Reklama

Reklama

Goliáš

(seriál)
Trailer 1
USA, (2016–2021), 27 h 17 min (Minutáž: 38–65 min)

Hrají:

Billy Bob Thornton, Tania Raymonde, William Hurt, Maria Bello, Olivia Thirlby, Sarah Wynter, Ever Carradine, Nina Arianda, Molly Parker, Damon Gupton (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(32)

Obsahy(1)

Americký seriál přináší příběh Billyho McBridea (Billy Bob Thornton), někdejšího špičkového právníka, který v současnosti tráví většinu dne v barech, ale nechá se přesvědčit, aby se ujal případu, jenž byl odložen jako sebevražda. McBride se kauzou začne blíže zabývat, aby zjistil, že se dostal na stopu něčeho velkého, něčeho, co ho může postavit proti jeho bývalé právní firmě a co může ohrozit nejen jeho, ale i jeho nejbližší... (Necrotongue)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (31)

vyfuk 

všechny recenze uživatele

Goliath trpí klasickým "netlix syndromem". Dlouhá stopáž, žádná ctnost vůči tomu tam prdnout největší kvanta nezajímavostí a nudy. Celé je to sporné. Mezitím, co některé díly jsou uspokojující, tak některé jsou taková nuda, že si myslíte, že koukáte na záznam sjezdu svědků Jehohových. Celému tomu kraluje Thornton a jeho nepopiratelný herecký talent. No a ta Parker "na stará" kolena bude hrát snad ve všem. Celé to dává dohromady zajímavý příběh, alespoň na těch pár epizod. Ale problém je v tom, že vás to tak nudí, že se základní fakta, která byla řečená už v prvním díle, se dozvídáte skoro až ve čtvrtém. Druhá série asi nebude. A je to jenom dobře. Asi bych to nedal. ()

stOKYi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1. Séria : Prvá polovica seriálu bola veľmi silná, silné okamžiky a opäť skvelý BBT. Záverečný súd a hlavne posledné dve časti ma veľmi nepresvedčili. Trošku mi to škrípalo v rozhodnutiach hlavných postáv a nedávalo mi to logiku. Avšak, celý seriál musím hodnotiť veľmi kladne a nesmierne zaujal i napriek chybám. Som zvedavý na druhú sériu. 2. Séria: neskutočná jazda, druhá séria dokonca ešte lepšia ako prvá. Záporák záhadný, charizmatický a neskutočný psychomat. Ostatné postavy sa určite nedajú zahanbiť. Úchyláci, čudáci a jeden diel lepší ako druhý. Príbeh graduje, postupne sa odhaľuje až nakoniec....však nechajte sa prekvapiť. Určite u mňa TOP. ()

Reklama

Eleanor05 

všechny recenze uživatele

Po dvou dílech musím konstatovat, že to jde pěkně po povrchu. Postavy jsou jedno velké klišé - ztroskotaný, chlastající a hláškující kdysi slavný právník, kterému pomáhá ukecaná ženská od rány ve středních letech a krásná prostitutka a k dovršení všeho proti právníkovi stojí až směšně přestylizovaný záporák s ohořelou polovinou obličeje, co sedává v tmavé místnosti za zvuku vážné hudby. Jako fakt? :D Moc mě to nemotivuje dívat se dál. ()

Kaceris 

všechny recenze uživatele

Pre mňa bol tento seriál celkom príjemne prekvapenie. Prvotný dôvod prečo som ho zapol bol len a len Billy Bob Thornton, no po prvom dieli ma to vtiahlo do deja a zhltol som to v priebehu troch dní. Dej sleduje Billyho McBrida, alkoholického právnika ktorý bol niekedy na vrchole. Billy dostane ponuku na jeden prípad ktorý zo začiatku nechce riešiť, no potom postupne keď zisťuje o čo sa vlastne v prípade jedná tak mu to nedá spávať. Je to rozhodne vynikajúci seriál s výborným introm, peknými kulisami a hereckým výkonom Billyho ktorý si za ztvárnenie tejto postavy zlatý glób zaslúžil. ()

arbitr 

všechny recenze uživatele

Pokud jsem Jedné noci dal plný počet, tady nemůžu jinak. Opět to táhne právník v hlavní roli, tentokrát luxusně vyvedený a poprávu Zlatým glóbem oceněný Billy Bob. Také ostatní postavy se mně moc líbily a kamera s hudbou to celé rámuje v kalifornských reáliích. A pokud si myslíte, že jste přiliš malí a bezvýznamní, zavřete se do pokoje s hejnem komárů. ()

Galerie (47)

Zajímavosti (1)

  • Obe miesta (Hotel aj Bar Chez Jay), v ktorom Billy McBride (Billy Bob Thornton) býva, tiež popíja, sú skutočnými miestami nachádzajúcimi sa v Santa Monice, Kalifornii. (Kaceris)

Reklama

Reklama