolnení a pobavení a to je dneska cenné. ()

1svaty 

všechny recenze uživatele

20 let chodit nakupovat do kovomatu a pak se probudit do železářství a praštěných domácích potřeb. Mám slabost pro tohle téma, skýtá strašně moc možností. A tenhle seriál toho dokáže využít a zlepšovat se serie od serie. Samozřejmě se něco povede mín, něco víc, ale některé hlášky stojí za to samy o sobě. A když byl Mráz v bordelu, tak jsem se i chechtal, to se mi u českého seriálu stalo snad jen u Trpaslíka, Mostu, Okresního přeboru a Čtvrté hvězdy. ()

Reklama

Reklama